PDA

View Full Version : Как да разбера дали изпитв анещо към мен?



Объркан
02-04-2006, 22:29
Историята е следнатас едно момиче се познаваме от скоро разменихме си телефоните говорили сме си и тя ми пише смс-и аз и отг тя ми клипва мноо често и в момента в които и кажа нещо от сорта че я харесфам тя не ми отг..кфо да праа?

teenproblem
02-04-2006, 22:31
Поговорете си сериозно, дано те разбере, че си сериозен. Успех! :wink:

WILD__BOY
02-04-2006, 22:33
Бий си чуковете и я заебвай. Лигави се с теб.

[PITBULL]
02-04-2006, 22:35
vijte se i pogovorete a ne s sms-i a 6tom ti pi6e i te bazika 4esto ne moi da e prosto ei taka spored men

lOVerKATA
02-04-2006, 23:10
Eми ОбЪркан много е просто :) Кой ще си губи времето да си пише с някой,да се бъзика с някой просто ей така :-k ТРебва поне малко да 4увства симпатия към теб :wink: Поговорете си с нея сериозно и на живо така да кажем :roll: Примерно се разберете да излизете на кафе ала бала и си изяснете отношенията :mrgreen: Според мен не ти отговаря ,защото я е страх :-$ Слушай ме 8) Просто я предразположи ,говорете си,смейте се и тогава й кажи \:D/ аЙДЕ УСПЕХ \:D/

Aaluran
02-05-2006, 10:55
Eми ОбЪркан много е просто :) Кой ще си губи времето да си пише с някой,да се бъзика с някой просто ей така :-k ТРебва поне малко да 4увства симпатия към теб :wink: Поговорете си с нея сериозно и на живо така да кажем :roll: Примерно се разберете да излизете на кафе ала бала и си изяснете отношенията :mrgreen: Според мен не ти отговаря ,защото я е страх :-$ Слушай ме 8) Просто я предразположи ,говорете си,смейте се и тогава й кажи \:D/ аЙДЕ УСПЕХ \:D/ Тъкмо това щях да кажа и аз - тя се притеснява. Поговоре (очи в очи) и се изяснете. Ако е така, отивайте на кафенце, говорете си, бъзикай се (добронаверено) с нея. Постепенно ще спре да се притеснява и... кой знае.

WarChief
02-05-2006, 11:09
]vijte se i pogovorete a ne s sms-i a 6tom ti pi6e i te bazika 4esto ne moi da e prosto ei taka spored men

това щях и аз да кажа......мани тия смс-и. Ше й го кажеш в очите тамън ше видиш ква ше е нейната реакцея, дали ше се изчерви :lol: примерно.......и така