PDA

View Full Version : Ерекцията



02-05-2006, 20:58
Защо толкова често получавам ерекция?!?!? мисля че не е нормално прии допир с момиче което ми харесва разбира се или доста често и само при някоя хубава мисъл получавам ерекция?

expl0de
02-05-2006, 21:02
Или много ти се е*е,или си на 13,или всички момичета около теб са красавици.

MAFIOZO
02-05-2006, 21:06
bas durja 4e e purvoto mn mu se ebe

teenkopele
02-05-2006, 21:15
Загорял си. Споко! :wink:
Ако нямаш момиче до тебе, лъскай по-често и ще се справиш с проблема. :wink: :wink:

Hun7eR
02-05-2006, 22:31
Защо толкова често получавам ерекция?!?!? мисля че не е нормално прии допир с момиче което ми харесва разбира се или доста често и само при някоя хубава мисъл получавам ерекция?
хах пич да не предпочиташ да не ти става? =D>
дай боже всеки му по-често и бързо ерекция [-o< и яко секс секс... \:D/

nikitooo
02-06-2006, 08:30
a bate towa ne e huawo be
q wzemi go rezni da ne poluchawash poweche erekciq
a i zabrawih ako nqma efekt samoubii se


haha ebati kompleksara prost... na teb qwno kato ne ti stawa i mislish che taka e po hubawo?! Haha ne e.. na teb ti stawa samo za kokoshki i to ubiti!!

PS : toi beshe pusnal tema , che ubil kokoshka i posle q izchukal.. OMFG:)

Ta pich , ako bqh moderator , shteshe da si BAN veche ... no ne sym!
Po temata : Emi super , po-otkolkoto da ne ti stawa , kakto kazaha po-gore!

AE PEACE! :-({|=

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 9 от правилника!
Благодаря!

ProstoAz
02-06-2006, 09:12
Това е от възрастта. Най-вероятно си в пубертета и за това се получава така. Споко ще се оправи, предполагам повечето момчета са минали през това. :wink:

rowzz
02-06-2006, 11:12
Това е от възрастта. Най-вероятно си в пубертета и за това се получава така. Споко ще се оправи, предполагам повечето момчета са минали през това. :wink:
то си е така.. и аз съм го имал тоя период и е супер неудобно..

02-06-2006, 19:06
еххх как ми се иска да се върне периода на хорманите...какви времена бяха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: а сега става веднъж на 2 дена :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tormozko
02-06-2006, 23:05
Защо толкова често получавам ерекция?!?!? мисля че не е нормално прии допир с момиче което ми харесва разбира се или доста често и само при някоя хубава мисъл получавам ерекция?В този случай гледай да носиш някакви дънки. В повечето слуучаи ако са от стандартните (а не някакви разпуснати примерно) няма да си личи (колкото и голям да ти е :)) като еректираш, докато си с момиче и надявам се няма да ти е толкова неудобно :Р

--
Поздрави!

InHell
02-07-2006, 00:48
[quote="tormozko"]В този случай гледай да носиш някакви дънки. В повечето слуучаи ако са от стандартните (а не някакви разпуснати примерно) няма да си личи (колкото и голям да ти е :)) като еректираш, докато си с момиче и надявам се няма да ти е толкова неудобно :Р
quote]

Неудобно е, много стиска тогава и трябва да ГО наместиш...ама поне не си личи

Oyama
02-07-2006, 01:24
Нужно е чикибойство :mrgreen: .

02-07-2006, 07:47
на младо мом4е кво искаш да му става освен *уя :mrgreen:
като стър4и и си ли4и къв е проблема?? ако ти видиш как на някоя мацка и настръхват зърната мана гърдите кво ше си помислиш??

доколкото знам да ти ли4и ерекцията на публи4но място е забранено само в някои щати на САЩ :shock:
тука още си е легално зда се дървиш..

п.с. ако се дърви 4есто да не ти пука, ако по4не да се дърви по-рядко от веднъж на ден, тогава ве4е си за пенсия. :lol: