PDA

View Full Version : Ходите ли на фитнес?



freeman
02-04-2006, 21:11
Мисля, че въпроса е ясен. :)

korn___
02-04-2006, 21:13
sega pak zapo4vam da hodq seriozno 4e ne ostana vreme sled 1 godina i malko po4vam ve4e ... seriozniq jivot i nqma da ima vreme za fitnes ](*,)

Jamalska
02-04-2006, 21:16
Не,не ходя,не съм ходила никога и няма и да стъпя там...
Намирам го за адски малоумна и глупава работа но малко хора тук ще се съгласят

FrostMaster
02-04-2006, 21:20
Ами аз скоро почнах да ходя активно. Фитнеса RULZ :-D

gia_bs
02-04-2006, 21:27
Не ми се налага защото си имам тренажор и пътека у нас... !!!\:D/

korn___
02-04-2006, 21:30
Не,не ходя,не съм ходила никога и няма и да стъпя там...
Намирам го за адски малоумна и глупава работа но малко хора тук ще се съгласят

vnasq red i disciplina malko ili mnogo as za tova go obi4am a i malko ot malko za tova 4e 4ovek ima vuzmojno da si promeni tqloto v kakuvato posoka jelae :D za li4no hodq sus cel ... powerlifting ... zanimava6tite znaqt za kakvo govorq vupreki 4e otskoro sum za masa

02-04-2006, 21:46
Не,не ходя,не съм ходила никога и няма и да стъпя там...
Намирам го за адски малоумна и глупава работа но малко хора тук ще се съгласят
napylno sym syglasna
mqsto za komplexari
otvratitelno e

Mystery
02-04-2006, 21:50
Ходя на фитнес, но предпочитам плуването. Гледам да ги редувам. Спостурам поне 3 пъти седмично за да поддържам фигурата си перфектна.

bloody_angel
02-04-2006, 21:56
ами не още ама след няколко дни като стана първа смяна ще се захвана да ходя,а иначе преди да застудее най-редовно си подтичквах на стадиона :-D

korn___
02-04-2006, 22:07
Не,не ходя,не съм ходила никога и няма и да стъпя там...
Намирам го за адски малоумна и глупава работа но малко хора тук ще се съгласят
napylno sym syglasna
mqsto za komplexari
otvratitelno e

kompleksari ? hahahaha :lol: :lol: :lol: tva spored men e ne6to kat universalen sport za cqloto tqlo ...

02-04-2006, 22:11
ходя от време на време но в никакъв случай не редовно :-D

Dr. Kazimbutt
02-04-2006, 22:25
Не,не ходя,не съм ходила никога и няма и да стъпя там...
Намирам го за адски малоумна и глупава работа но малко хора тук ще се съгласят
Аз съм съгласен. :mrgreen:

freeman
02-04-2006, 22:26
Не,не ходя,не съм ходила никога и няма и да стъпя там...
Намирам го за адски малоумна и глупава работа но малко хора тук ще се съгласят
Аз съм съгласен. :mrgreen:
А може ли да дадеш малко аргументи? :)

`Death`Whore`
02-04-2006, 22:39
Не.

lina15
02-04-2006, 23:27
az imam karta za fitnes...hodq po 2-3 puti v sedmicata

i'm so excited!
02-04-2006, 23:45
аз съм си натурално гльоджава, не ми трябват такива неща :smt102

02-05-2006, 03:23
Не,не ходя,не съм ходила никога и няма и да стъпя там...
Намирам го за адски малоумна и глупава работа но малко хора тук ще се съгласят
napylno sym syglasna
mqsto za komplexari
otvratitelno e
ajajajhaah
ama da ve
to4no taka e

tapi pa4i, to4no takia kat vas sa ebati protivniteimat nqkvo super visoko samo4uvstvie, puk ne moat da si poglednat golemiq zadnik
da eba mama vi mazna
shta pitam kat rodish i kat ti ovisnat cicite

ei tva ma tvari - 4e pove4eto jeni i 1 put ne sa stapvali na fitnes, a po4ti vsi4ki mom4eta hodqt

a da ne govorq za tiq debelite deto sa oplakvat 4e ne moat da otslabnat a seki den qdat kato svini i si mislqt, 4e kat hodqt da bqgat 1 put v meseca she napraqt neshto...


ta po temata - DA, hodq na fitnes redovno, ve4e blizo 2 godini i sum mnogo dovolen!

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

Death^Forever
02-05-2006, 09:19
Не съм ходила и не ходя, а дали въобще ще отида някога, това още не съм го решила...

CrazY^^MousE^^F
02-05-2006, 10:01
Аз ходя 2 пъти в седмицата

midnight...
02-05-2006, 10:10
общо взето си ходя редовно по 2-3 пъти в седмицата :mrgreen:

WarChief
02-05-2006, 13:38
Аз пък не ходя :lol:

stel4eto__
02-05-2006, 15:13
ne hodq na fitnes i ne sam hodila,oba4e misla tva lqto da ida toto mi e int,ama ina4e hoda da ti4am

zElEnA^mAsLiNkA
02-05-2006, 16:44
Ami predi h0dih red0vn0 k0gat0 ba6tata ima6e fitnes, ama ve4e me myrzi ... Mislq, 4e e d0bre za figurata da se p0ddyrja 0t vreme na vreme!

e4o
02-05-2006, 17:38
v momenta ne

Dorianchety
02-05-2006, 18:16
e kade bez fitnes :smt102

`hot_kiss_f`
02-05-2006, 18:45
ne nqmam nujda :lol:

lainagovna
02-05-2006, 21:30
да

mil4eto_
02-07-2006, 10:18
дамз,ходя и то редовно:2-3 пъти в седмицата.
:lol:

RUSNAKA
02-07-2006, 13:08
да!Хода в 199 SOU

`Death`Whore`
02-07-2006, 13:15
Злета:
1. От фитнес гърдите на жената стават мъжки, което не е по-красиво от увисналите гърди. Който се оплаква, че гърдите на жена му са увиснали, защото е родила детето му, е глупак.
2. Някои хора
- нямат пари за фитнес
- нямат време за фитнес
- предпочитат да изразходват калориите с разходки, например.
3. Не, повечето мъже не ходят на фитнес.
4. Не всеки харесва напомпани и с перфектни тела хора, чиито мисли са за фитнес програмата им.

И какво? Може да не съм перфектна, но мъжете, които са ме виждали гола, са се прехласвали по тялото ми.

RUSNAKA
02-07-2006, 19:22
2. Някои хора
- нямат пари за фитнес-еми нямя да ходят
3. Не, повечето мъже не ходят на фитнес-хахахаха Ти ще кажеш мога да кажа 4е всеки 3 4овек ходи на ФиТНес,То си е до воляя
4. Не всеки харесва напомпани и с перфектни тела хора, чиито мисли са за фитнес програмата им.
хахаа кво по добре ли е да хоиш с некав ХАЛИПАР отколкото с некав здрав мъж поне нямя да го е СТРАХ


но мъжете, които са ме виждали гола, са се прехласвали по тялото ми-----епааа я глеи даи да видим това тяло

SeXyTo_f
02-08-2006, 09:05
Ne, ne hodq.....az sum gimnasti4ka..... 8-[

Devilsplaymate
02-08-2006, 09:16
Ne , Ne xodq

WILD__BOY
02-08-2006, 10:06
Не,не ходя,не съм ходила никога и няма и да стъпя там...
Намирам го за адски малоумна и глупава работа но малко хора тук ще се съгласят

е аз няма да се съглася .. във фитнес ходя да си допълня тренировката.. там мога да блъскам на три специфични уреда за крака.. :) и така си увеличих отскока. Не съм там да ставам животно, даже много се дразня на масата мусколи.

vkusen
02-08-2006, 12:29
ходя на фитнес защото уважавам тялото си... фитнеса не е място за комплексари нито пък може да те изгради като такъв, дали си комплексар е въпрос на характер! b/w в чужбина фитнеса е доста по развит спорт от в Б-я. а запитвали ли сте се защо България е на едно от първите места по сърдечно-съдови заболявания? заради затлъстяването на населението. фитнеса върви ръка за ръка със правилното хранене тъй че не всички които ходят на фитнес ходят само за да имат големи мускули, а защото се научават да водят здравословен начин на живот.
аз ходя на фитнес защото живота е прекалено кратък за да бъда малък

Danielle
02-08-2006, 13:20
axa

`Death`Whore`
02-08-2006, 19:07
2. Някои хора
- нямат пари за фитнес-еми нямя да ходят
3. Не, повечето мъже не ходят на фитнес-хахахаха Ти ще кажеш мога да кажа 4е всеки 3 4овек ходи на ФиТНес,То си е до воляя
4. Не всеки харесва напомпани и с перфектни тела хора, чиито мисли са за фитнес програмата им.
хахаа кво по добре ли е да хоиш с некав ХАЛИПАР отколкото с некав здрав мъж поне нямя да го е СТРАХ


но мъжете, които са ме виждали гола, са се прехласвали по тялото ми-----епааа я глеи даи да видим това тяло
"Всеки трети човек" са около 30% от населението, което прави грубо 15% от мъжете. Това подкрепя моето мнение. Не знам значението на думата "халипар", но знам и съм го писала, че напомнаните мъжаги имат вода в мускулите и един на пръв поглед кльощав ще ги набие.

HereTodayGoneToHell
02-08-2006, 19:29
Не, аз го намирам за загуба на време и за повиод за фукане. Спортувам по различен начин!

mimetoo
02-09-2006, 01:49
xe ami azz ot drugata sedmica pochvam seriozno,za da moga do lqtoto da se postegna malko i da stopq izlishnite kilogrami:) :smt016

voinika
02-09-2006, 02:53
Какво по-точно имаш предвид с този въпрос ? :roll: :shock: #-o

Oyamoto
02-10-2006, 02:57
2. Някои хора
- нямат пари за фитнес-еми нямя да ходят
3. Не, повечето мъже не ходят на фитнес-хахахаха Ти ще кажеш мога да кажа 4е всеки 3 4овек ходи на ФиТНес,То си е до воляя
4. Не всеки харесва напомпани и с перфектни тела хора, чиито мисли са за фитнес програмата им.
хахаа кво по добре ли е да хоиш с некав ХАЛИПАР отколкото с некав здрав мъж поне нямя да го е СТРАХ


но мъжете, които са ме виждали гола, са се прехласвали по тялото ми-----епааа я глеи даи да видим това тяло
"Всеки трети човек" са около 30% от населението, което прави грубо 15% от мъжете. Това подкрепя моето мнение. Не знам значението на думата "халипар", но знам и съм го писала, че напомнаните мъжаги имат вода в мускулите и един на пръв поглед кльощав ще ги набие.
Бейби недей да изпъкваш с клишета фрази дето ти ги разправят кльощавите ти метъл приятелчета дето обичат да се бият. Докарай ми го тоя кльощавия да видиме дали имам вода в мускулите. Има и фитнес и фитнес, тия които са на анаболи наистина имат вода в мускулите но не виждам защо това ти формира мнение за всички лица които се грижат за тялото си и водят здравословен начин на живот, защото веднъж зарибиш ли се се променяш изцяло, свидетел съм как мои приятели като почнат и отказват цигари , пиене, почват да ядат здравословно, почват да си лягат рано и секви ей такива комплексарски нещица ](*,) .
Освен това можем да поспорим дали гърдите на жената стават мъжки, пак тука некой ти е разправял врели некипели, пак опираме до вариантите фитнес, като вкараш на една жена тестостерон и още хиляда химии верно става мъжка, друг въпрос е че не това е целта на женския фитнес. Аз например припадам по жена с стегнати и мусколести бедра (са умерено де не кат на кърт енгъл) и стегнат гъз и изобщо спортно тяло.

rosskata
02-10-2006, 09:17
Твърдо НИЕ... [-X Не ходя в момента, щото ме мързи две не виждам... Но допреди година ходех.

`Death`Whore`
02-10-2006, 10:39
1. Не обичам да фамилиарничат с мен.
2. Защо реши, че кльощавият е метъл? И защо изобщо всички мислят, че аз съм глупава метълка, ходя като кон с капаци, не познавам други хора освен метъли и съм адски заблудена за света?
3. Ами, ти харесваш мускулести жени, хубаво. Много жени харесват мускулести мъже. Други - не. Няма нужда да се повтаря в тази тема как който не ходи на фитнес, е прасе с гнусно отпуснато тяло.

02-10-2006, 12:17
И защо изобщо всички мислят, че аз съм глупава метълка, ходя като кон с капаци, не познавам други хора освен метъли и съм адски заблудена за света?

