PDA

View Full Version : kakvo da pravq?MNOGO MOLQ POMOGNETE!



Mnogo Oburkan!
02-05-2006, 08:42
purvo zdraveite na si4ki!sega problema mi e sledniq: sno6ti bqx na disko s priqteli i tam te me zapoznaxa sus mnogo xora i tam ima6e 1 momi4e koeto taka gore dolu si dopadnaxme!i po4naxme da densim ama sled tva sednax na masata i tq doide i po4na da me zagovarq nqkvi ei takiva i po 1 vreme tq trugva da me pita ne6to i az poneje ne q 4ux i vikam da povtori i tq aaaaa ne ne i az i se pomolix i tq mi kaza toest pita me dali si imam priqtelka i az kazax ne to si e i taka i sled tva az q pitax a ti? i tq ami da imam si priqtel ot 1 godina i 4 meseca i az super zdux ama tq go kaza nqkvo mnogo tixo vse 1 ve4e m/y tqx e iz4erpano i 4e na neq ne i puka ve4e za nego! i tq kato mi vidq fizionomiqta koqto napravix i tq vika posledno vreme samo se karame i.... neznam moje da priklu4i!i posle prez cqloto vreme samo se poglejdaxme v o4ite daje se snimaxme dvamta(gu6nati)i samo se gledaxme v o4ite! use6tam 4e ne sam i bezrazli4en no tozi nein priqtel ot 1 godina i 4 meseca edva li i e bezrazli4en ubeden sam 4e o6te go obi4a makar da se karat postoqnno ve4e(az pitax moq prqitel koito gi poznava i vika 4e tq ne me luje si4ko e taka kakto mi go kazva) no vuprosa mi e kakvo da pravq vse pak s neq se poznavame ot ima nqma 24 4asa a mislq 4e e mnogo rano za kakvoto i da bilo m/y men i neq no na men IZOB6TO ne mi e bezrazli4na a i vijdam po neinite pogledi 4e i az su6to ne sam i bezrazli4en! i posle tq trugna da si xodi i az i posikax GSM-a i tq trugna da mi go kazva oba4e se useti i vika aa ne ne i mene otnovo gadno mi stana i sednax na sapareto i ni6to posle tq idva i vika ima6 li SKYPE i az da i tq dobra az 6te kaja na Metodi(priqtela mi koito be6e s men)da ni svurje i ok i taka i stana sled diskotekata si lafixme po skypa i ne6to taka ima6e leka svalka m/y nas pak!No tozi moi priqtel (poneje si napravixme ob6t kanal) i toi q pita za sega6noto i gadje i tq mu vika emi drun drun ne me kefi oba4e sviknax s nego i go obi4am ama ve4e ne me kefi i s neq na li4en se svalqxme po su6toto vreme! ta vuprosa mi e kakvo da praviq nemoga da i kaja ZAREJI GO SEGA zaradi men 6toto e glupavo! no q iskam da e s men 6toto i dvamata ne sme si bezrazli4ni 1 na drug! kakvo da napraviq?

MAFIOZO
02-05-2006, 08:45
pi4 moje bi o6te i e rano vse pak tq edvam te poznava no 6tom ima privli4ane tova e nqkva gadna dilema

[PITBULL]
02-05-2006, 08:55
parvo da skasa s gadjeto i i togava predpriemai ne6to a pak moje da e i samo flirt ot neina strana

MAFIOZO
02-05-2006, 09:05
e da ama toi ako nemoje da 4aka da skusat te moje da skusat sled 1 mesec 2 gorkiq pi4 6te mi se e*e maikata am ako trqbva da sudq po tova koeto tq e napravila s nego ne mislq 4e e bilo samo flirt! 6to nezeme6 da q pita6 dali e bilo samo flirt? hm vie kak mislite

Mnogo Oburkan!
02-05-2006, 09:09
am zabravix da dobaviq 4e ve4erta to4no predi da si legne tq kaza 6toto ne6to stana na vupros 4e ne moga da zaspiq i tq vika misli si za ne6to hubavo i az ami az v momenta se se6tam samo za 1 hubavo ne6to i tq koe? ama pita 100 puti i az ami ti! i tq nqkvo se usmixva i sled tova vika prati mi tvoq snimka i az ok pratix i i sled tova si legnax

