PDA

View Full Version : Търсят се



Belotrasicata
02-04-2006, 19:08
Фенове на Виктория Арсова и Деян Каменов от СА (не Сан Андреас, а Стар академи). Ако има такива, нека пишат тук или на личен. Фенове и на двамата, само на Дидо или само на Вики. Иска ми се да им направим фен-сайт. Ромът Ивайло има, Дани и Мариелка имат, Вяра имма, Сандра има. Само те нямат май. Ще разпределим работата и ще стане сносен сайт. Ако има желаещи-нека пишат!

Phoenix
02-04-2006, 19:30
Кви са тия люде ?!? За кво се борят ?!?

white_chik
02-04-2006, 20:24
star academy otdavna svur6i i kakto si4ki vijdame golemite zvezadi ne sa napraila po4ti ni6to za svoite fenove.Nito viki,nito dido mi beha lubimci taka 4e pravete sait-az ne wi trebvam

machoka
02-04-2006, 21:59
Какво е това Стар Академи, яде ли се, пие ли се, има ли въобще авторска песен или всичко е елементарна имитация на недостижим оригинал?

бездомник
02-04-2006, 22:41
Абе не ни занимавай с луузъри! :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
02-05-2006, 07:18
Nqma nikyf smisyl da si 4upite glavite ](*,) s tiq h0ra ...

sherry
02-05-2006, 08:57
Hodih na koncerta im.Peqt mnogo dobre na jivo.Imat talant i hubavo izla4vane,zatova ne gi podcenqvaite :wink:

bulgarche
02-05-2006, 10:24
Hodih na koncerta im.Peqt mnogo dobre na jivo.Imat talant i hubavo izla4vane,zatova ne gi podcenqvaite :wink:
Само това...жалко че те харесвам иначе голями спорове щяха да са :)


Кви са тия люде ?!? За кво се борят ?!?
някви луди без цели :)

star academy otdavna svur6i i kakto si4ki vijdame golemite zvezadi ne sa napraila po4ti ni6to za svoite fenove.Nito viki,nito dido mi beha lubimci taka 4e pravete sait-az ne wi trebvam
Е аре бе...продължавайте поне да им пълните джобовете...знае ли се...може и автограф да получите с повче усилия

Какво е това Стар Академи, яде ли се, пие ли се, има ли въобще авторска песен или всичко е елементарна имитация на недостижим оригинал?
Пълна каша, в която хората влизат, дават си парите, излизат и си мислят че са добри хора...

Абе не ни занимавай с луузъри! :wink:
хаха...малко смях след директното изказване

Nqma nikyf smisyl da si 4upite glavite ](*,) s tiq h0ra ...
Ммм...дам...така е...

zElEnA^mAsLiNkA
02-05-2006, 11:42
Hodih na koncerta im.Peqt mnogo dobre na jivo.Imat talant i hubavo izla4vane,zatova ne gi podcenqvaite :wink:
Само това...жалко че те харесвам иначе голями спорове щяха да са :)


Кви са тия люде ?!? За кво се борят ?!?
някви луди без цели :)

star academy otdavna svur6i i kakto si4ki vijdame golemite zvezadi ne sa napraila po4ti ni6to za svoite fenove.Nito viki,nito dido mi beha lubimci taka 4e pravete sait-az ne wi trebvam
Е аре бе...продължавайте поне да им пълните джобовете...знае ли се...може и автограф да получите с повче усилия

Какво е това Стар Академи, яде ли се, пие ли се, има ли въобще авторска песен или всичко е елементарна имитация на недостижим оригинал?
Пълна каша, в която хората влизат, дават си парите, излизат и си мислят че са добри хора...

Абе не ни занимавай с луузъри! :wink:
хаха...малко смях след директното изказване

Nqma nikyf smisyl da si 4upite glavite ](*,) s tiq h0ra ...
Ммм...дам...така е...
haha az imam avt0graf i se 4uvstvam mn qk0 eee nqma e :P

`Death`Whore`
02-05-2006, 11:45
Няма ли да напишеш едно мнение, което да не е лигаво и да е по-смислено?

air_J
02-05-2006, 12:36
Как се праща ЛС на гост? :shock: Иначе вярно "Стар академи" си беше смях, но гледам градската извадила 1-2 клипа. Желая и успех! =; \:D/ =D>

Belotrasicata
02-05-2006, 19:59
Как се праща ЛС на гост? :shock: Иначе вярно "Стар академи" си беше смях, но гледам градската извадила 1-2 клипа. Желая и успех! =; \:D/ =D>
Извинявай, но нещо всичко се прекара и не мога да вляза. Не знам защо. Иначе дай да обобщим кои са навити.

air_J
02-05-2006, 22:51
Как се праща ЛС на гост? :shock: Иначе вярно "Стар академи" си беше смях, но гледам градската извадила 1-2 клипа. Желая и успех! =; \:D/ =D>
Извинявай, но нещо всичко се прекара и не мога да вляза. Не знам защо. Иначе дай да обобщим кои са навити.
Ами, засега само ти, но и това е нещо! :-({|= \:D/ :smt023 :smt038 :smt109

voinika
02-06-2006, 23:56
Виктория Арсова и Деян Каменов
Кои са тия? :roll:

_PuNk`PrInCeSs_
07-28-2007, 16:50
ами и аз мисля, 4е на СА ве4е отдавна мина модата!...ама ся кво да се праи :::

krasivata_luvica
07-28-2007, 16:54
Какво е това Стар Академи, яде ли се, пие ли се, има ли въобще авторска песен или всичко е елементарна имитация на недостижим оригинал?

подкрепям macho =D>

Peshito
07-30-2007, 02:55
Тва трябваше да го направите като бяха нашумяли по времето на стар академи не мислиш ли ,че сега е малко късничко

Kisses_P
08-01-2007, 10:34
абе, а тия още ли са заедно?

Punkstyle
09-19-2007, 15:14
ТАЯ ТЕМА SUXXX

miloto_girl_4e
09-19-2007, 17:25
Като толкова имаш желание да им правиш фен сайт какво те спира?
Сама не можеш ли да го направиш?
Направи си сайта, пък после с повече труд ще си намериш и съмишленици :wink:
А и честно казано те надали имат кой знае колко фенове, такаче .. не виждам особен смисъл :roll:
А Жорж сайт има ли? :lol:

flowerlina
09-28-2007, 11:57
Тва трябваше да го направите като бяха нашумяли по времето на стар академи не мислиш ли ,че сега е малко късничко
Дам трябваше ама кой да се сети :lol:

ramaiana
09-29-2007, 07:44
Темата е стара!