PDA

View Full Version : Не мога повече...



Мъртва
02-06-2006, 07:10
Здравейте...Едва ли някой от вас може да ми помогне, аз просто имах нужда да споделя, защото толкова много години крия всичко в себе си...Цял живот съм отхвърляна и пренебрегвана от всички...Всичките ми приятели, които ми бяха близки ме предадоха и аз останах излъгана, всички, на които разчитах си отидоха и сякаш вече не могат да ме гледат...Държат се с мен като с поредния парцал, сякаш съм нищо и явно вече наистина съм...Не съм обичала никога, нито мен някога някой ме е обичал и вече съм изгубила всякаква надежда...С часове стоя и гледам в една точка, не осъзнавам, че съм аз, че стоя там, че това ми се случва...Излизам навън съвсем сама и оставам сама, никъде няма никой, чувам стъпките си, едва сдържам сълзите си, а понякога искам да плача, но просто нямам сълзи...Не спя, защото се задушавам, не мога да си поема въздух, имам някакви видения и виждам всичко и всички около мен в кръв и разкъсани, аз самата се чувствам по този начин...Наранена съм, боли ме, но на кого ли му пука, аз останах сама и не липсвам на никого...Не само сама, а и самотна...Не знам дали това е депресия, но не се е променяло от четири месеца...Правила съм хиляди опити за самоубийство, да, знам, ще кажете, че е глупаво и безмислено и трябва да си реша проблемите, а не да бягам от тях, но вече съм останала без никаква подкрепа, надежда и сила, просто няма нещо, което да ме кара да живея...И какво получавам от всичко това?! Да ми повтарят, че съм песимистка...Господи, колко само ми помага това! Дори не знам защо употребих това обръщение, не вярвам в Бог, не вярвам в нищо и никого вече, искам просто да потъна и да не помня, че някога съм съществувала...Омръзна ми вече, дори не знам защо пиша това, след като винаги съм го смятала за глупаво, а и едва ли много от вас ще го прочетат, защото е дълго - ето още един тъпизъм...Вече не издържам... :cry: :cry: :cry:

anny_v
02-06-2006, 08:17
spokojno mili4ka!Nie sme s teb.V jivota na vseki edin 4ovek ima takiva momenti ne se ot4ajvaj ot jivota.Na purvo vreme moje6 da si nameri6 nakoj priqteli po internet.Te prosto 6te ti vdignat samo4uvstvieto.Prosto vqrvaj v sebe si. :smt008 :smt008 :smt008 Uspeh

02-06-2006, 08:17
dulgi4ko e naistina amo go pro4etoh :wink: kvo da ti kaja i az sum izpadala v takiva krizi no sled vreme mi e minavalo,a tebe qvno te durji dosta vreme :-k I az sum praila opit za sampubistvo (slava bogu ne uspe6en).ne moga da ti pomogn.Naitina ne znam kak moga samo da ti su4uvstvam

02-06-2006, 08:39
Хей,не се отчайвай :wink: .И аз съм имала такива моменти ,но открих, че има твърде много неща ,эа които наистина си струва да се живее.Искам да бъда твой приятел, ако искаш може да ми пишеш на :
lori91@abv.bg

vibora85
02-06-2006, 08:55
Zdrasti mila,ama nedei taka se ot4aiva de ot jivota q vij tuk kakvi gotini hora ima,kazva6 4e si nqma6 priqteli ami ne si tursila na pravilnoto mqsto eto ni tuk sme :)
naistina vseki e izpatal v lo6i momenti ot jivota si i na vseki mu se e struva,4e negovoto e nai-lo6oto,no vsi4ko se opravq samo turpenie,ako pak ti doidat takiva misli a razni opiti haide seti se za nas de,4e sme tuk,4e vinagi moje6 da ni spodelq6 i 6te pomagame s kakvoto mojem :P nali taka sladuri? mila samo na pred i nagore ;)

sladkish4eto_f_sofiq
02-06-2006, 09:33
Privet,milo ot4aqno momi4e,ne se pritesnqvai naisitina vseki 4ovek ima takiva momenti ni te se prejivqvat vse nqkak,usmihvai se vsi4ki sa dokazali 4e yova e golqma polza pri depresiq!Ako iskash da spodelish neshto mi pishei na e-maila:sladko_talisman4e@abv.bg :smt016 :smt016 \:D/ ;-) :smt016

deni_vd
02-06-2006, 11:22
zdravei vseki si ima takiva momenti v jivota. ne zabravqi 4e ima6 roditeli i moje6 da se opre6 na tqh po4ti za vsi4ko a i v kraq na krai6tata tezi koito sa te zarqzali ne sa ti istinski priqteli nqma smisal da se samo naranqva6 zaradi gluposti. ima o6te po stra6ni ne6ta koito teparva 6te izjivee6 kakto tri taka i vsi4ki ostanali."Priqteli sa ne tezi koito ni uspokoqvat kogato pla4em. a tezi koito ne ni karat da pla4eme!!!" zapomni go tova i si stapi na krakata