PDA

View Full Version : Перли



house`music
02-06-2006, 13:34
Здравейте!Имам въпросчета относно перлите за тен на лицето.Ползвате ли ги?Знам че има едни на Ейвън - Арабски блясък.Знаете ли колко струват?Също така видях едни на Руби Роус за 9лв но незнам дали са качествени :roll: Препоръчайте ми някоя марка и цена,защото се колебая 8) И последно въпросче - за цялото ли лице ги ползвате или само като руж по бузките :?: Ще се радвам ако ме поориентирате малко.Мерси предварително :D

Ivan4o Bez MariiKa :)
02-06-2006, 13:42
Zdrasti
zna4i ima razli4ni po cvqt perli ima gi po4ti vyv vsqka marka kozmeti4ni materiali (stava vypros za grim) ima i ot 3-4 leva ima i ot 20-30 leva ima v oriflame perli te struvat okolo 25 leva i naistina sa hubavi ima i v avon kakto ti kaza arabski blqsak te sa mai okolo 15 leva sy6to sa hubavi ne 4e sym probval :)

po princip perlite se slagat s 4etka za perli na skulite malko na pradi4kata i na nosa i malko po 4eloto taka liceto stava po-vpito a kakyv cvqt da si vzeme6 tova zavisi ot tvoqta koja ako e po-svetla i 4ervenikava po-dobre e perli sys rozovi "top4enca" a ako e tymna po dobre ot tymno kafqvite i t.n. :)

02-06-2006, 14:57
az gi polzvam na AVON ,arabski blqsuk..
Struvat 11,ili 12 lv.. ne pomnq tochno..obache ne poveche ot 12..
Emi da..slagat se na cqloto lice..no poveche nablqgash nad skulite..tam trqbva da e po silno..;)
Nadqvam se da sum ti pomognala
bye , bye .. !! :D :D :D :D :D

house`music
02-06-2006, 17:18
А освен на Ейвън и на Орифлейм някакви други марки и цени знаете ли :?: :-k

Ivan4o Bez MariiKa :)
02-06-2006, 17:29
Emi naLi ti Kazah na Po4ti VsqKa MarKA za GrimoVe ima I peRLi Idi V kOzmeti4en MagaZin i Kaji 4e SIka6 PerLi i GotOvO 6te Ti dAdat 500 Vida ima i NqkaKvi IzmiSLeni po 3-4 Leva :) aMa po-Dobre Si vZemi nqKoi Ot 10-na leva pone :)
aIde 4a0 zaSega ot Men :)

~*~Chanel~*~
02-10-2006, 23:15
Аз съм ползвала и на Авон и на Орифламе, ама тези на Авон са много мънички и мн "засядат" по четката, а и много се трошат.За това сигурно от 2-3 години насам съм си с Орифламе-имат страхотен блясък. Слагай си ги като руж-засмукваш си устните, да ти хлътнат бузките и там където е най-испъкналата част с леки въртеливи движения(за да не стане тип мазано замазано)си ги слагаш-от края на ухото към края на устната, без да слагаш непосредствено до устната. Ако си и с по-издължено лице си сложи и малко на челцето и брадичката.Перлите седят и много стилно, ако си с голямо деколте и си напудриш добре шията-перфектен блясък....

kaka_lara
02-11-2006, 06:49
Лично от перлите на Ейвън съм много доволна. Няма да сгрешиш, ако си ги вземеш. :-D Принципно от към продуктите на Ейвън съм доста резервирана, но този си заслужава. А това, че се трошели и влизали в четката?! :shock: Ми от четка до четка разликата е огромна! И незнам, за да се счупят какво ги правите?! Замеряте ли се с тях, чакате срока на годност да им мине ли?! 8-[

house`music
02-11-2006, 08:25
В крайна сметка се спрях на перлите на Ейвън - Арабски блясък,защото са по-приемлива цена (12лв),отколкото тези на Орифлейм(24лв ако не се лъжа).Благодаря ви все пак =D> \:D/

kaka_lara
02-11-2006, 08:30
В крайна сметка се спрях на перлите на Ейвън - Арабски блясък,защото са по-приемлива цена (12лв),отколкото тези на Орифлейм(24лв ако не се лъжа).Благодаря ви все пак =D> \:D/После да напишеш дали си доволна от тях, че иначе ще се чувствам гузно... така горещо ти ги препоръчах :-D

BeHuTo_91
02-18-2006, 13:43
i az sum adski dovolna ot perlite na AVON kupih si edna kutiika ama poneje si4ki priqtelki mi q polzvaha i svur6i burzo i posle se zapasih s o6te dve abe mn sam dovolna 4estno... gore dolu za okolo 6-7 meseca mi svurva ednata kutiika kato ima6 predvid 4e i az i sestra mi q pozlvame :P

peperud4icata
02-19-2006, 12:18
i az sam 4uvala mnogo dobri dumi za tiq perli.i sega 6te si gi pora4vam.samo da popitam-kam tqh ima li 4etka ili otdelno se kopuva :?:

kaka_lara
02-19-2006, 12:52
i az sam 4uvala mnogo dobri dumi za tiq perli.i sega 6te si gi pora4vam.samo da popitam-kam tqh ima li 4etka ili otdelno se kopuva :?:отделно трябва да си я вземеш :roll:

peperud4icata
02-19-2006, 22:22
blagodarim :P :P :P

Сладуранка
02-20-2006, 00:39
дистрибутор съм на Avon.перлите(с розов цвят) и перлите "арабски блясък" в тази брушура са 14.90 лв:)ако те устроива цената поръчай на най-близкия до теб дистрибутор.аз имам цялата серия на "арабси блясък" и ми харесва:)мнението ти може и да е друго:)радвам се ако съм била полезна:)

BeHuTo_91
02-20-2006, 18:54
i az q imam cqlata seriq- pory4ah si q skoro poneje be6e na promociq ta daje be6e i v komplekt s edna mnogo sladka 4anti4ka. abe baq dalavera sa si tva perlite :)

Sensuality
03-05-2008, 15:26
И аз ги имам тези перли на Ейвън "Арабски блясък" и наистина цената е приемлива пък и съм супер доволна :)

pIsaNkaTa_sTz
03-05-2008, 20:03
аМи аЗ иМаМ теЗи нА oriflame но ги ползвам саМо пО сЪсТеЗаниЯ (сПоРтНи тАнцИ 8-) ) нЕ сА лОши нАнаСям гИ пО цЯлоТо лИце 24лв \:D/

LovePoisoned
05-11-2008, 13:44
Аз имам "Арабски блясък", няма четчица, а тампонче като при пудрата, но по-обемисто. :) Ала нанасянето им на четчицата е трудно, така че може да опитам с "Oriflame" или едни, които бяха препоръчали в друга тема: "Есенс" е марката. ;)