PDA

View Full Version : MaNi4Ko ProBlem4E :}



pechomuh_f4e
02-05-2006, 22:01
Zdraveyte :D !imam nujda ot s1vet haresvam edno mom4e koeto e 12 klas( poqsnqvam 4e az sam 8 ) no ne moga da mu kaja 4e go lof3 za6toto ne znam kak 6te reagira t.e. mislq 4e 6te kaje 4e sam bebe i 4e ne se zanimava s po malki ot nego :cry:.ponqkoga mi se struva 4e i toi me gleda po nqkakav po osoben na4in :wink: no drug pat 4e e super bezrazli4en :? .V s16toto vreme priqtelkite mi mnogo me ubejdavat da govorq s nego pone vednaj kogato imam vazmojnost(za6toto ne se vijdame 4esto edin dva p1ti nai mn v sedmicata)no az super mn se pritesnqvam.Samo kato go vidq i po4vam da se iz4ervqvam :oops:. daite mi savet kakvo da pravq?
Mersi za otdelenoto vreme i za savetite! :lol:

adi4ka
02-05-2006, 22:05
Нямам каво др да те посъветвам,освен да говориш с него,защото само така ше си изясниш нещата и ще ти бъде по-спокойно.Дори да те отреже поне няма да мислиш "какво щеше да стане,ако го бях попитала.."
давай с рогата напред и да не ти пука!!

the_green_man
02-05-2006, 22:08
Emiiii spored men si tvurde malka za da se zaniva6 s dvanadesetoklasnik!!! Ne misli6 li????????? Vsu6tnost ne ti si malka a toi e prekaleno golqm za teb,pone az taka si mislq de. Nz kakvo da te posuvetvam a i da znaex ne bix go napravil za6toto spored men ne e redno dvama du6i s takava razlika v godinite (na tazi vuzrazt) da xodqt.

Azlan
02-05-2006, 22:09
Zdraveyte :D !imam nujda ot s1vet haresvam edno mom4e koeto e 12 klas( poqsnqvam 4e az sam 8 ) no ne moga da mu kaja 4e go lof3 za6toto ne znam kak 6te reagira t.e. mislq 4e 6te kaje 4e sam bebe i 4e ne se zanimava s po malki ot nego :cry:.ponqkoga mi se struva 4e i toi me gleda po nqkakav po osoben na4in :wink: no drug pat 4e e super bezrazli4en :? .V s16toto vreme priqtelkite mi mnogo me ubejdavat da govorq s nego pone vednaj kogato imam vazmojnost(za6toto ne se vijdame 4esto edin dva p1ti nai mn v sedmicata)no az super mn se pritesnqvam.Samo kato go vidq i po4vam da se iz4ervqvam :oops:. daite mi savet kakvo da pravq?
Mersi za otdelenoto vreme i za savetite! :lol: Kogato bqh 12-i klas hodeh s edno momiche 8-i na pryv pogled mi izglejdashe edna normalna vryska... no posle kakvo se okaza.. razlikata v godini ni promenq.. tq ne mojeshe da izliza sled 10:00 vecherta.. imashe dosta zabrani koito na men ne mi haresaha hodihme dosta vreme stignahe i do temata "sex" i tam tq otkaza i az reshih da napravo syshtoto s vryzkata ni .. ne zaradi tova che ne e iskala da spi s men a zaradi tova che tq shte mi se otdade i az togava shte q zareja a kakto znaete tova e dosta gadno... taka che ako si reshila da imash vryska s po golqm po dobre se prigotvi na si4ko... Luck.

rowzz
02-05-2006, 23:55
Emiiii spored men si tvurde malka za da se zaniva6 s dvanadesetoklasnik!!! Ne misli6 li????????? Vsu6tnost ne ti si malka a toi e prekaleno golqm za teb,pone az taka si mislq de. Nz kakvo da te posuvetvam a i da znaex ne bix go napravil za6toto spored men ne e redno dvama du6i s takava razlika v godinite (na tazi vuzrazt) da xodqt.
на абсолютно същото мнение съм.. :)

teenkopele
02-06-2006, 00:15
Нямам каво др да те посъветвам,освен да говориш с него,защото само така ше си изясниш нещата и ще ти бъде по-спокойно.Дори да те отреже поне няма да мислиш "какво щеше да стане,ако го бях попитала.."
давай с рогата напред и да не ти пука!!

Само така. :wink:

white_chik
02-06-2006, 07:45
[quote="adi4ka"]Нямам каво др да те посъветвам,освен да говориш с него,защото само така ше си изясниш нещата и ще ти бъде по-спокойно.Дори да те отреже поне няма да мислиш "какво щеше да стане,ако го бях попитала.."
давай с рогата напред и да не ти пука!![/quot
e tva e dobur suvet =D> absoluno sum suglasna

IKisseDAGirL
02-06-2006, 08:36
Няма от какво да се притесняваш. Бъди малко по-отворена, дръж се непринундено и по-честичко му се мяркай пред очичките, но без да ставаш досадна.Заговаряй го, вкарай малко флиртче и т.н. (само с погледи не става) :)
Като се срамуваш много само ще загубиш :roll: Постави се на негово място - как ще се почувстваш, ако някой всеки път като те види започва да се държи странно, не обелва думичка и се изчервява. Ще се почувстваш объркана и няма да имаш голямо желание да говориш с него, нали? :-s Докато в компанията на някой весел и интересен човек,с който е приятно да се разговаря и който просто те предразполага да се отпуснеш, ще се чувстваш прекрасно!
Моят съвет е да не се втурваш веднага да разкриваш чувствата си пред момчето, а първо да го заинтригуваш и а го оставиш да се заинтересува от теб :)
:oops: :!: :mrgreen: 8) :D

midnight...
02-06-2006, 08:53
1.ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!
2.незнам ама на мен въпроса ми прозвуча като"обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича...." малките момиченца в детската градина говорят така :-s
имай малко смелост, все пак от един разговор няма да припаднеш, нали?!

ComiX
02-06-2006, 09:04
[/b] Винаги съм смятала,че директният подход е по-успешен от разните увъртания и
скрити-покрити работи.Честно казано незнам дали той
има някакви симпатии към тебе и как би постъпил като
разбере за твойте,но мисля,че единственота решение
е да му кажеш истината.Да,може и да те отблъсне,дори
да ти се подиграва дълго време,но лично аз бих
изтърпяла всичко това,вместо да въздишам в ъгъла и
да се побърквам от въпроси започваши с "Дали..",
"Ако.." и т.н.[/i]

HeDa
02-06-2006, 09:20
Az puk imam 4uvstvoto , 4e i da sybere6 ot nqkade nqkva smelost da govori6 s nego 6te po4ne6 da spi4a6 i da se iz4ervqva6 i taka... i nai-nakraq 6te e stanalo o6te po zle.Nai dobre ne se hvyrlq vednaga v razgovor ami mu namekni ot nqkade , za da moje toi ta doide pri tebe :smt016

deni_vd
02-06-2006, 10:52
pogovori s nego piete kafe i t.n. spored men tfa 4e e po golqm s 4 godini ne e ot zna4enie

TheMaggie
02-06-2006, 11:12
Нямам каво др да те посъветвам,освен да говориш с него,защото само така ше си изясниш нещата и ще ти бъде по-спокойно.Дори да те отреже поне няма да мислиш "какво щеше да стане,ако го бях попитала.."
давай с рогата напред и да не ти пука!!