PDA

View Full Version : nqmam cici



nina *
02-05-2006, 17:16
na 18 godini s1m i o6e ne sa mi porasnali ne s1m 4ak tolkova slaba 45 kg i 160 visoka kakvo da pravq ili da vzemam p1k ne iskam da hodq na lekar :(

Dizi
02-05-2006, 18:57
гърдите са подкожна мазнина и млечна жлеза...големината им зависи както от килограмите така и от гените....ако жените в рода ти нямат няма как ти да имаш освен ако не си с наднормено тегло....съмнявам се тепърва да започнат да ти растат ....

midnight...
02-05-2006, 18:59
не трябва да се комплексираш заради такова нещо според мен
ако все пак ако толкова много се тревожиш за това има най-различни медицински методи :?

Ivan4o Bez MariiKa :)
02-05-2006, 18:59
a mojE i DA sa Ti Porasnali No SyvSem MAlko Ne vsi4ki Momi4eTa sa TolkovA naDareni pyk I zakakvo Sa ti Tolkova Golqmi GyrDI ??? Kato Edno Momi4e Moje da e Sexy I bEz TolkoVa Golemi Cicki :)
Moje ProSto Da PODbERe6 DrehI KOiTo dA OtkRoqvat GyrDite Ti i taka te 6Te IzGLejdat SraVNitELno PO-GolemI

SmiLe_BaBy{P}
02-05-2006, 22:39
Ех тези цици...комплекс са на толкова момичета.Много по-добре е да имаш малки отколкото огромни.Какво предпочиташ да ти викат "оная с огромните цицки"? ...и не може все пак да нямаш абсолютно никакви.Ако пък ти е толкова голям проблем...обръщай се към доктори и да ти слагат силикончето... :-k

02-06-2006, 16:14
teji6 46 kg ta ti si klio6ta be za 18 god trqbva da si pone 50

Mystery
02-06-2006, 16:19
Ех тези цици...комплекс са на толкова момичета.Много по-добре е да имаш малки отколкото огромни.Какво предпочиташ да ти викат "оная с огромните цицки"? ...и не може все пак да нямаш абсолютно никакви.Ако пък ти е толкова голям проблем...обръщай се към доктори и да ти слагат силикончето... :-k

Съгласна съм!

02-07-2006, 01:29
teji6 46 kg ta ti si klio6ta be za 18 god trqbva da si pone 50
не всички треа са свине ма!

voinika
02-07-2006, 01:37
3 иляду лева и ти се появяват одма =D>

Oyama
02-07-2006, 01:42
Няма смисъл, и недей да взимаш никакви хапчета които реклмата казва че помагат защото не съществува подобно нещо. КАто не са ти пораснали цици гледай да пораснеш в друга посока :wink:

02-07-2006, 02:40
КАто не са ти пораснали цици гледай да пораснеш в друга посока

Да и после да си сложиш цици.

chestra_f
02-07-2006, 08:52
teji6 46 kg ta ti si klio6ta be za 18 god trqbva da si pone 50i az mislq taka ako ka4i6 nqkolko kila moje i da porasnat :roll: ta nie skvo mojem da ti pomognem #-o

tan4etoo
08-10-2008, 17:09
pii boza tq pomaga 8-)

S_L_A_D_U_R_K_A
08-10-2008, 17:12
Не се притеснявай, стига ги мисли, малкият секси бюст винаги изглежда добре, по-хубаво да си слабичка без цици, отколкото дебела с огромни цици :) Не се комплексирай излишно, такава си, който те харесва ще те хареса такава каквато си! Ако толкова те притесняват и неможеш да го превъзмогнеш след 2-3 години си сложи силикон, но нищо по-хубаво няма от естественото! :)

Zebraa
08-10-2008, 17:24
+1 S_L_A_D_U_R_K_A :)

bebity_92
08-10-2008, 17:25
Стига с тея цици бее :razz: В момичето те не са най важни ... и аз нямам и се притеснявах ... някой ми се подиграваха но на мен спря да ми пука. Казвах им че това не е най - важното и че като стана на 28 няма да съм огромна млекоцентрала ;) стискай зъби и продължавай напред :) :-)

t!nchety
08-10-2008, 17:31
Не се комплексирай заради едни цици.
По добре малки и стегнати от колкото огромни :)

girl_in_black
08-10-2008, 17:45
Понякога е по-добре да имаш малък бюст-не те гледат в гърдите, когато говориш с някой, не чуваш разни коментари,можеш да носиш най-различни блузи без да изглеждаш смешно, няма какво да ти тежи..Аз така искам да има малък бюст, ама....На малкия може да сложиш сутиен с подплънки, за да изглежда по-голям, големия няма как да го намалиш.

machine
08-10-2008, 18:18
na 18 godini s1m i o6e ne sa mi porasnali ne s1m 4ak tolkova slaba 45 kg i 160 visoka kakvo da pravq ili da vzemam p1k ne iskam da hodq na lekar

по-голямата част от гърдите са съствени от мастни жлези.Яж малко повечко,упражнението флайс определено увеличава леко гърдите.Едва ли си толкова зле,но ако искаш се консултирай с лекар.Какво да вземаш ами определено няма нищо какво да вземаш.
Но какво като са ти малки гърдите важното е каква си отвътре.Ако ти се подиграват им кажи,че и те не са съвършени и посочи техен недостатък.Отвърни им,че човекът до теб те харесва такава.Важен е вътрешният облик на човека,а не външният и чувствай със сърцето си. :) :) :) Но ако си толкова притеснена консултация с лекар е моят съвет

Dreammy
08-10-2008, 18:27
Не се притеснявай, стига ги мисли, малкият секси бюст винаги изглежда добре, по-хубаво да си слабичка без цици, отколкото дебела с огромни цици :) Не се комплексирай излишно, такава си, който те харесва ще те хареса такава каквато си! Ако толкова те притесняват и неможеш да го превъзмогнеш след 2-3 години си сложи силикон, но нищо по-хубаво няма от естественото! :)

Пак ще попитам, защо след като едно момиче има цици, задължително трябва да е дебело? #-o

Cherlotte
08-10-2008, 18:36
Ако ти се подиграват им кажи,че и те не са съвършени и посочи техен недостатък.Отвърни им,че човекът до теб те харесва такава.Важен е вътрешният облик на човека,а не външният и чувствай със сърцето си. :) :) :)
Като цяло съм съгласна с мнението ти, само дето не смятам, че това е недостатък. Точно схващането, че малкия бюст е недостатък, а големия - дар (оттам идва и надарени) кара много жени да искат да се променят. Според мен бюстът трябва да отговаря на фигурата. Въобще да не ти пука, защото не може винаги да отговаряш на критериите, които обществото налага - за целта трябва да стоиш по цял ден при естетическия хирург. Мисълта, че красотата на Света е в неговото разнообразие (много съм съгласна с това) може да се приложи и тук, както една много мъдра мисъл от "Двама мъже и половина" :D , че живеем в цицоцентриско общество - просто отвсякъде всички медии налагат някакъв стериотип, към който всички се стремят.

machine
08-10-2008, 18:38
не е задължително,но просто повечето моичета от завист казвате тя е дебела затова са и толкова големи,а и има не са рядко срещано явление,но не е задължително

machine
08-10-2008, 18:40
Като цяло съм съгласна с мнението ти, само дето не смятам, че това е недостатък.

права си.Мисълта ми бе,че е недостатък от гледна точка на "подигравачите"!Иначе и аз съм на твоето мнение

MartyParty
08-10-2008, 18:55
Ми ти си слаба,малко по-нисичка от мен-няма от какво да се притесняваш.Ако имаше големи цици,щеше да изглеждаш странно.Генетично се предава това,дали да си с големи цици или не.Не е приоритет само на по-едрите дами.А и винаги можеш да слагаш подплънки или нещо такова.

TasteOfSin
08-10-2008, 19:18
И никoй не забелязва, че темата е от преди 3 години.... :lol:

yOcHeToO
08-10-2008, 20:15
Няма да се притесняваш.. аз сложих сутиен в 4ти клас,а тогава даже някои не бяха чували за такова нещо.. ще ти пораснат гърди няма къде да идат :)))

Vancho_Vanchoviq
08-10-2008, 20:30
Баси кой ги изравя тия теми от преди 2-3 години и никой не гледа от кога са :?

sh3_1s_7h3_0n3
08-10-2008, 21:09
темата е стара.