PDA

View Full Version : Хапчета за отслабване



02-06-2006, 16:36
Много ви моля да ми препоръчате някакви хапчета за отслабване!

strawberry
02-06-2006, 16:54
Фитнеса и спортуването са му майката на отслабването,а не някакви хапчета,които са с неизвестни последствия за организма :!: :!: :!: :!: :!: :!:

02-06-2006, 17:20
Otidi na dietolog.Ne e tolkova trudno.Tova e nai-dobriqt variant.A i toi 6te ti kaje dali ima6 ima6 nqkakvo zabolqvane ili prosto apetita ti e v pove4e.Uspeh.

02-06-2006, 17:41
Има една рецепта от памтивека, широко разпространена в конц-лагерите
"малко ядене, много ба4кане и здрав бой"
Е може и без бой.. може дори със хап4ета, но
в основата са два вектора :
МАКО (не никакво, а малко) ядене и МНОГО движение(копане с кирка или фитнес по избор)
п.с. ако за няколко месеца минеш само на зелен4уци, плодове и кълнове(по великденските пости ще е много удобно и се откажеш от градския транспорт или таксито в полза на физи4еската активност

Фъкито го мързи...
02-06-2006, 18:26
Толкова ли не можеш да почнеш да спортуваш нещо ?Мани ги тея загубени и измислени хапчета.Спорта му е майката !

Kianna
02-06-2006, 18:50
ogranichawai se s iadeneto,ne iaj sladko i testiano i shte otslabnesh...
dori i da piesh hapcheta,ako iadesh super mnogo s tiah..niama da ti pomognat :wink:

MorTi6a
02-06-2006, 18:58
da mn vi e lesno taka da kajete taka nedei da qde6 i tolkoz.Az li4no trudno se zahva6tam na dieti oba4e kat me fane inata ne qm.Ina4e hap4eta ne ti prepora4vam 6totu sa mn vredni imq nkoi uj na bilova osnova edno oceteni ima6e ne sa mn skapi oba4e nz na mene ne mi povliqha osobeno si4ko si zavisi ot tva kak 6te se nastroi6

SkA7er
02-06-2006, 19:49
Можеш да си потърсиш някоя хранителна добавка , примерно л-карнитин.
Можеш също да си вземеш кленбутерол(това е лекарство за асматици,което повишава телесната температура и ти разтваря дробовете- по време на тичане ще имаш достатъчно въздух.Страничен ефект от него е безсъние по време на използването).

Но остави препаратите , те не са от толкова голямо значение.Важното е да имаш воля - да тичаш и да спазваш диетка.Ако цял ден седиш на 1 место и хапваш, колкото и препарати да използваш ефекта ще е никакъв. :)
Но в никакъв случай непочваш резка диета , защото това е стрес за организмът ти , и ефекта може да е обратен - вместо да отслабваш , организмът ти да прибира и да се запасява с всяко нешо което хапнеш.
Затова непочай реско диетата , примерно намали въглехидрата след 18:00 часа , после постепенно намаляй храната и така ;)
Успех !
дано съм бил полезен ;)

ShroomY
02-07-2006, 16:54
po dobre ne probvai hap4eta za otslabvane 6oto moe6 da se pristrasti6 psihi4eski kym tqh. da, to4no taka! moje6 super qko da se pristrasti6. vseki pyt kato hapne6 malko pove4e 6e si kazva6 - sq 6e glytna o6e edno hap4e i vs 6e e super. da, no ne! efektyt 6e e dosta, dosta paguben. primerno - na opakovkata ti pi6e 2 kapsuli dnevno. v edin moment oba4e 6e vidi6 kak si dostignala do 8 kapsuli dnevno! tva se slu4va s hora koito sa prevyrnali v glavna cel tva da otslabnat i mislqt 4e vsi4ko na sveta e popravimo osven razbira se da nadebeleqt s 2 kg.
ako tolkova ti se eksperimentira - probvai. ama az 6e ti prepora4am kapsuli qbylkov ocet Apfelessig. prodavat gi vyv vs apteki, bez recepta estestveno. struvat okolo 5.50, nz to4no. te pone sa gore-dolu naturalni i dori i 12 kapsuli da glytne6 nqa da kolabira6. samo moe da si razqde6 stomaha. taka 4e ako si gi kupi6 se pridarjai kym tva koeto pi6e:2 kapusli dnevno. 1 sutrin. 1 ve4er. super deistveni sa taka 4e ako kara6 na zelen4uci osnovno za1 den 6e smakva6 1 kg. tva e!
vnimavai mn! 6oto kakto ve4e kazah moe da stane nape4eno!

nervnahamsterka
02-08-2006, 18:21
Както споменаха останалите по-горе недеи да се доверяваш на хапчетата...Трябва да спортуваш,да ограничиш сладкото,тестеното и мазното(колкото и да ти е трудно),но ако спазваш тези условия ще се радваш на здраво и кеасиво тяло.Успех...

