PDA

View Full Version : Moderated: pitbull vs. nemska ovcharka



[PITBULL]
02-06-2006, 11:55
tai kato sam fen na pitbullite i sam 4uval mn tapi komentari po tqhen adres moq vapros e koe ku4e predpo4itate nemska ov4arka ili pitbull i za6to?

Moderated by machoka
т. 1 от правилата
Благодаря!

e4o
02-06-2006, 12:50
nemska ov4arka, pitbulite prosto ne mi dopadat ;-)

Ive70
02-06-2006, 13:37
Az su6to sum za nemskite ov4arki,za6toto pitbulite mi izglejdat malko gadni ku4eta

InSOMnIAaa
02-06-2006, 13:44
I az sam za nemskite ov4arka i si imam ednaa :))

[PITBULL]
02-06-2006, 15:35
Az su6to sum za nemskite ov4arki,za6toto pitbulite mi izglejdat malko gadni ku4eta

xax men pak nemskite ov4arki i me e pove4e strah ot ov4arka ot kolkoto pitbull

voinika
02-07-2006, 01:29
Животните изискват грижи и серат без да мислят. Гадост за кфо са ти питбули или немски офтшарки земи си момиче.

[PITBULL]
02-07-2006, 09:55
xax imam si i ot dvete i momi4e i pitbulli

02-08-2006, 08:54
A rotwajler ne moje li?
A irlandski wolfhaund (wylkodaw)
A koli?
A Rizenshnaucer?

Pitbulite nesamneno sa qki ku4eta s golemi zybi i malki kraka, udobni za gledane w malyk apartament w grada, NO sa silnopriwyrzani kym stopanite si, koeto ot edna strana e dobre, no ot druga ne, za6toto
1 ne moje6 da go ostawi6 samo dori 1 den
2 ne moje6 da go ostawi6 dori na blizki hora i da se nadqwa6 4 6e gi slu6a.

W towa otno6enie rotwajleryt e po-balansiran izbor, ima moje bi naj-stabilniq ku4e6ki harakter sled sanbernara moje bi..
e werno, mnou qde, ama ima powe4e mozyk..

a nemskite ow4arki sa uniwersalni ku4eta, koeto zna4i 4e w ni6to ne sa naj-dobri.. i oswn towa s taq niska zadnica sa mi sme6ni naprawo..

naj me kefqt irlandskite wylkodawi, no za tqh trebe da jiwee6 w balkana, i sa mnogo skypi, mamka mu!!

Dr. Kazimbutt
02-08-2006, 11:17
Немската овчарка я предпочитам пред накакъв помияр, който ще ме страх да го погаля, защото може да откачи и да ми откъсне ръката.

rusalkata_
02-08-2006, 11:54
хих.аз съм за котките! :D и все пак от предложените кучета съм за немската овчарка.тея питбули са мноого злобни кучета...и грозни...имаше още едни пак с такива гадни мутри и злобни...доберманите! :x по принцип не харесвам кучетата,но от всички породи най си ме кефат ретрийвърчетата.много са сладки! :-D

Worthless
02-08-2006, 12:03
Немската овчарка я предпочитам пред накакъв помияр, който ще ме страх да го погаля, защото може да откачи и да ми откъсне ръката.и аз съм г/д така... въпреки, че да наричаш питбулите помияри вече е пресилено...

Животните изискват грижи и серат без да мислят.а за тебе никой ли не се е грижил? или след като си се родил веднага си започнал да се грижиш сам за себе си?
и може би ти пък сереш като си мислиш "а сега дали няма много да изцапам? ми дали няя да се размирише? нее, по-добре нищо да не правя..." и като имаш бебе един ден кфо... то сигурно няма да си върши работите в пелените... и ти няя да се грижиш за него... войнико, простееш!

02-08-2006, 13:34
нвма "злобни" ку4ета, има ку4ета, които подражават на злобни господари.
виждал съм 3 годишна питбулка, весела като маймунка, виждал съм и немска ов4арка на планинските спасители, дето на един пи4 му съдра панталоните..

грозни ку4ета няма, има само хора с грозни вкусове.
(на доберманите, питбулите и някои други породи някои хора им подрязват ушите и опашките , за да изглеждат по-страшни, но заа мен това е гавра стс животното.

а който го е страх от питбули, от ов4арки или от каквито и да е ку4ета един ден може и да си изпати заради този страх.
Ку4ето надушва страха и тогава може и да нападне, ако е нау4ено да прави това.

Worthless
02-08-2006, 13:55
нвма "злобни" ку4ета, има ку4ета, които подражават на злобни господари. дам, така е... тук зависи как ще го възпита стопанина...

виждал съм 3 годишна питбулка, весела като маймунка, виждал съм и немска ов4арка на планинските спасители, дето на един пи4 му съдра панталоните..позволи ми да добавя... аз пък съм виждала ротвайлер да бяга от булонка 0.о тфа сериозно, кучето на един познат (ротвайлер... не познатия, кучето :smt005 ) ако види булонка с/у него
бяга на другия тротоар :shock:
грозни ку4ета няма, има само хора с грозни вкусове.
(на доберманите, питбулите и някои други породи някои хора им подрязват ушите и опашките , за да изглеждат по-страшни, но заа мен това е гавра стс животното.е тфа вече е извратено... никое животно не бива да бъде изтезавано по подобен начин

а който го е страх от питбули, от ов4арки или от каквито и да е ку4ета един ден може и да си изпати заради този страх.
Ку4ето надушва страха и тогава може и да нападне, ако е нау4ено да прави това.по принцип това е в природата на всяко куче... ако те е страх от него, то те приема като плячка и напада

korn___
02-08-2006, 13:58
ne obi4am ku4eta ... no se pak ov4arkata e po simpati4no ku4e ...

midnight...
02-08-2006, 14:12
котИтата рулззз :smt026
иначе немска овчарка е по-добрия избор за мен :mrgreen:

Г0ст
02-08-2006, 15:03
http://amstaff.hit.bg/gallery/razni/200802-2.jpg

Какво ще кажеш за това "кученце" ;) ?

------>>http://amstaff.hit.bg <<------

Death^Forever
02-08-2006, 17:03
Немската овчарка, това е едно от любимите ми животни...И аз не знам с какво толкова ме грабва, но просто се разтапям като видя една такава, някак си са много симпатични и интересни...

CrazY^^MousE^^F
02-08-2006, 17:57
Aз съм за питбулчетата :)

HereTodayGoneToHell
02-08-2006, 18:30
Питбула! Немските овчарки ми изглеждат супер безхарактерни!

cannabinoid
02-08-2006, 18:41
Ротвайлер е кучето ! Тез бози за нищо не стават

lina15
02-08-2006, 20:07
abe i dvete mi haresvat...
ama mislq 4e ako e po galiovno ku4eto e po sladko
zatva nai me kefi :ANGLIISKI SETER :D =D>

[PITBULL]
02-09-2006, 21:31
tai kato e premestena temata a az ne sam zabelqzal i sq vijdam kolko sa pisali.. i vidqh edni mneniq na edin gosd i tam na nz si koi be6e na parva stranica za pitbullite 4e bili zlobni grozni s lo6 harakter i 4e ne moje da go ostavi6 samo..hmmm dobre neka vi obesnq na tiq deto obi4at nemskite ov4arki pred pitbull's. nz nali ste 4eli knigi za nemskata ov4arka no az sam 4el mn za pitbulite i sam obeden, 4e pitbula e poslednata poroda koqto moje da te napadne bez pri4ina a za rotvailera i nemskata ov4arka sa edni ot parvite porodi. edin pitbull moje da te napadne samo ako 1. si mu navlqzal v teritoriqta i toi e obu4en da pazi 2.za6titava stopanina si i 3. ako si zastra6il negoviq jivot edin pitbull 6te te napadne ako ne e obu4en da hape hora samo ako ima mn golqma pri4ina. a edna nemska ov4arka rotvailer doberman i tn porodi ot nai malkoto moje da te napadne. razlikata e 4e pitbulla hape rqdko hora no ako tragne da hape hora stava nai opasnoto ku4e no kakto kazah trqbva da ima osnovatelna pri4ina i to golqma. nqkoi kaza 4e 6te go e strah da go pogali da ne mu othape rakata ami zemi si doberman i go gledai i kat naprai 10 godini da 4alne i da po4ne nared da hape... imam ku4e ot 1 godina. ne edno a 2 pitbull's zeh si parvoto golqmo na 10 meseca zeh go bez da sam s nego da go poznavam ka4ih go v kolata v krakata mi i si tragnah... ku4eto za nqma i 3 meseca ne moje6e bez men ne hape hora osven ako ne mu kaja stoi i gleda kak drugoto ku4e qde kato mu kaja da ne bara davi drugoto ku4e za6tgoto e malko i si igrae no tq ne iska 3 pati ve4e i kato kaja ne go puska i se maha neka va6ta nemska ov4arka zdavi ku4e i i zapovqdaite ili rotvailer ne kazvam 4e nemskata ovkarka rotvailera sa lo6i porodi i te sa hubavi umni no privarzanosta na pitbulla nqma koe ku4e da q pritejava. sa6to vidqh mnenie kasi kraka silni ne si4ki pitbulli sa s kasi kraka.zatova pusnah tazi tema za6toto horata sa mn skipi4no nastroeni kam porodata pitbull.za6toto i se nosi lo6a slava 4e se izpolzvat ku4eta za borbi taka e... spor nqma no nz za6to ne se strahuvat ot ov4arkata i ot rotvailera a samo ot pitbull. ako imate nqkoi va6 priqtel koito ima pitbull pitaite go da vi kaje nqkoi ne6ta za tqh i nali tova koeto mislite e taka samo da ne go gleda ot mesec i da ne znae ni6to za tqh 6toot ima i takiva

[PITBULL]
02-09-2006, 21:33
Ротвайлер е кучето ! Тез бози за нищо не стават
xax sravni mi po tvoito vijdane rotvailera i pitbulla za da razbera za6to e boza...

Twista
02-10-2006, 09:22
Ротвайлер е кучето ! Тез бози за нищо не стават
А за едно Дого Аржентино какво ще кажеш?

Иначе от тези двете определено питбула повече ми харесва. Страхотни са!

[PITBULL]
02-10-2006, 10:42
ami ne znam mn da dogoto nna men pitbula mi haresva zaradi silata koqto pritejava sarceto za boi koeto imat i sa6to i prevarzanosta koqto do sq sam vijdal i tq e nai vajnata pri tqh za6toto mn raboti pitbullite pravqt zaradi stopanite si

Dr. Kazimbutt
02-10-2006, 12:38
]ami ne znam mn da dogoto nna men pitbula mi haresva zaradi silata koqto pritejava sarceto za boi koeto imat i sa6to i prevarzanosta koqto do sq sam vijdal i tq e nai vajnata pri tqh za6toto mn raboti pitbullite pravqt zaradi stopanite si
Да. Например изяждат малки деца или... сами си стопани. :mrgreen:

vra4ka
02-10-2006, 14:56
Немските овчарки са интелигентни животни.
С тези,с които съм имала контакт,са ми направили много добро впечатление.
А с питбули особен контакт не съм имала.Плашат ме!
Незнам,в човек като мен,който се страхува попринзип от кучета не можеш да ме убедиш че не са опасни. :roll:

[PITBULL]
02-10-2006, 16:05
]ami ne znam mn da dogoto nna men pitbula mi haresva zaradi silata koqto pritejava sarceto za boi koeto imat i sa6to i prevarzanosta koqto do sq sam vijdal i tq e nai vajnata pri tqh za6toto mn raboti pitbullite pravqt zaradi stopanite si
Да. Например изяждат малки деца или... сами си стопани. :mrgreen:
xaxa pi4 ne me karai se smeq be... q malko se razrovi i vij statistiki kolko hora sa napadnati ot pitbull i kolko ot drugi porodi kato dobermani rotvaileri nemski ov4arki i tn... i togava mi govori 4e napadat malki deca i stopanite si pfff :smt017

[PITBULL]
02-10-2006, 16:08
Немските овчарки са интелигентни животни.
С тези,с които съм имала контакт,са ми направили много добро впечатление.
А с питбули особен контакт не съм имала.Плашат ме!
Незнам,в човек като мен,който се страхува попринзип от кучета не можеш да ме убедиш че не са опасни. :roll:
men me e hapalo samo edno ku4e prez jivota mi vav 2-ri klas i be6e nemska ov4arka i men me be6e strah mn ot ku4eta i sq me e strah edinstvenoto ku4e koeto moga da ida pri nego bez da go poznavam tova e pitbulla edin pitbull moje da e mn galioven no tova zavisi ot stopanina.Garanciq 4e ako ima6 kontakt s moq pitbull nqma da si na tova mnenie. ima6e kato teb no sled kato gi zavedoh pri ku4eto ne mislqt taka :wink:

GoHardeR
02-10-2006, 16:10
emi az izbiram nemskata ov4arka,purvo shtoto si imam takova jivotno i mnogo mu se kefia i vtoro shoto pitbulite sa shibani jivotni-smurdut,ligavat se i gruhtaut,abe edna frendka ima starforshirski bulterier/tfa e vsushtnost jivotnoto na avatata na avtora/ e niama takova gnusno neshto!!!ebavam se ne sa tolkova loshi ama nemskata ov4akra e kude kude po elegantno i gotino ku4e ot taia sfinia...

[PITBULL]
02-10-2006, 16:34
emi az izbiram nemskata ov4arka,purvo shtoto si imam takova jivotno i mnogo mu se kefia i vtoro shoto pitbulite sa shibani jivotni-smurdut,ligavat se i gruhtaut,abe edna frendka ima starforshirski bulterier/tfa e vsushtnost jivotnoto na avatata na avtora/ e niama takova gnusno neshto!!!ebavam se ne sa tolkova loshi ama nemskata ov4akra e kude kude po elegantno i gotino ku4e ot taia sfinia...
axaxaxaxa 1.stafordshirski bulterier nqma! a stafordshirski terrier i tova ne e na avtora jivotnoto a moito jivotno i svinq kakto go kaza e pitbull terrier American Pitbull Terrier! 2. taq svinq e mn po elegantna ot ov4arkata!
http://www.ciromonacojr.com/blog/uploaded_images/pitbull-752137.bmp eto ti tova ne elegantno ku4e i kakto kazaha nqkoi 6te izqde deteto http://pics.hoobly.com/full/da9410fb73ebc618609c0fe374c65580.jpg eto i taq svinq malka i grozna i zlobna!
http://www.dogo-argentino.com/figuras/bullterrier.jpg a eto ti i tvoq bullterrier samo edno 6te pomolq ne obijdai pitbullite s bullterier. mn si prili4at s stafordshirite no pak se razpoznavat zemi malko se razrovi i vij za tova gnusno ne6to!!!

anjitoo13
03-25-2006, 20:20
az sam za nemskite ov4arki 6toto imam takava i mnoo i se radvam!mujka e i se kazva Ares!na 3 godini e i e mnoo dobur i razbran!kefa se i na pit bulite ama ne 4ak tolkova!!!

sk8_dont_h8
03-25-2006, 20:40
ПИТБУЛ !!!!!!!!
Немската овчарка е : Комерсиална и НЕсимпатична...ОПРЕДЕЛЕНО ПИТБУЛА е по-як...
А иначе любимото ми е Ротвайлер - сладурче :smt007

fti4ka
03-25-2006, 20:43
абе кво му пишете на тоя на темата като е баннат :smt017

M@Dn3Ss
03-25-2006, 20:57
Немска овчарка. Кучетата са мн яки, а и умни :lol: .

xOtkiSsSs
03-25-2006, 22:20
и аз съм за немските овчарки :)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-25-2006, 22:32
nemska ov4arka . izglejdat po inteligentni ku4eta dokato pit bulla e divo jivotno i deistva spored nqkfi instinkti

honey_reflection
03-25-2006, 22:56
az nai mn obicham RODVAILERI :D :D

neMec`
03-25-2006, 22:56
xaxaxaxa kakvi komentari 4etoh ne ne ...
ave pitbola da ne e zlobno ku4e ve xaa zlobno e ako go napravi6 takova edin aver ima pitbol jenski mi toi e kato kotka ve samo sa gali e ne me kefi nqkav takav pitbol ma se pak iskam da kaja 4e ne e zadaljitelno da e zloben a ima i mn zlobni ov4arki i to dosta zlobni bih kazal :)
ma i 2te porodi me kefqt no se pak pitbol i buldok sa mi lubimite porodi mn me kefqt tai4e ot nemska ov4arka i pitbol pitbol izbiram :)

sk8_dont_h8
03-26-2006, 08:13
Овчарката ми изглежда малко....базхарактерна - има много неизразителна физиономия :smt012

hamilcar
03-26-2006, 08:22
Немската овчарка ми е по-симпатична.

LyLa
03-26-2006, 09:55
nemskata ov4arka kato 4eli...ama i dvete porodi ne mi dopadat koi znae kolko
taka 4e 6te kaja rotvailer

sherry
03-26-2006, 10:54
Немските овчарки повече ме кефят

soul
03-26-2006, 14:34
Аз предпочитам немска обчарка.Преди си имах една,ама вече я няма :cry:

MaPuXyaHa
03-26-2006, 14:37
Питбулите мисля ,че вече са забранени за отглеждане..аз си имах преди 1 година.....ама го махнахме защото стана много агресивен!

Питбул гласувах за питбул това са страхотни кучета :lol:

CucAgMuH
03-26-2006, 15:07
Хм... Абе питбула си е питбул. Лично аз съм отглеждал женски питбул около година. Тоя пес беше уникален... Познаваше само мен и още двама човека. Ако друг човек се опиташе да го приближи, направо се опитваше да къса синджира си за да може да го докопа и изяде. Учудих се че за по малко от 5 минути сръфа 3 немски овчарки, като единствено се оттърва с леко разранен крак...

Това че немските овчарки били по-умни - не знам... Тоя питбул определено изпълнява команди от сорта на "патрулирай", "бегом", "дръж", "остави", и т.н. Също така разбира много добре ставащото наоколо - ако е пуснат свободен, следва темпото на човека(бягащ, ходещ - няма значение). Ако загуби човека с който е излязъл навън от поглед се връща назад, до последното място което помни че го е забелязала и почва да го търси оттам по миризмата... Върл пес си е това... С немските овчарки нямам опит, ама аз не мога да искам повече от едно куче, отколкото ми дава тоя питбул... Все пак - кучета са това, не хора. :wink:

gorskata_feja
03-26-2006, 15:08
nemska ov4arka, za6toto me kefi pove4e prosto :P

sCatteR-bRain
03-26-2006, 15:11
Питбулите мисля ,че вече са забранени за отглеждане..аз си имах преди 1 година.....ама го махнахме защото стана много агресивен!

Питбул гласувах за питбул това са страхотни кучета :lol:
kue sa zabraneni?!
nqkude drugade no ne i v Bulgaria
po temata:glasuvam za pitbul,ne 6toto mnogo gi obi4am a za6toto nemskata ov4arka mi e bezkraino bezinteresna poroda ku4eta

IKisseDAGirL
03-27-2006, 09:13
питбулите са прекалено злобни.. била съм свидетелка на супер жестоки случаи свързани с тях :roll: :evil:
предпочитам овчарката
пък и кученцата й са просто сладурски :D

CVETELLINA
03-27-2006, 09:47
иначе немска овчарка е по-добрия избор за мен :mrgreen: :-D :wink:

03-27-2006, 10:07
hi all az ne bih napravil takava klasaciq za6totot vsqko ku4e e otnositelno pyk i ne sym imal pitbul!iam edno ov4ar4e na 1,6 godini i napravo me raztapq!jivotnoto e super umno i syrde4no a tova 4e vseki 3-ti vyv bylgariq ima ov4arka e dosta krasnore4ivo... no i pitbulite sa gotini.a mislq 4e ov4erkite sa za nqkoi hora "sku4ni" tova e za6toto sa mn 4esto sre6tani.a tova 4e nqmat spec umeniq ne e vqrno!vsqko ku4e e individualno.poneje sym varnenec moito mn obi4a da pluva v moreto i da vadi sqkfi bokluci ot tam... :D tova e koeto iskah da kaja spored mene tazi anketa e bezsmislena za6toto vsqko edno ku4e e razl poroda ot dr...
are i sk8 is gr8

r06af
03-27-2006, 10:09
toq gost gore sym az

teenkopele
03-27-2006, 10:13
Все си мисля, че питбула ще разглоби немската, но то си зависи от размера на кучетата! \:D/ :mrgreen:

WwanAdoO
03-29-2006, 19:25
Питбула може да е грозен,но е супер добро куче
http://bgalbum.com/albums/userpics/10390/normal_bg.abv.webmail_5db0ed3df19f15c98a0d6e2415c5 163a.jpg

pitbullbg
04-12-2006, 13:29
xaxaxaxa kakvi komentari 4etoh ne ne ...
ave pitbola da ne e zlobno ku4e ve xaa zlobno e ako go napravi6 takova edin aver ima pitbol jenski mi toi e kato kotka ve samo sa gali e ne me kefi nqkav takav pitbol ma se pak iskam da kaja 4e ne e zadaljitelno da e zloben a ima i mn zlobni ov4arki i to dosta zlobni bih kazal :)
ma i 2te porodi me kefqt no se pak pitbol i buldok sa mi lubimite porodi mn me kefqt tai4e ot nemska ov4arka i pitbol pitbol izbiram :)
zdr parvo az sam avtora na temata no sled kato me bannaha ne mojah da vlizam mesec i sq sam pak tuk i re6ih da vidq kvi komentari ima... mn 4etoh brao na vas mn sa za nemskata ov4arka no i za pitbulla ne sa malko za tezi koito mislq pitbulla za mn zloben moga da vi kaja kakto i nqkoi drug user koito e pisal 4e kakto si naprai6 ku4eto taka 6te go glerda6 edin kaza 4e imal pitbull i poznaval samo 3-ma nego i 2-ma priqwteli e ia z imam pitbull i to 2 ne moga da gi pokaja za6toto ne moga da gi kaja v nikoi sait ne razbiram za da gi vidite... parvoot mi ku4e go zeh na 10 meseca golqmo... i ne sam vidql do sq ne6to zlobno v nego osven sre6tu dr ku4eta koito i 4ovek da ide do nego skara i se raadva kogfaot e s men nai ve4e... mn e ligava i obi4a mn da si igrae nqkoi kaza 4e pitbulla moje da razkasa nemska ov4arka da q razglobi emi normalno... i ne zavisi ot razmerite a ot pitbulla ima pitbull ima i pitbull... kazaha i 4e se vra6tali na sa6toto mqsto ot kadeto sa tragnali mi moito ku4e nemoje bez men... izlezna ot dvora edin den i otide tam kadeto po 4esto q vodq pri edin priqtel... i toi q varnal vav ka6tataako nqkoi mu se zanimava 6toto mn si mislqt 4e napadat hora neka da ide vav nqkoi medicinsko zavedenie ili da pusne tema da vidite kolko pati hora sa hapani ot nemska ov4arka rotvailer li dr porodi i kolko ot pitbulli...
i moga da kaja 4e pitbula ne e po malko inteligenten ot nemskata ov4arka kakto nqkoi si mislqt 4e deistvat po instinkt golqmoto mi ku4e sdavi 3 pati malkoto... i kfo mislite 4e stana??? 4e go izqde??? neee sled kato izvikah go pusna i legna na zemqta i ne mradna... praete si sami izvodi i se pak sqko ku4e deistva taka kakto si go vazpital

NastyGG
04-14-2006, 13:57
]tai kato sam fen na pitbullite i sam 4uval mn tapi komentari po tqhen adres moq vapros e koe ku4e predpo4itate nemska ov4arka ili pitbull i za6to?



Kak moje izobshto da pravish sravnenie mejdu tezi dve porodi. Ednoto e kuche za boeve, a drugoto ne.... kakva e vrazkata.
Az predpochitam nemska ovcharka, dori imam dva porodisti krasaveca, koito mnogo obicham! Ne iskam pitbul, zashtoto ne mi ostava mnogo svobodno vreme, a edin pitbul iska mnogo trenirovki.

pitbullbg
04-15-2006, 20:20
]tai kato sam fen na pitbullite i sam 4uval mn tapi komentari po tqhen adres moq vapros e koe ku4e predpo4itate nemska ov4arka ili pitbull i za6to?



Kak moje izobshto da pravish sravnenie mejdu tezi dve porodi. Ednoto e kuche za boeve, a drugoto ne.... kakva e vrazkata.
Az predpochitam nemska ovcharka, dori imam dva porodisti krasaveca, koito mnogo obicham! Ne iskam pitbul, zashtoto ne mi ostava mnogo svobodno vreme, a edin pitbul iska mnogo trenirovki.
xaxa pitbulla ne e ku4e samo za boi.... i ne iska mn trenirovki a samo kogato se podgotvq za borba... i se gleda mn po lesno ot nemskata ov4arka

thirteen
04-17-2006, 09:40
nemska ovcharka
pitbullite sa grozni spored men :-k

pitbullbg
04-21-2006, 12:01
seki si ima vkus... za krasotata na edno ku4e i drugo a za pitbullite prosot si gi haresvam maniak sam... lo6oto mnenie na horata kam tqh ne moje da se promeni dokato sami ne sa obedqt 4e ne sa tova koeto se govori za tqh :wink:

etaniel
10-11-2006, 17:36
Prochetoh vsichki mneniq i vidqm mnogo gluposti. Pitbula bil vunql. Gluposti ako ne ste zabelqzali nemskata ofcharka ima dosta po golqma kozina ot pitbula i dosta poveche mirishe. Pitbula bil tup. I tova ne e vqrno kakto nemskata ofcharka i pita podleji na dresirovka. Imal sum nemska ofcharka no pitbula me radva poveche i zatova veche gledam samo pitove. Ot dalech pita izglejda dosta tudenokruven i zatova horata govorqt, che bil zloben che shtql da mu grizne rukata. Ne naprazno sa kazali horata che pitbula ne stava za kuche pazach. I suvsem spokoino moga da kaja che pitbula moje da pobedi sqka edna poroda kucheta zashtoto ostanalite ne pritejavat kachestvoto game. Za rqzaneto na ushite ako tova e muchenie vie zashto si probivate ushute i si slagate obici? A da ne govorim che nqkoi si probivat vejdi, nosove, ustni i dr.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-11-2006, 18:35
pitbul .. nqkak sladko e :roll:

scissorhand
10-11-2006, 18:51
От 5-годишна си мечтая да имам немска овчарка (:

niGGa
10-11-2006, 20:21
питбул..

DetE-Idi0t
10-11-2006, 21:03
Питбул - Адски грозно, тъпо, глупаво, създадено за убийства, не се подчинява на стопанина си след време.. с няколко думи - адски малоумно псе.
Немска овчарка - Красиво, умно, люблеовилно, подчиняващо се на стопанина си .... С няколко думи - много добра порода кучета.

Мое мнение! Имам немска овчарка.

Ku4eNcE
10-12-2006, 10:13
I dvete ky4eta sa xybavi.

GLeZoRanA
10-12-2006, 10:41
PiTBuLL RuLLZzZzZzZ

eas7a
10-12-2006, 11:01
Аз имам 2 питбула вкъщи и мога да ви кажа, че това жалко лигаво подобие на куче - немската овчарка няма никакви шансове ;)

DoPye
10-12-2006, 11:30
PiTBuLL RuLLZzZzZzZ

koalka
10-12-2006, 13:39
По принцип повече ми харесва немсата овчарка,но и питбулите не са за изхвърляне.За мен най-хубавото куче е голдън ритривър,но за жалост го няма в анкетата.Това,че е питбулите са злобни и хапят е донякъде вярно,но и не е.Аз по принцип обичам с кучета с по-дълга козина.

Ziezi
10-12-2006, 15:03
Естествено,че питбул!Немските овчарки въобще не ми харесват...

http://pitbullproblem.tk/

In4iTu_
10-12-2006, 15:24
Питбулите сякаш ми допадат повече.. В тях има някаква....злоба...която по странен начин ми харесва :mrgreen: А пък, ако са черни са... страшно готини :wink:

ssiimmoonna
10-14-2006, 14:16
hahah za6to ne obi4ate pitbuli?

maldini
10-14-2006, 14:25
Нито едно от двете породи кучета.Не са мой тип,виж родвайлера е друго нещо,но щом го няма,гласуването ми се обесмисля.

leko_otkachena
10-14-2006, 15:02
nemska ov4arka, pitbulite prosto ne mi dopadat ;-) i men ne me kefqt

Pitbull
01-15-2007, 18:50
pitbullite za tqh moga da govorq mn az sam tehen fen i moga da kaja 4e te sa 100% po dobri ot nemskata ov4arka s tqhnata zahapka ot 1.5t mogat da prekar6at 6ibana nemska ov4arka na dve !!! samo pitbull pitbull pitbulll pitbull pitbull pitbull pitbull pitbull pitbull pitbull pitbull skype----pit_bull197 ------------------------------------------------------------------
tarsete me tam :smt014

pitbullbg
04-04-2007, 19:13
Питбул - Адски грозно, тъпо, глупаво, създадено за убийства, не се подчинява на стопанина си след време.. с няколко думи - адски малоумно псе.
Немска овчарка - Красиво, умно, люблеовилно, подчиняващо се на стопанина си .... С няколко думи - много добра порода кучета.

Мое мнение! Имам немска овчарка.
ti nqkoga volb6te vijdala li si pitbull? ne... nali kato ne si ne dei govori 4e sa grozni tupi glupavi.. syzdaniq za ubiistva i ne se pod4inqvat.... napravi edna prosta statistika i 6te vidi6 kolko uhapvaniq ima ot pitbull i kolko ot nemska ov4arka i tn.. daje bulonkata e pred pitbulla...
temata moje se zaklu4i...

Valar
04-04-2007, 19:27
За себе си имам достатъчно грижи и тревоги! :-D
Животни не ми трябват ще ги отрепам!
По симпати бих избрал Немската овчарка.

shadow4e
04-04-2007, 20:46
На външен вид определно не ми харесват Питбулите...ужасни са, иначе са умни, но тези животни определено не ми харесват.