Щото ти чета постовете.
Коравите мъже имали вода... На жените гърдите им ставали мъжки от фитнеса...
:lol: :lol: :lol:
Къртиш мивки, заклевам се.
Докарай ми и на мен някой 50 килограмов да ме набие и да ми спука мускулите пълни с вода.
Пък тия жени дето имат мъжки гърди се наричат КУЛТУРИСТКИ и си бият иглата в задника...

П.С Определено обичам фитнеса и ходя редовно, от 55 килца станах 75 и съм много доволен...

[PITBULL]
02-10-2006, 12:37
hodq na fitnes no ne e zadaden pravilno vaprosa da i to seki den ne se hodi na fitnes seki den!!! a po programa moje prez den no ne i seki den

`Death`Whore`
02-10-2006, 12:38
[-X А да съм говорила на теб?

[PITBULL]
02-10-2006, 12:44
2. Някои хора
- нямат пари за фитнес-еми нямя да ходят
3. Не, повечето мъже не ходят на фитнес-хахахаха Ти ще кажеш мога да кажа 4е всеки 3 4овек ходи на ФиТНес,То си е до воляя
4. Не всеки харесва напомпани и с перфектни тела хора, чиито мисли са за фитнес програмата им.
хахаа кво по добре ли е да хоиш с некав ХАЛИПАР отколкото с некав здрав мъж поне нямя да го е СТРАХ


но мъжете, които са ме виждали гола, са се прехласвали по тялото ми-----епааа я глеи даи да видим това тяло
"Всеки трети човек" са около 30% от населението, което прави грубо 15% от мъжете. Това подкрепя моето мнение. Не знам значението на думата "халипар", но знам и съм го писала, че напомнаните мъжаги имат вода в мускулите и един на пръв поглед кльощав ще ги набие.
Бейби недей да изпъкваш с клишета фрази дето ти ги разправят кльощавите ти метъл приятелчета дето обичат да се бият. Докарай ми го тоя кльощавия да видиме дали имам вода в мускулите. Има и фитнес и фитнес, тия които са на анаболи наистина имат вода в мускулите но не виждам защо това ти формира мнение за всички лица които се грижат за тялото си и водят здравословен начин на живот, защото веднъж зарибиш ли се се променяш изцяло, свидетел съм как мои приятели като почнат и отказват цигари , пиене, почват да ядат здравословно, почват да си лягат рано и секви ей такива комплексарски нещица ](*,) .
Освен това можем да поспорим дали гърдите на жената стават мъжки, пак тука некой ти е разправял врели некипели, пак опираме до вариантите фитнес, като вкараш на една жена тестостерон и още хиляда химии верно става мъжка, друг въпрос е че не това е целта на женския фитнес. Аз например припадам по жена с стегнати и мусколести бедра (са умерено де не кат на кърт енгъл) и стегнат гъз и изобщо спортно тяло.
saglasen sam s teb teq volb6t ene znaqt za kakvo sluji fitnesa ne sam ne6to daje moje da se vodq i kam klio6tavite za6toto ne sam treneral ot polovin godina a tiq det ne sa trinerali mi gi dai klio6tavite pak da vidim

`Death`Whore`
02-10-2006, 12:46
Всичко окей, вие разбирате, но нямаше нужда да обиждате жените, които не ходят на фитнес.

lainagovna
02-10-2006, 15:40
понеделник сряда и петък, а вторник и четвъртък почвам да ходя да си горя остатъците от мазнини на тае-бо. баси яката програма а. 1 3 и 5 са ми мудни и силови, а 2 и 4 са за динамика :-D :-D


@VA-The Hardstyle Factory_Mp3xplosion.mp3

02-10-2006, 22:33
Всичко окей, вие разбирате, но нямаше нужда да обиждате жените, които не ходят на фитнес.
Никой не ги е обиждал, просто им се възмущавам - на тези, които искат да отслабнат, а не полагат усилия и на тези, които имат нужда, а не се грижат за телата си.

Ти защо се засегна? Да не намираш себе си някъде из мойте редове?

