PDA

View Full Version : По Дяволите Свети Валентин!



adi4ka
02-05-2006, 22:13
така..МНОГО ми писна вече,че всяка втора тема е нещо за свети валентин..остави,че празника е католически,ами сички са изпаднали в няква дива истерия...Мисля,че когато обичаш някой всеки ден с него е като празник и защо само и точно на тази дата трябва да изразяваме любовта си?защо само на 14ти февруари всички лудват да пишат яки смси и да подаряват рози?/колкото и да мразя рози,романтично е!/Нима трябва някой да определи дата и да каже,ето,днес се обичайте!Тъпо е според мен...
Вие как мислите?

the_green_man
02-05-2006, 22:16
Napulno sum suglasen s teb kato izkliu4im tazi 4ast za rozite 6ot men li4no mn me kefat rozite.
:wink:

Бате Иво
02-05-2006, 22:18
и двете мнения ми допадат

Azlan
02-05-2006, 22:33
Кога е тоя свети валентин? 8-[

the_green_man
02-05-2006, 22:47
6te ti podskaja (taka po-moje da se seti6)

TRIFON ZAREZAN

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Worthless
02-05-2006, 23:32
е никога не см разбирала идеята на тая идиотщина... само тогава ли тряя да се сещаме за любимия човек? 0.о

`Death`Whore`
02-05-2006, 23:33
Цветето без повод е много по-красиво.

midnight...
02-06-2006, 08:45
наистина празника не ми харесва въпреки, че в семействто ми всички сме католици аз не възнамерявам да го празнувам(дано приятеля не се цупи много [-o< )
на 14 февруари е много по-весело да си празнува човек трифон зарезан
да не говорим, че всички около"празника на любовта" стават депресирани, че няма с кой да отпразнуват новота си забивка
като ходя някъде вече виждам по магазините само някакви тъпи розови сърчица с надпис "обичам те" :shock: има хиляди по-хубави неща които могат да се празнуват, но не-ние трябва да си доказваме любовта точно в един определен ден от годината....малоумно е ](*,)
това значи ли, че трябва любовта да се превърне в пошлост?
както каза `Death`Whore`едно цвете подарено без специален повод е много по-мил жест, защото показва че мислиш за любимия човек :!:

angel4e_s_krila
02-06-2006, 09:14
Лично аз празнувам и двата празника,приятелят ми се казва Валентин на 14-ти има имен ден,така че умело съчетаваме свети Валентин,Трифон за резан и именният му ден .Не виждам нищо лошо и в двата празника,но който както си реши :-k

FuckThePolice
02-06-2006, 09:36
А уе не се бях замисляла върху това....Ама да ви кажа сте прави!Наистина не трябва да се сещаме за любимия човек само на 14-ти...Като се замисля...май ще ми е по-добре да празниваме с моя приятел трифон зарезан....а не да се забием в някой ресторант да не може да мръднем...

TheMaggie
02-06-2006, 10:26
Prava si.Taka e 8)

adi4ka
02-06-2006, 15:47
Ето днес бях на кафе и една приятелка щеше да си умре от радост,че гаджето и ще и подари цветя за Св.Валентин...оказа се,че никога не и е подарявал цвете...Толкова е жалко...Ако наистина обичаш някой не ти трябва тъп празник за да го покажеш,по дяволите!!Супер много се издразних и сичките ми приятели с гаджета са в дива еуфория,защото не са се сещали никога да подарят нещо на приятелката си!

VAMP_GIRL
02-06-2006, 16:13
Такамммм... Като не ви харесва Свети Валентин що не направите няква стачка? Все пак не е казано, че точно на този ден всеки трябва да се обича! Това е ДЕНЯ НА ВЛЮБЕНИТЕ! :-D

ImaNewbie
02-06-2006, 16:45
така..МНОГО ми писна вече,че всяка втора тема е нещо за свети валентин..остави,че празника е католически,ами сички са изпаднали в няква дива истерия...Мисля,че когато обичаш някой всеки ден с него е като празник и защо само и точно на тази дата трябва да изразяваме любовта си?защо само на 14ти февруари всички лудват да пишат яки смси и да подаряват рози?/колкото и да мразя рози,романтично е!/Нима трябва някой да определи дата и да каже,ето,днес се обичайте!Тъпо е според мен...
Вие как мислите?
Ем аз празнувам Трифон и нямам проблеми...

Shadow_Walker
02-06-2006, 16:55
Бе подяволите тоя тъп празник и сичката тая натруфеност и превземия...гаси любовта не е само някакви розови сърчица.Любовта също така боли..А като наближи тая дата и навсякъде всичко живо почва да се превъзнася...
Когато си влюбен в някого трябва да го показваш всеки ден, на 14 също, ама специално за тоя празник да се киприш, валентинки, тва онова...
Просто зялата еуфория и комерсиалността ме дрази...който се обича да се обича цяла година и да остави самотните хора намира.

one_touch
02-06-2006, 19:35
mi t'va e sy6to kato naprimer 8 mart.za6to ima specqlen den na jenata.mi za da i se obyrne po sepcqlno vnimanie.zatova sa i vsi4ki podobni praznici.nqma ni6to lo6o v tova vlubenite da si imat specqlen den v koito da si razmenqt podaraci i da si pokajat po nqkakyv na4in kolko mn se obi4at.mn hubav praznik.gadnoto e samo kogato nqma s koi da go spodeli6 :smt010
ina4e si e vqrno 4e lubovta ne trqbva da se pokazva samo na tozi den , a vseki den.

ashly besnata
02-07-2006, 07:14
naistina po dqvolite ne 4e ne haresvam toq praznik ama za6to to4no na nego trq da se se6tame za lubimite si hora :smt012 :smt011 tva ne mi dopada

Primetime
02-07-2006, 07:49
Празника си е супер.Който не празнува "Свети ВАлентин" празнува "Трифон Зарезан" :D .А има и някой които празнуват 2 в 1 :mrgreen: