PDA

View Full Version : Помогнете ми за Свети Валентин !!!



sexmaniak
02-05-2006, 21:08
Значи имам малък проблем ... трябва да направя 100 картички за 14, като е желателно поне 20 от тях да са уникални :)
да направя картичка лесно дори елементарно НО ... проблема ми е че трябва на тях да има някъкво посляние поне 2-3 изречения и ще съм МНОГО благодарен на всеки които ми помогне :)

Мерси на всички предварително !!!

midnight...
02-05-2006, 21:13
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=29027
нещо такова?

kiss^me
02-05-2006, 21:56
Казаха ми, че един ден е 24 часа, че един час е 60 мин., но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!

Любовта е чувството, което чувстваш когато си почувствал, че чувстваш чувството, което никога не си почувствал!

Миналата нощ изпратих един ангел да те пази, но той се върна бързо, аз го попитах защо, а той ми каза - ангели не пазя!

Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Хубава си дявол да те вземе
и нека този дявол бъда аз.
И срещу дявол ще изляза на сражение
ако той застане между нас!

Той я обичаше - Тя него не!
Той я сънуваше - Тя него не!
Той я ревнуваше - Тя него не!
Той я забрави - Тя него не!

Мечтая да бъдеш такава каквато беше тогава когато мечтаеше да бъдеш такава каквато си сега!

Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

Истинската любов няма happy end, защото истинската любов никога не свършва.

Любовта не е да си намериш някой, с когото да живееш, а някой без когото не можеш да живееш.

Майната ти обич моя,
ти не си добре.
Като мен жена ще срещнеш,
само че незнам къде.

Обичам да ме обичаш както ти обичаш.

Ако всеки път когато си мисля за теб на небето пада по една звезда,то много скоро луната ще разбере какво е самота.

Слънчице прекрасно,
искам те ужасно.
Как до тебе да се гушна,
нежни думи да ти шушна?
Аз за тебе си мечтая,
с устни да те подлудя желая!

Ако някога ме намразиш - убий ме, вземи ножа и режи. Но когато стигнеш до сърцето - СПРИ, защото вътре си и ти!

Сърцето ми се пука като грах
настъпано от дългия ти крак.
Да го погаля малко ме е страх,
но иначе за теб ще съм глупак.

Сам не е добре,
и сама не е добре,
но сам и сама,
сами на саме,
това вече е добре!

Какво ще правиш в този ден?
Защо не вземеш да се влюбиш в мен?
Аз пък още щом те зърна,
Тъпкано ще ти го върна!

Вземи малко страст, доза романтика и шепа еротични преживявания и ще получиш бегла представа какво те очаква с мен!

Когато слънцето залязва
и губи вече свойта мощ,
помни,че то от мен ти казва,
целувам те и лека нощ!

Ако някой напише с лед върху слънцето ОБИЧАМ ТЕ, значи те обича повече от мен.

Здравей,любов моя! Вкараха ме в болницата и ми откриха вода в коляното, камъни в бъбреците и ТЕБ в сърцето.

Любов е, когато не искаш да си лягаш да спиш, защото реалността е по-прекрасна от сънищата.

Да биха знали всички птички, че ти си тъй далеч от мен, те никога не биха пели, а биха плакали със мен.

Красив роман е любовта,
в романа героите са двама,
щом станат повече от двама,
романът се превръща в драма.


Снегът пътеките затрупа
и кърши клони с ледени ръце,
но една пътека той не ще затрупа,
от моето към твоето сърце.


Преди да легнеш тази вечер, отвори прозореца, почувствай как вятъра те гали, чуй смеха на звездите и приеми целувката, която луната ти праща от мен!

kiss^me
02-05-2006, 22:21
1.Ако някога в суровият живот срещнеш истинската Любов-внимавай да не я пропилееш или погубиш.Защото истинската любов е само една,а всичко след нея е само една красива и добре скроена лъжа!

2.Знай,че ако разбиеш сърцето ми на хиляди парченца,то всяко едно от тях ще те обича повече от хилядите заедно!

