PDA

View Full Version : От едната страна той, от другата гаджето ми



Катя
02-05-2006, 15:27
Една приятелка има познат(Ники),който бях виждала няколко пъти.В петък вечерта се бяхме разбрали с нея да излезем на кафе заедно с гаджетата си,обаче тя доведе още няколко нейни приятели и един от тях беше Ники. Отидохме на кафе и с Ники започнахме да се сваляме доста видно, но след малко дойде и гаджето ми и развали всичко. Проблемът е там че когато гаджето ми ставаше от масата, ние с Ники пак започвахме да се сваляме. В последствие приятелката ми каза че Ники ме харесва от много време,но не предприема нищо защото имам гадже.От друга страна аз и гаджето ми напоследък сме в много лоши отношения,но ми е кофти да го зарежа,защото сме заедно доста време. :cry: Най-лошото е че след като аз съм се прибрала от кафето,Ники и още няколко човека са отишли на заведение и Ники е харесал някаква друга мацка и сега говорил само за нея ](*,) (въпреки че не вярвам за една вечер да се влюбиш толкова силно).Мойта приятелка пък твърди че той изпитва нещо към мен от доста време и била сигурна че още ме харесва. Но сега Ники се държи страшно студено с мен б :cry: Какво да правя? Надявам се да сте ме разбрали

sherry
02-05-2006, 16:01
Ti ne izpitva6 li ni6to kam priqtelq si?Samo zaradi tova,4e hodite otdavna li si s nego?Ne go li obi4a6?Ako e taka,zareji go,ne mu misli pove4e.Ako iska6 da si s drug,prosto skasai s nego.No ako vse o6te go obi4a6,zaebi go toq Niki i prodaljavai s tvoq

Kianna
02-05-2006, 18:02
maleeee shtom kazwash,che gadjeto ti wi e "prechilo" znachi ne izpitwash nishto kum nego-->prosto go ostawi..kakwo go wurtish?

HeDa
02-05-2006, 18:20
Nai - dobre si zadryj priqtelq , za tozi moje da si porednata broika ili prosto zaribqvka , a i mislq 4e shtom ste s gadjeto si ot dylgo vreme toi te obi4a..i nadqvam se i ti nego :smt016

ht_7j
02-05-2006, 18:26
WOW....ti mani si s gadjeto si ot syjalenie. Mai trqbva da go ostavish, ne zaradi Niki, a zaradi samata sebe si. Togava, ako tozi Niki vse oshte ima neshto kym teb, shte deistva. Ako ne, izchakai dokato namerish, s koito bi hodila ne ot syjalenie.

xOtkiSsSs
02-05-2006, 18:46
ami mai pyrvo trqbva da si izqsnish ti kakvo iskash. Ako si s gadjeto si samo shtoto ste ot dylgo vreme zaedno nqma smisyl da prodyljavate,ama toq Niki na men ne mi vdyhva doverie [-( I apored men opitai da opravish neshtata s gadjeto a ako nishto ne stane go ostavi i prodyljavai napred :) :wink:

SummeRLove08
02-05-2006, 18:47
Абе да не останеш от 2стола наземе...Я по-добре си дръж гаджето!Онзи ако толкова настоява и те харесва ще ти го признае!УСПЕХ!

ashly besnata
02-05-2006, 19:07
Регистриран на: 12 Яну 2005
Мнения: 2225
Местожителство: В сВеТа На ЛюБоВта
Пуснато на: Нед Фев 05, 2006 8:01 pm Заглавие:



Ti ne izpitva6 li ni6to kam priqtelq si?Samo zaradi tova,4e hodite otdavna li si s nego?Ne go li obi4a6?Ako e taka,zareji go,ne mu misli pove4e.Ako iska6 da si s drug,prosto skasai s nego.No ako vse o6te go obi4a6,zaebi go toq Niki i prodaljavai s tvoq
_________________
Loving u is like breathing.How can I stop?
absolutno e prava