PDA

View Full Version : Моята любовна история



02-06-2006, 09:00
Значи след 6-ти клас ни направиха разместване и с едно адски готино момиче се паднахме заедно в един клас.От тогава аз я виждах по-красива от другите момичета и се влюбих много яко в нея.Сега след изпитите след 7 клас се паднахме пак в един клас и мойте чувства си остават.Дори сме и по-близки-докато преди бяхме на "Здравей! Как си!" сега си говорим повече отиваме на училище заедно и се прибираме заедно.Много пъти съм и казвал че е красива,но сигурно тя го възприема като комплимент от приятел.Моля ви помогнете ми кажете ми как да я спечеля!
Предварително благодаря!!!

02-06-2006, 10:46
mi po4ni s nameci ako si vse o6te i ako ne razbere ot tezi nameci sednete na edin otkroven razgovor i i priznai vsi4ko ot 6 klas ta 4ak do sega i taka i aide uspeh =P~

LiLeNcEtOoO
02-06-2006, 10:48
mi po4ni s nameci ako si vse o6te i ako ne razbere ot tezi nameci sednete na edin otkroven razgovor i i priznai vsi4ko ot 6 klas ta 4ak do sega i taka i aide uspeh =P~

tova beh azzz :mrgreen:

TheMaggie
02-06-2006, 10:50
mi po4ni s nameci ako si vse o6te i ako ne razbere ot tezi nameci sednete na edin otkroven razgovor i i priznai vsi4ko ot 6 klas ta 4ak do sega i taka i aide uspeh =P~

tova beh azzz :mrgreen:

Drugo ne moje da se kaje.

ComiX
02-06-2006, 12:51
Всичко се разрешава само от един разговор :!:

LP_girl_14
02-06-2006, 14:14
вариант 1 :arrow: започни да флиртуваш повече с нея и остави поведението ти да издаде чувствата ти :smt007
вариант 2 :arrow: покания да излезете някъде двамата,на място където да сте самички или пък с красива гледка и й признай за това,което изпитваш.Чувствата не трябва дасе складират в сърцето,те трябва да се показват :smt008

xOtkiSsSs
02-06-2006, 16:06
вариант 1 :arrow: започни да флиртуваш повече с нея и остави поведението ти да издаде чувствата ти :smt007
вариант 2 :arrow: покания да излезете някъде двамата,на място където да сте самички или пък с красива гледка и й признай за това,което изпитваш.Чувствата не трябва дасе складират в сърцето,те трябва да се показват :smt008

mhm :)