PDA

View Full Version : Страх ме е да се влюбя, или да го призная



SKY`FLY
02-05-2006, 16:29
Всъшност историята ми е доста банална...знам ли.
С въпросното момич ходим от известно време и аз страшно много я харесвам, аманайстина много. Много пъти сме си говорили на тази тема, тъй като до сега винаги в продължение на години сме били добри приятели и сега сме нещо повече от приятели. Та много пъти сме си говорили по темата, че и двамата ни е страх какво ще стане след това. Много пъти съм и казвал, че изпитвам чувства към нея, показвал съм и го, тя също , но ме е страх да се влюба истински, защото много малко ми трябва. Но ме е страх, защото после може да стане по-лощо :( Знам, че щом и двамата изпитваме нещо трудно може да се случи нещо лошо, което да ни раздлеи, но все пак ... знам също, че като подтискаме чувствата си убиваме връзката си, но може би всичко с времето си. Какво бихте ме посъветва ли ?

zElEnA^mAsLiNkA
02-05-2006, 16:34
Ami deistvai pyk kakf0t0 6te da stava! Az sym na t0q princip makar 4e i mene malk0 me e strah da se vliubq! I mrazq nqk0i da me haresfa mn0g0 ... Niznam ama 0tvytre mi idva!
Deistvai! Vednyj se jivee!

teenproblem
02-05-2006, 16:34
Няма нищо лошо в това да се влюбиш.

Aaluran
02-05-2006, 16:40
Не се страхувай от любовта. Ако наистина се обичате нищо не може да ви попречи. Мисли по този начин - утре може някоя глупава караница да ви раздели, утре може да я нараниш жестоко или тя теб, утре може да ти се наложи да заминеш далеч от нея, утре може и света да свърши. Живей днес, а утрето го остави за утре.

Kianna
02-05-2006, 17:57
Zashto pitash nas dali da se wlubish?NAli wse edin den towa shte se sluchi?Cial jiwot li shte biagash i shte pitash dali da se wliubwash ili ne?
Samo deto dokato pitash...gubish edni ot nai-hubawite si momenti na wluben!

ht_7j
02-05-2006, 18:36
I dvamata se lishavate ot strashno mnogo ot prekrasn momenti, priqtni emocii i mnogo liubov.

ashly besnata
02-05-2006, 19:10
Пуснато на: Нед Фев 05, 2006 8:34 pm Заглавие:



Ami deistvai pyk kakf0t0 6te da stava! Az sym na t0q princip makar 4e i mene malk0 me e strah da se vliubq! I mrazq nqk0i da me haresfa mn0g0 ... Niznam ama 0tvytre mi idva!
Deistvai! Vednyj se jivee! oo da napulno si prava

CuNki pO MuCuNki
02-05-2006, 20:34
nikoga ne gubi6,kogato obi4a6!Gubi6 kogato podtiska6 4uvstvata si!!! :-k dano sym ti pomognala :wink: :roll:

pipi`e`golqma
02-05-2006, 20:45
Ami deistvai pyk kakf0t0 6te da stava! Az sym na t0q princip makar 4e i mene malk0 me e strah da se vliubq! I mrazq nqk0i da me haresfa mn0g0 ... Niznam ama 0tvytre mi idva!
Deistvai! Vednyj se jivee!
Абсолютно.
Когато обичаш си много по различен човек,а щом и двамата се обичате няма нищо лошо в това :smt007

Siseetoo
02-05-2006, 20:48
Никога не губиш когато обичаш. Винаги губиш когато подтискаш чъвствата си! :| Страха е безсилен , когато любовта царува. Така,че отдайте се един на друг и не си губете времето с мисли за бъдещето O:) .каквото е писано да стане ще стане :wink:

Jamalska
02-05-2006, 21:40
аз не толерирам влюбването ама ако очаквате че ще останете заедно дълго време няма лошо...

Frank_Lampard
02-06-2006, 03:04
Бате, всичко си има край ... Важното е как ще изживееш момента:) Когато подтискаш чуствата си не правиш нищо по-различно от това да се самонараняваш. Ае с рогата напред пък каквото стане :twisted:
П.с.Направи това което иска сърцето ти. Само намери смелост да го последваш O:)

TheMaggie
02-06-2006, 07:41
Pravi kakvoto ti idbva ot vatre.I da ne ti
puka za posledstviqta!

CVETELLINA
02-06-2006, 09:36
Не се страхувай от любовта. Ако наистина се обичате нищо не може да ви попречи. Мисли по този начин - утре може някоя глупава караница да ви раздели, утре може да я нараниш жестоко или тя теб, утре може да ти се наложи да заминеш далеч от нея, утре може и света да свърши. Живей днес, а утрето го остави за утре.много ,ама много правилно
=D>