PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: И двете го харесваме ....



JusT mE {}
02-04-2006, 21:25
Predi nqkolko dni si sedim s moita pr na china i vijdame,4e edno mom4e si e napisalo nick-a (i dvete go znaem koi e na lice) i po4vame si govorim za nego i moita pr vika:m/u dr toi e mn gotin i az i otg :mi da i sled malko go vijdame i naprau otkachihme po nego ot togava...i dvete mn ni kefi za neq nz ama men mn mn mn :roll: i tyi na maitap sme se "karali" za nego i tq beshe spomenala 4e go haresva,ama az ne go prieh i ne go priemam za seriozno shtoto ima baq momcheta za koito kazva 4e i haresvat...ako naistina znaeh 4e e neshto seriozno vednaga shtqh se otkaja ot nego...v edin ot razgovorite ni za nego tq beshe kazala:Toi tebe sha haresa...ti sha go zaribish...az izobshto ne prieh dumite i naseriozno..i 2-te si 4atihme s nego nashite otnosheniq ne se promeniha no se useshtashe prosto kak i 2-te go svalqm i vodim nqkva tiha voina...ako moje taka da se kaje...toi mi kaza 4e ima nqkvi chuvstva kym men...i az i go kazah...tq nishto ne kaza po vyprosa i posle direktno me pita ti v koi si vliubena i az i kazah 4e mislq 4e e o4evidno i rtq pita otkoga i az i kazah 4e i az nz kak stana i tq az znam...otkakto ti kazah 4e az go haresvam (zvuchi mn gadno) i posle za da zamaje polojenieto kaza tyi de otkakto mu pratih tvoite picz...kazah i 4e ako ima 4uvstva kym nego az go ostavqm a tq kaza 4e nqma...neznam...mislq 4e chuvstvata i ne sa seriozni,i vypreki tova pone malko mi se syrdi...mislq 4e vse pak i tq opita...toi napravi svoq izor...i vypreki tfa se chuvstvam malko gadno..vypreki 4e nikoga ne ih se skarala s neq za mom4e dori da e edinstvenoto na zemqta ...nz...kajete si mnenieto..daite syvet :smt012

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

DeSiTo0o
02-04-2006, 21:34
Ami az mislq 4e trqbva da go ostavi6...6tom si gotova da se otkaje6 ot nego,zna4i nqma6 koi znae kvi 4uvstva i nqma da ti e mn gadno.Burzo 6te go zabravi6.
No ot druga strana mislq 4e e po dobre purvo da pogovi6 s priqtelkata si,no seriozno tozi put.Kaji i 4e ne iska6 taka da se karate za edno mom4e,kaji i 4e prosto ne ti e priqtno da vodite takava "voina" i ti da vijda6 kak i stava gadni4ko,no ti kazva 4e nqma 4uvstva kum nego...
:roll:

ProstoAz
02-04-2006, 21:39
А аз пък не мисля, че трябва да спреш да се занимаваш с него само заради нея. :P
Това че и тя го харесва не би трябвало да ти попречи. Каква приятелка ще е тя, ако попречи на твоето (и неговото) щастие, само и само на нея да и е угодено?
Не си мисли, че ти я предаваш по този начин. Напротив - тя те предава, след като ти поставя (макар и не пряко) тази дилема - да бъде с него или с нея!
Знай, че ако бъдеш с него няма да сбъркаш и ако някой руши приятелството ти с това момиче, то...това не си ти, а тя (дори и може би да не го осъзнава, заслепена от любов и ревност)! :wink:

JusT mE {} Otg
02-04-2006, 21:40
Ne che nqmam chuvstva kym nego... [-X Prosto tq mi e po-skypa...v smisyl gotova sym ako trqbva da go ostavq ama izobshto ne mi se iska :cry:

Worthless
02-04-2006, 21:40
Ami az mislq 4e trqbva da go ostavi6...6tom si gotova da se otkaje6 ot nego,zna4i nqma6 koi znae kvi 4uvstva i nqma da ti e mn gadno.Burzo 6te go zabravi6.a da ti e hrumwalo, 4e moje da iska priqtelkata i da e 6tastliva? 4e ne vsi4ki sa kato teb da se skarat s priqtelite si zaradi 1 mom4e?
a do avtorkata... bori se za nego, no ako vidi6 4e tova vliqe na priqtelstvoto vi se otkaji

WILD__BOY
02-04-2006, 21:50
Ти е хрумвало че приятелството е по-важно. Ама знам ли.
се пак до колко го познаваш?!

JusT mE {} Otg2
02-04-2006, 21:53
Dostatychno dobre... :-k

sherry
02-05-2006, 08:30
Ami sled kato tq ne izpitva ne6to silno kam nego,nqma kakvo tolkova da te spira.Razbiram da go obi4a-razbira se,4e 6te se otkaje6 ot nego,za da ne predade6 priqtelstvoto vi,no v tozi slu4ai toi i e bil samo simpati4en,za6to da gubi6 6ansa si da bade6 6tastliva s nego?Stanalo i e kofti ,za6toto moje bi egoto i e bilo naraneno,kofti i e bilo,4e e bila otblasnata i 4e e haresal teb.Probvai s nego,no govori s priqtelkata si,kaji i,4e tq e mnogo vajna za teb i 4e ne ti se iska da ti se sardi zaradi mom4e.Dano vsi4ko da e ok.Vse pak ti kazva6,4e na neq sa i simpati4ni mnogo mom4eta...ami ako trqbva da se otkazva6 ot vseki samo za6toto i e bil simpati4en?taka moje6 da zagubi6 mnogo!!