PDA

View Full Version : Moderated:Май имам цистит,как се лекува и с какво?



malko_f`4e
02-06-2006, 13:58
Otnovo sam az!blagodarq za mneniqta i otgovorite na tema:"vypros kam momi4etata ot foruma".taka...malko se podobriha ne6tata pri men,pro4etoh mn statii v neta,i mislq 4e moje da imam cistit.nqma da hodq na lekar pone do kraq na sedmicata!vyrposa mi e sledniq,nqkoi da e imal cistit?znaete li s kakvo i kak se lekuva?moje li 4rez mn te4nosti da se opravq?


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

e4o
02-06-2006, 14:05
pii 4ai ot me4o grozde, ili si si slagai kato te zaboli 6i6ence s topla voda mejdu krakata :wink:

malko_f`4e
02-06-2006, 14:14
kakvo obshto ima temata sys 'sexa' :?: :!:
poneje prednata mi tema be6e tuk,zatova i tazi e tuk!ako ne ti haresva i ti pre4i tuk,q premesti,kadeto mislish 4e i e mqstoto!Oba4e i drugata tema trqbva da premestish!?!
a tva za 6i6enceto seriozno li be6e?hah...6toto men me boli samo kogato pi6kam,i to v kraq... :-s


Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

e4o
02-06-2006, 14:34
kakvo obshto ima temata sys 'sexa' :?: :!:
poneje prednata mi tema be6e tuk,zatova i tazi e tuk!ako ne ti haresva i ti pre4i tuk,q premesti,kadeto mislish 4e i e mqstoto!Oba4e i drugata tema trqbva da premestish!?!
a tva za 6i6enceto seriozno li be6e?hah...6toto men me boli samo kogato pi6kam,i to v kraq... :-s
da tva sus 6i6enceto s topla voda stra6tno pomaga :)

malko_f`4e
02-06-2006, 14:37
da tva sus 6i6enceto s topla voda stra6tno pomaga :)
mersi,v takyv slu4ai:),ako nqkoi drug znae ne6ti4ko,6te mi byde mn polezen O:)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-06-2006, 16:57
Otnovo sam az!blagodarq za mneniqta i otgovorite na tema:"vypros kam momi4etata ot foruma".taka...malko se podobriha ne6tata pri men,pro4etoh mn statii v neta,i mislq 4e moje da imam cistit.nqma da hodq na lekar pone do kraq na sedmicata!vyrposa mi e sledniq,nqkoi da e imal cistit?znaete li s kakvo i kak se lekuva?moje li 4rez mn te4nosti da se opravq?\

mila az imah cistit i otidoh na lekar toi mi predpisa hap4eta i si4ko se oprai za nqma i sedmica :D :D :D

miloto_girl_4e
02-06-2006, 17:59
аз имах(или още имам .. не е много сигурно)цистит..
като малка имах хроничен - през пролетта и лятото за по една седмица изпитвах адските болки там долу .. не само като отивам до тоалетната,ама и иначе.. будех се нощем от болки.. беше непоносимо..като се разбра,че имам цистит лекарят ми предписа някакви антибиотици и всичко беше ОК :!: оттогава много си пазех кръста,но какво стана тази есен реших,че вече всичко е минало и почнах да си ходя с по-къси блузки,якенца и пуловери и .. пак ми се прояви .. пак същата работа.. пак пих някакви хапчета и се оправих и сега пак си се пазя :wink:
мен като ме заболеше .. отивах в банята и с топла,да не кажа гореща струя вода се сгрявах :)
отиди на лекар,за да не стане по-лошо :!:

deidiy
02-06-2006, 19:44
a za6to prosto ne otide6 na lekar da ti prepi6e ne6to i za 2-3 dena da se opravi6 vmesto da se 4udi6 kakvo e i kak se lekuva :?:

DrSmurph
02-06-2006, 20:16
Май имам цистит = отивам на лекар и проверявам! Цистита не е никак безопасно заболяване и се лекува с комбинирано антибиотично лечение и много други грижи.

California
02-06-2006, 23:37
ъъъ...не че давам акъли ама... от къде си сигурна, че имаш цистит? То че и аз така писах в другата ти тема - да, но това както и статиите които си чела не могат да ти дадат 100% гаранция...
Плюс тва що не искаш да ходиш на лекар? Ще ти изпишат лекарства и за няколко дена ще се пооправиш, а вместо тва ти искаш да се лекуваш сама чрез разни съмнителни методи... :smt017

NuNi_
02-07-2006, 07:29
macka,kazah li ti,4e e cistit?!spoko ne e opasno,pii mn te4nosti(topli)...li4no az nikoga ne sum imala,no kotkata mi vsdqka zima kara cistit,davat i nekvi antibiotici,ma ne sum se interesuvala po-podrobno:)spokoino!za da se predpazi6 sled put ot tova-pazi krusta si ot izstivane i po-dobra higiena:).edno ot dvete e pri4initel na zabolqvaneto,nz pri teb koe e!
ei rodena sum za lekar weeeeee

LiLeNcEtOoO
02-07-2006, 08:48
micko i az imah cistit i to dvaputi mnmogo be6e kofti ama az ostavi e ne mojeh da pi6kam ili ako pi6kam to e po cifra malko i mnogo bolezneno az pi6kah i kruv i tam otidoh na lekar i vsi4ko posle be6e OK proste otidi i ne se bavi :smt059

malko_f`4e
02-07-2006, 19:47
благодаря за всички мнения и отговори!вече съм по-добре!още веднъж мерси за сериозността,с която сте се отнесли към въпросите ми!

be.unusual
07-14-2012, 17:27
знам, че темата е приключена отдавна, но е единствена, която намерих по този въпрос. Искам да попитам при личния лекар ли се ходи за лечение или при гинеколог и има ли значение дали съм девствена или не? Ще съм безкрайно благодарна, ако ми помогнете. :)

kalpazanka
07-14-2012, 18:02
При личния лекар се ходи. Би се досетил каква е причината, но надали ще те попита пряко.

Amore-Mio*
07-17-2012, 17:18
be.unusual Доколкото знам се ходи първо при личния, а след това той ще те упъти какво да правиш. За прегледи, лечение и всичко.

Cucko0
07-17-2012, 17:26
темата е стара.