MAFIOZO
02-05-2006, 09:56
az mislq 4e ne e bilo flirt! no 6tom ima priqtel ot 1 godina i 4 meseca neznam mnogo e trudno da se predvidi kak 6te e nai dobre za teb i neq! q po opitnite kajete mu na 4oveka kakvo da pravi 4e az si nqmam i na ideq ](*,) ](*,)

IKisseDAGirL
02-05-2006, 10:08
виж ся първо се опитай да се сближиш с нея повече - да и стане интересно:), опознайте се, защото нея сигурно я е страх да се впусне в нещо толкова ново (все пак има година и 4 месеца зад гърба си) пък и без да знае как ще завърши всичко:
така че излизайте повече, говорете си, прави й някви изненади там, че да се почувства желана:D и да й е готинко с теб:))
за начало не я плаши с някви предложения за нещо по-сериозно и т.н., за да не се уплаши и отдръпне щото все пак сигурно е объркана :? остави я тя да те търси и сама да поиска да е с теб :wink:

lud
02-05-2006, 10:12
samo da ti kaa 4a ako az hodq s nekoq macka 1na godina i 4 meseca i nekaf ot diskoto q zabie 6e go ubiq ot boi imai go v predvid

MAFIOZO
02-05-2006, 10:15
samo da ti kaa 4a ako az hodq s nekoq macka 1na godina i 4 meseca i nekaf ot diskoto q zabie 6e go ubiq ot boi imai go v predvidaxxa toz pak

Kianna
02-05-2006, 10:20
am wsichko towa moje da bude poglednato ot dwe strani:
1)prez ochite na momicheto-tia se wpuska w neshto nowo,kato ostawa serioznoto i staroto(priatelia i)..90% sigurno e,che tia shte se wurne kum nego,zashtoto e swiknala s nego i go obicha..winagi taka stawa,che zariazwash niakoi zaradi drug,no sled malko poweche ot mesec ili tam kolkoto wreme,useshtash,che wsushtnost si naprawil ujasna greshka..
2)prez ochite na momcheto-nishto ne gubish,swaliash ia,samo da ne se wlubish prekaleno burzo i da ti razbie surceto :) zashtoto mojesh da si 100% siguren,che w momenta tia ne znae koi ot 2ma wi iska,no wse pak riskuwai.Hubaawite neshta stawat sluchaino,moje wruzkata im naistina da se e izcherpala weche![;

Mnogo Oburkan!
02-05-2006, 10:24
xaaxa okaza se 4e te sa si omruznali sus sega6noto i gadje! tq mi go kaza! i ne6tata ne vurvqli i vikam ti sega si tursi6 drug taka li? i tq da i mai go namerix i na mene mi doide um 4e stava vupros za mene ama ne!6toto sno6ti si govorixme i tq ne6o ne ni pi6e6e mnogo i toq moq frend q pita kude si we? i tq ami pi6a si s 1 mom4e i toi po4na da q razpitva i tem podobni ama tq ne mu kaza! i sega s neq si pogovorixme i tq mi obqsni gore dolu kak stoqt ne6tata! fuck imam konkurenciq

MAFIOZO
02-05-2006, 10:31
yabaaaaa kvo e tva momi4e we! 1 ta 2-ma ta 3-ma

MAFIOZO
02-05-2006, 10:36
am wsichko towa moje da bude poglednato ot dwe strani:
1)prez ochite na momicheto-tia se wpuska w neshto nowo,kato ostawa serioznoto i staroto(priatelia i)..90% sigurno e,che tia shte se wurne kum nego,zashtoto e swiknala s nego i go obicha..winagi taka stawa,che zariazwash niakoi zaradi drug,no sled malko poweche ot mesec ili tam kolkoto wreme,useshtash,che wsushtnost si naprawil ujasna greshka..
2)prez ochite na momcheto-nishto ne gubish,swaliash ia,samo da ne se wlubish prekaleno burzo i da ti razbie surceto :) zashtoto mojesh da si 100% siguren,che w momenta tia ne znae koi ot 2ma wi iska,no wse pak riskuwai.Hubaawite neshta stawat sluchaino,moje wruzkata im naistina da se e izcherpala weche![;gre6ka mislq 4e sa trima ve4e i kato gledam ediniq ima izvestno predimstvo

Kianna
02-05-2006, 10:39
hahaha,chowek fanish li ia tazi ne triabwa da ia puskash da hodi na disco be ;-))))tia ima da se zaribiawa s 4ti,5ti,6ti....kraia niama da im widish .... [;