Избрах немска овчарка, но за мен по-готини са Ризеншнауцерите и Каракачанките, защото са една идея по-умни :)

shadow4e
04-04-2007, 20:57
пинчер, че поне тича както трябва :)

Exothermic
04-04-2007, 20:58
Питбул,щот са мноо сладки,аз като малка исках такова куче ма майка ми на -нема куче на ти котки! :smt019
П.С. Кво` им харесвате на пинчерите големи говеда са! :smt017

Ellie
04-05-2007, 07:16
И двете са хубави.

crazy_mouse
04-05-2007, 09:15
Немска овчарка!!Обичам големите дългокосмести кучета..

eclipseee
04-05-2007, 11:29
Имала съм питбул един шареничък много беше сладък и послушен. А също и немска съм имала. И двете породи ми харесват, но предпочитам питбулите :wink:

sexa_na_kompleksa
04-05-2007, 14:26
Питбул ;)

nencuHka
04-05-2007, 18:44
Абе темичката е малко старичка ... :::
А гласувах за питбул.Някак си по ме кефи тва животинче,макар и многу злобну.... :---)

Gavrosh
04-05-2007, 22:08
Питбул!
Личи си сигурно и от аватара...Не искам да казвам за немската овчарка,че е грозно или глупаво животно,защото не съм имал много контакти с такива животни.Само знам,че питбула не е нито глупав,нито не изпълнява команди,още по-малко е агресивен и 'може във всеки един момент да полудее и да ми откъсне ръката'.Казвам го от опит(дълъг)...
Все пак въпрос на вкус,но ако не сте много запознати не пишете толкова много глупости :-k

InitialD
04-06-2007, 01:27
Предпочитам и е по точно да се уточни за питбул,стафордширски питбул териер или английски питбул териер говорим...защото аз предпочитам Стафордширски питбул териер...немската овчарка е много лигаво и глупаво куче за мен!!!

k0k0l1n40
04-06-2007, 01:31
Немската рилура :-D

Ellie
04-06-2007, 09:52
...

OtherDimension
04-06-2007, 10:27
napravi edna prosta statistika i 6te vidi6 kolko uhapvaniq ima ot pitbull i kolko ot nemska ov4arka i tn.. daje bulonkata e pred pitbulla...


ти явно не си се наспал нещо ...
чети във вестниците как всеки месец някое дете е нахапано до смърт от големоглавия помяр , наречен питбул
и били по-кротки от булонките
ако е така ,защо в повечето щати в Америка тая порода е забранена да се отглежда ?!
май ще ти дойде акъла ,само ако някое куче ти оглозга крака до кокала

IlLuSi0nS`
04-06-2007, 10:43
по тоя въпрос нема кфо да се спори.. питбула винаги ще приспи овчарката завинаги..

Ellie
04-06-2007, 11:41
...

jarring
04-12-2007, 14:19
az sam za bit bullite te sa mnogo hubavi ku4eta nakoito naistina mojesh da se kefish :) i nemskata ovcharka e mnogo hubavo kuche no pit bullite sa the best :D :!: [/b]

pitbullbg
04-19-2007, 14:04
napravi edna prosta statistika i 6te vidi6 kolko uhapvaniq ima ot pitbull i kolko ot nemska ov4arka i tn.. daje bulonkata e pred pitbulla...


ти явно не си се наспал нещо ...
чети във вестниците как всеки месец някое дете е нахапано до смърт от големоглавия помяр , наречен питбул
и били по-кротки от булонките
ако е така ,защо в повечето щати в Америка тая порода е забранена да се отглежда ?!
май ще ти дойде акъла ,само ако някое куче ти оглозга крака до кокала
nz koi se e naspal i koi ne e... zabraneni sa v pove4eto 6tati v amerika ne samo zaradi ohapvaniqta a i zaradi borbite koito se provejdat... i ne mi govori 4e nqkoe ku4e 6te mi oglozga kraka do kokala... zanimavam se s porodata ot 3 godini

05-08-2007, 10:06
Само който има ГОЛЯМ ОПИТ с кучета, той да си вземе пит бул, за да може да го възпита.
Ne sym syglasna. Bqh na 16, kogato mi podariha pitbul, a pyrvoto si ku4e polu4ih, kogato bqh na 13. edva li za 3 godini sym dobila koi znae kakyv GOLQM OPIT s ku4etata i vypreki tova Berta (taka se kazva6e pitbulkata) i dosega si ostava edno ot nai-poslu6nite mi jivotni. Gledala sym ov4arki, dalmatinci, bokser, dva pitbula, uli4en melez, amerikanski buldog i nai-otgovorno smeq da tvyrdq, 4e porodata ne opredelq na 100% haraktera na ku4eto - naprimer s ednata ov4arka se razbirahme samo s pogled, dokato drugata izob6to ne q puskah ot povoda, a amerikanskiqt buldog go be6e strah ot vsi4ko, koeto myrda. I za razlika ot Berta, drugiqt mi pitbul be6e izkliu4itelno typ.
Osven tova pitbulite sa zlobni, za6toto horata gi u4at da bydat takiva. Cqlata vina pada vyrhu stopanite, koito si vzemat ku4e s predubejdenieto, 4e to si e ubiec po priroda i tyi kato i bez tova si e zlobno, za6to li da ne go doozlobim :?: posle se 4udqt za6to, adjeba, tova ku4e ne gi slu6a, kato vidi kotka... ami za6toto ne sa go nau4ili da slu6a :smt009

07-05-2007, 21:55
nemskata ov4arka za men e edno golqmo ku4e i mn qde no p1k ne stava za ni6to drugo osven da lae.tq strahlivo ku4e.az samiq imam edin edna jenska pitbulka i ne e vqrno 4e te sa tapi ili zlobni te sa kato vsi4ki jivotni ako ne go zaka4a6 nqma i to da te narani moq pitbul e mn drujeliuben toi spi pri men i ne zaka4a kotkata .tq izp1lnqva vsi4ki komandi koito i kaja.ami pitbula kato go u4i6 o6te ot mal1k da se bie s drugite ku4eta mn qsno 4e 6te stane zloben . a ako go bie6 6te te namrazi i 6te te napadne vse nqkoga .toi si me sl.u6a mn i nemoje bez men zatova go vodq na vsqkade s men.zatova koito iska tokova ku4e trqbva da znae 4e kakto se otnasq stopanina s s ku4eto taka i to 6te se otnasq s nego.za men pitbula e po dobriq izbor ot dvete ku4eta moje da e mn sk1po ku4e no si zaslujava.koito iska pitbul da si vzeme .

pitbullxx
07-27-2010, 18:53
Питбул аз имам чистокръвен питбул и от години ходя на изложби.На к9 тренировки съм го обучил и просто питбула е едно умно и много енергично куче.И немска овчарка съм имал и да и тя е много умно куче ,но всъщност кучето е такова ,каквото си го направиш на питбула и б12 му давам да превръща мазнините в мускули ,но да знаеш че не се дава на големи кучета ,защото напряга сърцето и от малко ,като е недей да го биеш още като е малко ако направи нещо го удари с навит вестник по муцуната 1 път ,но леко колкото да изшуми вестника да го сплашиш.Аз се имам с съдийте на изложбите за кучета и един ми беше казал нещо много правилно " никога не го удряи за да усети болката " и ся затва повечето кучета ,като им дигнеш рака и се крият ,като мишки и в една книга ,като си купих за кучетата пишеше не удряи с рака удряи с вестник свиваш весника и удряш по лицето да се стресне ,а ако го удариш с рака толкова болка ще усети ,че всеки 2ри като му дигне рака ще се крие ,като мишка. 8-) Еи така заплашително да му посегнеш без ,да го докоснеш клякат и се крият удряш ЛЕКО да се стряска и повтаряш думата не,не и то му влиза в акъла ама тва се прави от малко вече голямо ли е си е тъп и тъп остава и е нужно да го храниш на ден по 1 път с около 400 грама гранули не яде толкова много ,колкото всички си мислят.И трябва да се грижиж много добре за него.Аз съм за питбул. :) Ако имаш някакви въпроси питай.

LadyDi
07-27-2010, 19:02
Ха, Питбула!

Тоя ми е селски... бях го забравила... :D

Whoopdedoo
07-27-2010, 19:08
Аз жiweя, заshтоto жиweesh тi .. mоеto shтасtие s тwoeto iмe нариcham, заshтоto тi съshтесtwуwash и аз те оbichaм!

ЯСНО ЛИ Е!

babity
07-27-2010, 19:31
Искам да видя чистокръвния питбул. Също ми е интересно да разбера и откъде е внесен(и развъдник). Още по - любопитно би ми било да разбера какви титли има и кой му ги е присъдил. 'Щото според мен в най - добрия случай имаш Стаф.

pitbullxx
07-28-2010, 11:43
Аз жiweя, заshтоto жиweesh тi .. mоеto shтасtие s тwoeto iмe нариcham, заshтоto тi съshтесtwуwash и аз те оbichaм!

ЯСНО ЛИ Е!


Кво ве ? Кво го копираш тва ? :-o :o
:lol: :lol: :lol:

pitbullxx
07-28-2010, 11:46
виж от кога е темата бе :-x


Много съжалявам не съм видял. :oops: :) Другият път ще гледам по внимателно. :)

Whoopdedoo
07-28-2010, 11:47
По-спокойно с тона, келеш
Научи се да пишеш правилно, а не tЪkаА


а темата защо още не е заключена?

pitbullxx
07-28-2010, 11:52
По-спокойно с тона, келеш
Научи се да пишеш правилно, а не tЪkаА


а темата защо още не е заключена?


Келеш си ти и ще си пиша ,както си поискам.Нали не си пиша така коментарите така ,че по спокойно нашия.Не си ми баща ,че да ми казваш как ще пиша ясно? :? Повечe няма да се занимавам и не мисля да спамя в темата вече. Без лоши чувства. :) :wink:

Whoopdedoo
07-28-2010, 12:02
:lol: пиши както искаш бе

babity
07-28-2010, 12:37
Повечe няма да се занимавам и не мисля да спамя в темата вече. Без лоши чувства. :) :wink:

Наистина, недей да спамиш. НО можеш да ми отговориш на въпросите, те са си по темата. ;)