PDA

View Full Version : smu6teniq v hraneneto



muni4ence
02-05-2006, 09:58
osuznavam 4e imam seriozen problem ot blizo godina stradam ili stradax po-to4no ot anoreksiq :cry: sled tova okolko 1 mesec se izmu4vax s bulimiq dokato nai-nakraq sus mnogo nervi yspqx da se poopravq malko :roll: samo4e idva stra6noto-razbrax 4e napulno sum si razbila hranitelnite navici,ottam se susipva i celiq mi jivot...imam dva varianta ili nqma da qm ili 6te preqm,ot blizo 2 meseca preobladava vtoroto :cry: mn mi e gadno za6toto ka4ix blizo 7-8 kilograma ima li nqkoi podoben problem,naistina se 4ustvam otvratitelno... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sidney
02-05-2006, 10:08
И аз бях нещо такова - от октомври миналата година много ми дойде стреса и задълженията около училище. Не ядох много, свалиш близо 11 килограма за 3 месеца. Разбих си сичко. После се пооправих, докато не дойде януари, по - точно 6 януари. На закуска хапнах някакъв сандвич. После отидох в кенефа- не по мое желание и го повърнах. И така още един път същия ден. Следващите дни беше същото. Ходих на лекар и тя ми каза след ядене да пия бузколизин, да ми се била успокоила лигавицата. Всички вкъщи се бяха много уплашили. Постоянно ми се даваха сокчета, бисквитки, супички, пюренца. И се пооправих - сега съм добре. Ям само диетични храни. Не е много приятно, но поне не повръщам

Barbaronka
02-05-2006, 10:29
Shte se staraesh da qdesh samo kogato si gladna!!
I da ne preqjdash a da qdesh po malko ..!
I v nikakuv sluchai ne se opitvai da povrushtash sled tova!! Za da ne mislish za qdene nameri si zanimaniq! Az sushto ponqkoga se pretupkvam s hrana! No sega qm samo kogato sum gladna! hah ;)
Veche mi minaha tupite misli v glavata che sum debela! Ta az sum 50 kila s mokri gashti!
Probvai i ti !!
Uspeh!!

TaInStVeNaTa{P}
02-05-2006, 20:07
mi moq problem e 4e sam s nadnormeno teglo mnoy mnoyyy mnoyy iskam da otslabna no neznam kak tokova mnoy ne6ta sam probvala no ne stava ako nqkoi moje da mi pomogne ili nz da mi pishe na tainstvenataaa@abv.bg pls pls pls pls pls

PRECIOUS^f
02-25-2006, 22:44
:( Sajalqvam :(

cvety_i_bebeto
02-26-2006, 13:24
qj 3 pati na den,+1,2 zkuski...qj v normalni koli4estva...i ne prekalqvai...i pii te4nosti pone 1.5 litra na den