Mnogo Oburkan!
02-05-2006, 10:44
axa ne e to4no taka! sega govorix s moq priqtel (te sa ot 1 klas i q poznava mnogo dobre) i toi kaza 4e izob6to ne e takava! tova 4e sa si omruznali s gadjeto dobre! ama tva 4e az q xaresvam i ne mi e bezrazli4na dobre oba4e toq deto mi e konkurenciq su6to e na takova deredje kato moito demek s nego se sustezavame gadjeto i go otpisvame! no toi ima predimstvo

MAFIOZO
02-05-2006, 11:02
az ti predlagam da iz4aka6 do drugata subota no da i pi6e6 po skypa demek da q zanimava6 da se opoznaete i ve4e drugata subota ako pak 6te xodite na disko xodi s neq zadaljitelno i se uvurtai okolo neq i govori i metkaite si pogledi i na drugiq den i kaji kakvo izpitva6 kakvo misli6 kakvo 4ustva6 si4ko!

Mnogo Oburkan!
02-05-2006, 11:31
abe xora pomagaite de 6to sprqxte da pi6ete

Mnogo Oburkan!
02-05-2006, 11:32
abe xora pomagaite de 6to sprqxte da pi6ete mnogo vi molq pomagai te 4e mn xaresvam tova momi4e i sam na put da se vlubiq i togava OLELE MAIKO

02-05-2006, 12:08
Tova e nz..prosto sega tq flirtuva s mnogo mom4eta..i sled tazi dylga vryzka spored men..ne e gotova za sledvashat ami prosto flirtovwe..nz..no sym syglasna 4e sled vreme 6te se vyre pri tozi s koito e bila do sega,za6toto ti sam kaza 4e tq ti e spodelila 4e e sviknala s nego i ako e dosaty4no silna i reshitelna da go zabravi togava moej da se nadqvate drugitee za ne6to po seriozno s nego..nz...No i na neq ne i e lesnoo .A ti ne byrazai da i priznavash 4ustavta 6toto togava tq 6et izgubi interes [-X .USPEH.. :smt119

Mnogo Oburkan!
02-05-2006, 15:47
e da ne burzam ama ako nemoga da se sdurjam? :x :x

MAFIOZO
02-05-2006, 15:54
eeeeeee ti pak!stisni zubi i druj puk ako mine i drugata subota kakto v4era6nata i go kaji na drugiq den ili ve4erta sled diskoto neznam kogato re6i6!No gledai da i go kaje6 vuzmojno nai-burzo i su6tevremenno nai podxodq6to 4e oniq drugiq(konkurenta) 6tom kazva6 4e ima predimstvo ....

anonimen
02-05-2006, 16:01
Аз те съветвам да се откажеш. Според мен тя не е готово да прекрати връзката си толкова бързо.

MAFIOZO
02-05-2006, 16:20
ama tq 4e ne e gotova za tolkova burzo ne e! ama ne go li 4u kvo vika tq daje se zabiva ve4e po seriozno s drug i tq samata e kazala 4e ne6tata m/y sega6noto i gadje ne vqrvqt i sa si omruznali

zElEnA^mAsLiNkA
02-05-2006, 16:50
виж ся първо се опитай да се сближиш с нея повече - да и стане интересно:), опознайте се, защото нея сигурно я е страх да се впусне в нещо толкова ново (все пак има година и 4 месеца зад гърба си) пък и без да знае как ще завърши всичко:
така че излизайте повече, говорете си, прави й някви изненади там, че да се почувства желана:D и да й е готинко с теб:))
за начало не я плаши с някви предложения за нещо по-сериозно и т.н., за да не се уплаши и отдръпне щото все пак сигурно е объркана :? остави я тя да те търси и сама да поиска да е с теб :wink:
Da ... tfa e d0br0!
Napravi i vpe4atlenie i i p0kaji, 4e ti si p0-d0briq!

MAFIOZO
02-05-2006, 21:33
e ama daite na pi4a nqkvi idei 4e kato go slu6am konkurenta mu e po4ti 70% novoto i gadje a na6iq pi4? are da mu help! zna4i az mislq 4e kogato si lafite po skype i pokazvai MALKO po silno 4e ti dopada i pri vseki udoben slu4ei se svalqi s neq poflirtuvai s neq! neka zapo4ne purvo da si misli dali da izbere teb ili oniq drugiq da ima kolebaniq