3.Дори да искам да си тръгна от теб,сърцето ми не ще го позволи.Защото вечно ще кърви и няма да погледне други очи!

4.Сълзи се стичат,как се стичат ... Ти очите ми погледни,дори сълзите теб обичат,ти събирай ги в шепи ти ...

5.Понякога тези,които ни обичат поглеждат небето с тъжни очи.И в залеза виждат ни,и спомен наричат ни и ставаме сълзи в любими очи!

6.Тези рани няма да се излекуват.Тази болка е прекалено истинска.Има прекалено много,което не може да бъде заличено от времето!

7.Искам всичко да забравя и да се върна пак при всичко вече изгубено,да се върна при теб!

8.Не мога аз да те забравя,за мен ще бъдеш винаги мечта.Обичам те и ще те обичам,защото имам право на това!

9.Когато заспиш,когато падне светлосинкавата светлина на нощта,тогава ще дойда,ще пристъпя тиха към теб и нежно ще докосна с устни твоите,ти ще помръднеш,а аз ще си отида,за да те срещна отново в съня!

10.Как искам да говоря,но не мога.Думи не намирам и мълча.Гледам те с нарастваща тревога и не мога да я споделя.Искам да те имам,но нещо пречи,нещо ни дели.Чуй,обичам те до изнемога,но малко е за теб това,нали?

11.Гледай да не се преуморяваш,защото без теб Слънцето не грее и Луната не блести.

12.Ако някоя друга те обикне,ти кажи и,че аз съществувам.Ако някоя друга те погали,ти кажи и,че аз ще ревнувам.Ако някоя друга те попита дали си обичан,ти кажи и,че с много любов си обсипан и стига ти моята обич.Ако някоя друга те иска,ти кажи и,че много ще страдам от внезапната среща с измяната.Друго от тебе не искам!

13.Ако някога решиш да ме напуснеш,направи го докато ме прегръщаш под дъжда,за да не видиш сълзите в очите ми ...

14.Не се повтарят старите времена,и първата любов не се завръща.Макар и вечна Любовта,тя никога не е една и съща.

15.Докосваш ме с прекрасния си смях.Обичам те,това е неизбежно ... Обичаш ме и аз добре го зная,но искам с думи ти да го признаеш ... Обичам те с душата на дете,обичам те с пламнало сърце,едно сърце осъдено да спре до тук да те обича,да не бъде с друг!

peperud4icata
02-05-2006, 22:36
Az sym tvoita valentinka, ti si moqta polovinka.
Pred Mtel esemesno se zari4am ve4no da te obi4am!

4estit Sveti Valentin!Pove4e usmivki na liceto, pari4ki v portmoneto i lubov v syrceto!

Kogato vidi6 cvete, v nego vijda6 men.
Kogato go dokosva6, dokosva6 men.
Kogato na 14.02 si tyjen, se obadi na men,
za da sme zaedno v tozi 4uden den!

Ako za denq na vlubenite jelae6 eroti4en masaj - natisni 1,
za nejnost i romantika - natisni 2,
za lubov - natisni 3,
a za vsi4ko tova naberi moq nomer!

sexmaniak
02-06-2006, 09:30
А бе Minzuhar трябва да направя 100 картички ама казах че ми трябват само 10-20 пожелания, за което съм благодарен на всички много ми помогнахте...
думите не ми стигат да ви кажа колко съм ви благодарен :)

DJ_em-si_VAZOV
02-06-2006, 09:38
Blago Blagooooo neti e lesno i na tebe :D

sexmaniak
02-06-2006, 09:46
А бе Дани ние с тебе какво се разбрахме ????
Трай си там и тфа е :)

dEnIsTy
02-06-2006, 12:15
sexmaniak na vsi4ki momi4eta,koito poznava6 li 6te podari6 valentinka i na 20-30 4e i s pojelanie....tva e samo za lubimoto momi4e!!!stiga ste razvalqli krasotata i trypkata na praznika!!! :evil: