PDA

View Full Version : Какво да пия за да ми дойде един ден по-късно?



~~~~~~~~~~~
02-05-2006, 15:42
Искам да попитам какви хапчета да пия за да ми дойде един ден по-късно менструацията и за да ми тече по-малко :( :?: :?: :?: ?Знам,че за да ми тече по-малко трябва да пия Витамин С искам да попитам колко хапчета трябва да изпия от тях и има ли някакви странични ефекти :? ?Та основния проблем е,че искам да ми дойде един ден по-късно,ако може посочете и цената на хапчетата и колко ми трябват за целта.Предварително благодаря!!!
А имам и още един въпрос-след колко време след първия цикъл менструацията намалява?

kurabiika
02-06-2006, 14:22
Опитай с Витамин С.На някой момичета май не им оказва влияние, но ако пробваш и стане ще ти тече по-малко и би трябвало да ти дойде 1-2 дена по късно.На ден около 10 витаминчета пий някъде.
Втория въпрос нещо не мога да го разбера?Цикъла ти едва ли ще намалее след време след първата менструация.Ако ти тече по принцип например по 5 дена умерено, такъв най-вероятно ще си остане.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
02-07-2006, 15:02
Изпих 5 таблетки витамин С,а утре трябва да ми идва.Това достатъчно ли е за да ми дойде вдругиден?Да продължавам ли да пия или да ги спра?И искам да попитам нали няма да има някакви странични ефекти и може ли да ми стане нещо нередно от Витамин С :? ?

02-11-2006, 11:03
ne nqma ot kakvo da se strahuva6

02-11-2006, 11:44
Оффф ми ест,че няма нищо да ти стане!!!Витамин С се преработва напълно от организма и нищо неможа да ти стане от него и 20 да изпиеш!!Така,че смело и не се излагай няма страшно!!

02-12-2006, 17:58
Пийни малко мастичка и ракийка...може да не помогне ама няма да ти прави толкова голямо впечатление :smt017