`Death`Whore`
02-10-2006, 22:37
tapi pa4i, to4no takia kat vas sa ebati protivniteimat nqkvo super visoko samo4uvstvie, puk ne moat da si poglednat golemiq zadnik
da e** mama vi mazna
shta pitam kat rodish i kat ti ovisnat cicite
Това не са ли обиди? За хора с наднормено тегло и аз съм съгласна.

seksi_kote_f
02-11-2006, 10:35
Emi ne sum hodila no mn iskam da otida ;-)

х
02-11-2006, 11:21
Всичко окей, вие разбирате, но нямаше нужда да обиждате жените, които не ходят на фитнес.
Никой не ги е обиждал, просто им се възмущавам - на тези, които искат да отслабнат, а не полагат усилия и на тези, които имат нужда, а не се грижат за телата си.

Ти защо се засегна? Да не намираш себе си някъде из мойте редове?


he he, az s1m taka. nap1lnqh i vse s1m ot utre na dieta.

mnogo qm :-#

ama i mnogo treniram. tanci, classi4eski ballet, moderen, djass...
i na fitnes hodih navremeto, ama mi stanaha mnogo muskuli i se upla6ih i se otkazah :roll:

neobi4am fitnesa! drugo si e tancite, aerobika, 6eiping :mrgreen:

02-11-2006, 17:33
tapi pa4i, to4no takia kat vas sa ebati protivniteimat nqkvo super visoko samo4uvstvie, puk ne moat da si poglednat golemiq zadnik
da e** mama vi mazna
shta pitam kat rodish i kat ti ovisnat cicite
Това не са ли обиди? За хора с наднормено тегло и аз съм съгласна.
shtom se obijdash, zna4i izliza, 4e si naduta s visoko samo4uvstvie, s nadnormeno teglo i golqm zadnik

p.s kato nqkoi izrusi taq prostotiq, 4e fitnesa bil za kompleksari az da ne sednah da reva?
vzemete polojete usiliq da poddurjate tqloto si zdravo i harmoni4no - fitnesa i pravilnoto hranene sa idealniq na4in

men li4no fitnesa me promeni super mnogo - kum po-dobro, i po skoro bqh kompleksar predi da trugna na fitnes, otkolkoto sega
:)

02-11-2006, 17:33
tapi pa4i, to4no takia kat vas sa ebati protivniteimat nqkvo super visoko samo4uvstvie, puk ne moat da si poglednat golemiq zadnik
da e** mama vi mazna
shta pitam kat rodish i kat ti ovisnat cicite
Това не са ли обиди? За хора с наднормено тегло и аз съм съгласна.
shtom se obijdash, zna4i izliza, 4e si naduta s visoko samo4uvstvie, s nadnormeno teglo i golqm zadnik

p.s kato nqkoi izrusi taq prostotiq, 4e fitnesa bil za kompleksari az da ne sednah da reva?
vzemete polojete usiliq da poddurjate tqloto si zdravo i harmoni4no - fitnesa i pravilnoto hranene sa idealniq na4in

men li4no fitnesa me promeni super mnogo - kum po-dobro, i po skoro bqh kompleksar predi da trugna na fitnes, otkolkoto sega
:)

RUSNAKA
02-11-2006, 19:51
2. Някои хора
- нямат пари за фитнес-еми нямя да ходят
3. Не, повечето мъже не ходят на фитнес-хахахаха Ти ще кажеш мога да кажа 4е всеки 3 4овек ходи на ФиТНес,То си е до воляя
4. Не всеки харесва напомпани и с перфектни тела хора, чиито мисли са за фитнес програмата им.
хахаа кво по добре ли е да хоиш с некав ХАЛИПАР отколкото с некав здрав мъж поне нямя да го е СТРАХ


но мъжете, които са ме виждали гола, са се прехласвали по тялото ми-----епааа я глеи даи да видим това тяло
"Всеки трети човек" са около 30% от населението, което прави грубо 15% от мъжете. Това подкрепя моето мнение. Не знам значението на думата "халипар", но знам и съм го писала, че напомнаните мъжаги имат вода в мускулите и един на пръв поглед кльощав ще ги набие.зависи Кой е по ненормален...

piFka_LP
02-11-2006, 21:46
mne ne hodq i nikoga ne sum hodila i nemam nujda

4arovnica
02-12-2006, 15:02
da hodq vednaj sedmi4no no s udovolstvie bih hodila po-4esto mn obi4am da sportuvam :mrgreen:

lainagovna
02-12-2006, 22:19
горе стана тотален офтопик