PDA

View Full Version : iskam prosto...syvet



Miracle`Girl
02-05-2006, 19:45
zdraveite,amm...sega shte vi razkaja i moqta istoriq :D predi 2 godini si chatih s edno momche ot burgas i se vijdahme i mnogo se vlubeihme edin v drug :oops: ...noootoi sprq da idva v moq grad sprq da mi se obajda....ii..vsichko svyrrshi i oshte mnogo me boli ponqkoga zashtoto tova beshe pyrvata mi lubov , a oshte ne moga da q zabravq makar che ne go vijdam i chuvam vseki den .... mina mnogo vreme i se zapoznah s drygo moche koeto qvno beshe mnogo hlutnalo po men i az trygnah s nego syvsem na shega zashtoto go poznavah edva ot nqkolko dena i taka...dnite malko po malko stavaha meseci i sega s tova momche sam oshte zaedno na 22 fevruari shte pravim 9 meseca jivot i zdrave , super a :P da obache predi 2 dena chatih s....pyrvata mi lubov...sega toi e na 20 ..raboti..v dyg grad e i tvyrdi che mnogo me obicha i az go obicham smisal nikoga nqma da go zabravq vse pak toi mi e purvata lubov no si obicham sushto taka i segashniq priqtel zashtoto s nikoi dryg ne sam izpitvala tolkova mnogo hubavi chuvstva kakto s nego ne sam se smqla taka , nikoi ne me e razbiral taka dobre i zashtitaval taka kakto toi i nai veche che DURJI na men OBICHAM GO no...ima edno NO iskam da si izbiq ot glavata bivshiq a nemoga :(
neznam posuvetvaite me neshto ili prosto si daite mnenieto iskah samo da go spodelq s nqkogo mersi na tezi koito go prochetoha 8)

TheMaggie
02-05-2006, 19:49
Emi ili se draj kato kuchka i hodi i s dvamata ili zareji 2riq i tragni s
"parvata ti liubov".A i mai niakade kazaha
che parvata liubov trae 30 godini:mrgreen:
/ama spored men e glupost/.

WILD__BOY
02-05-2006, 20:33
Еми мисля че е тъпо да се върнеш при него!

MeTaLnO_SlAdKa
02-05-2006, 20:53
:smt018 ne pozvolqvai da te pravqt na glupa4ka!!! V 4ata vseki kazva na vseki 4e go obi4a, znam go ot li4en opit! ! ! purvata ti "lubov" pokazval li ti e 4e s ne6to te obi4a?!?! =; Ne dei da se vru6ta6 pri nego! 6te sgre6i6! Ako te obi4a naistina 6e napravi i nevuzmojnoto da si negova! Misli trezvo ](*,) !

pipi`e`golqma
02-05-2006, 20:53
Еми мисля че е тъпо да се върнеш при него!
:wink:
Мисля и че първия не те оби1а така както втория дори смятам че ваобще не изпитва нищо към теб. Стои си при втория ти сама казваш, че с него ти е хубаво, че го обичаш, че те разбира и т.н. Но в крайна сметка ти решаваш :roll:

bebs``
02-05-2006, 23:06
ами моя съвет е стой си там дето ти е мястото и Където се чувстваш добре :wink:
ВСЕКИ МОЖЕ ДА ТИ КАЗВА ЧЕ ТЕ ОБИЧА,НО НЕ ВСЕКИ МОЖЕ ДА ТИ ГО ДОКАЖЕ!!!

peperud4icata
02-05-2006, 23:18
spored men da ne se vra6ta6 pri biv6iq.ne gledai tolkova mnogo kam minaloto i kam nego.sigurno naistina izpitva6 4uvstva kam nego,vse pak parvata lubov... znaem kak e.no povqrvai mi nai-golqmata gre6ka,koqto moje6 da napavi6 e da zareje6 edno mom4e zaradi drugo.mnogo e tapo tova, i az sam go pravila :oops:

Worthless
02-05-2006, 23:23
Еми мисля че е тъпо да се върнеш при него!dam...
ae fse pak dori tfa da ti e bila pyrvata liubov ne zna4i 4e trqq da misli6 samo za nego... kato e pyrva nqq da e posledna ebasi

ProstoAz
02-06-2006, 10:43
Ти в момента живееш със спомена за "първата ти любов", а както знаем тези спомени (почти) винаги са толкова красиви...всъщност по-красиви от самата реалност, от това, което е било наистина.
Не се залъгвай. Как можеш да обичаш някой, който не си виждала от толкова много време? Ти обичаш спомена за него. Аз бих ти препоръчала да го запазиш (спомена), но да спреш да го обичаш. Каквото било - било, остави го да си остане в миналото. Сигурна съм, че много ще се разочароваш, ако се върнеш при първият. За това...не се връщай назад. :wink: