PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Май нямам шансове с него



Котето
02-05-2006, 01:18
значи историята ми е следната..
адски много харесвам едно момче..до тук добре
ама от негов приятел разбрах,че обичал
някаква друга..и адски яко се сдухах
и този негов приятел му казал..и тва
момче ме попита дали е вярно и аз си признах
и като говорихме за това се оказа,че нямам
никакви шансове,а аз много искам да съм с него
адски мил е и се държи супер..не,че съм
била много време с него ама за малкото
време ми направи гооолямо впечатление..
а когато бяхме заедно ме гледаше по странно особен
начин..едвали съм си въобразила..и най-странното
беше,че сега като знае,че го харесвам и той
не ме харесва не се отдръпва..
абе незнам какво да правя..посъветвайте ме!
много го искам :smt010

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

kimi_raikonen
02-05-2006, 07:10
Според мене няма надежда в твоя случай макар че не трябва никога да се предаваш.За всеки случай се опитвай да го спечелиш.И дори и да не успееш живота продължава.Успех

WILD__BOY
02-05-2006, 07:42
Е той ти го е казал. Какво има да правиш и какво да те саветваме :( явно не си негов тип или просто друга е заела сърцето му.

LiLeNcEtOoO
02-05-2006, 08:05
mi macka toi qsno ti e kazal ti sama kaza NQMAM 6ANS a toi si e s gadje vse pak kofti se e polu4ilo no v toq sly4ai misla 4e moje6 sama da 4aka6 da skusat 6otoako ti napravi6 taka 4e ti da gi razdeli6 posle 6ti se vurne mn gadna taka4e sama re6avai a nie tuka da ti pomagame

Sladi4kata_Miss
02-05-2006, 08:10
Странно но май имам същия проблем,така че освен да ти съчувствам..... :oops: :? :(

white_chik
02-05-2006, 11:05
nz dali ima6 nekuv 6ans :-k Moje bi ako se opita6 da stane6 po-blizka s nego 6e izleze ne6to.Vupreki 4e 6tom si mu priznala 4uvstavata si i toi ne e predpriel ni6to mai e izgubena kauza

ProstoAz
02-05-2006, 11:16
...адски много харесвам едно момче...
...от негов приятел разбрах,че обичал
някаква друга...
...като говорихме за това се оказа,че нямам никакви шансове...
...а когато бяхме заедно ме гледаше по странно особен
начин..едвали съм си въобразила..и най-странното
беше,че сега като знае,че го харесвам и той
не ме харесва не се отдръпва...

Поже би защото ти сега си му резервния вариант, ако нещата с другото момиче, в което е влюбен, не потръгнат?
Ти съгласна ли си да го чакаш и да играеш ролята на резерва, би ли се примирила с това положение и ако някога той тръгне с теб как би приела това чувство, че всъщност си била ВТОРАТА?
Сама си реши! Защото нищо чудно, ако нещата с онова момиче не потръгнат той да дойде при теб.

KoTeTo`
02-05-2006, 11:50
mi macka toi qsno ti e kazal ti sama kaza NQMAM 6ANS a toi si e s gadje vse pak kofti se e polu4ilo no v toq sly4ai misla 4e moje6 sama da 4aka6 da skusat 6otoako ti napravi6 taka 4e ti da gi razdeli6 posle 6ti se vurne mn gadna taka4e sama re6avai a nie tuka da ti pomagame

ne,toi ne hodi s neq..tq ne go haresva
i ne iska da e s nego [-X
prosto e hlytnal zdravata po neq
ama nqma nikakvi shansove.. :-&

CVETELLINA
02-05-2006, 12:20
Е той ти го е казал. Какво има да правиш и какво да те саветваме :( явно не си негов тип или просто друга е заела сърцето му.много е гадно наистина ама и аз така мисля ](*,) по-добре си потърси друго момче, защото май с това нямате много големи шансове за нещо повече от приятелство.... :?

teenkopele
02-05-2006, 12:55
Е той ти го е казал. Какво има да правиш и какво да те саветваме :( явно не си негов тип или просто друга е заела сърцето му.

Аз съм на същото мнение. :)

air_soul
02-05-2006, 12:58
Странно но май имам същия проблем,така че освен да ти съчувствам..... :oops: :? :(