Roxy
02-08-2006, 19:42
спри месото

HereTodayGoneToHell
02-08-2006, 20:41
Ххахахахахха... Успех! Натрови се добре с боклуци и после се кефи на страхотната развръзка - 10 кила отгоре и в клиника!

voinika
02-09-2006, 00:50
Много ви моля да ми препоръчате някакви хапчета за отслабване!

НЕ МОЖЕ ДА ВИСИШ ПРЕД ТЕЛЕВИЗОРА И КОМПА ДА МУАШ КИФТЕТА И КЕБАПИ И ДА ПИЕШ НЯКВЪ ТЪПИ ХАПЧЕТА И ДА СИ СЛАБ/СЛАБА ---> ТАКОА НЕЩУ НЕМА !!! СПОРТУВАЙЙЙЙЙ :roll:

PRECIOUS^f
02-25-2006, 22:39
Ne :!: Moqt savet e da se zapi6e6 na nqkakav sport-naprimer kato men,az treniram moderen balet i da si opredeli6 primerno nqkakva dieta za okolo 2-3 sedmici :arrow: Rezyltat 6te te y4ydi,ako si postoqnna

cvety_i_bebeto
02-26-2006, 13:29
qbalkov ocet na hap4eta,prodava se v aptekite...ima efekt i ne vredi

Roxy
02-27-2006, 01:55
http://www.nutrim-bg.com/products/group.aspx?gid=66

"Az rabotia v apteka,i vinagi razpitvam horata,za efekta ot takiva produkti.Mnogo sa dovolni ot Zlatno 4udo14.A v4era govorih s edna klientka koiato 6 meseca pi Kaloreks,po 1 polovin 4as predi hrana,i kaza 4e e svalila 6 kg.Tozi produkt struva okolo 16lv .Kaza mi 4e ve4e ne pie,i gleda da si zadurji kilogramite.Ot Liporedukta su6to sa dovolni.Sega poslednia hit e kafeto za otslbvane Vita gold,no za nego o6te niama otzivi.Struva okolo 11lv i sa 12 dozi.Pie se 10-15min predi hranene."

и L-Karnitin

aBeP4eTo
02-27-2006, 10:34
Хапчетата са отслабване без значение на каква цена са абсолютни боклуци. Направо могат да ти скапат организма! Казвам ти го от личен опит точно заради едни хапчета за отслабване лежах в болницата и беше доста ужасно. Мисля, че има много по-добри начини за отслабване. Ако нямаш възможност да се консултираш с диетолог можеш да ми пишеш едно ЛС и мога да ти кажа няколко сигурни начина за отслабване.
O:)

sexy_macka
02-27-2006, 10:35
Zakfo sa ti tiq hapcheta...samo se tovish,a nikfa rabota ne vurshat :arrow: :arrow: :arrow: Sport i po-malko mazni hrani...

chestra_f
02-27-2006, 15:33
Фитнеса и спортуването са му майката на отслабването,а не някакви хапчета,които са с неизвестни последствия за организма :!: :!: :!: :!: :!: :!:
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam i tnaz taka mislq

LEVSKI
02-28-2006, 18:00
Ako iskash da svalish nqkolko kilca za lqtoto a to nablijava pochni dieta (dietata ne e gladuvane a pravilen nachin na hranene ) napravi taka che poslednoto hranene za denq da ti e predi 18:00 chasa i tichai.Mislq che nqma da ti navredi ako vzemish i qbalkov ocet ili L-karnitin.Obache ne razchitai samo na tqh!!!Sporat i dietata e kliuchat kam otslabvaneto
USPEH!!!

cvety_i_bebeto
02-28-2006, 18:05
Фитнеса и спортуването са му майката на отслабването,а не някакви хапчета,които са с неизвестни последствия за организма :!: :!: :!: :!: :!: :!:

tochno taka...a i hap4etat moje qko da ti navredqt

mil4eto_
02-28-2006, 19:11
хаха ако си мислиш,че ако се тъпчеш като свиня и не спортуваш а само пиеш некфи хапчета отслабваш-жестоко се лъжеш!тея хапчета са супер вредни за организма,дори да имат някакъв ефект/което е много малко вероятно/той не е траен пък и няма да ти стигне тялото.
съвета ми е да е храниз разделно-да спреш да ядеш чипсове,вафли и кфи ли не боклуци,да се запхишеш на спорт и да тръгнеш на фитнес.

pinki
06-05-2009, 20:27
Лида

vampirekiss
06-05-2009, 20:32
Само фитнес,коремни преси и бягане.Хапчета не ти трябват.

sweet_bunny
06-06-2009, 07:54
Може да се нагълташ с колкото си искаш хапчета за отслабване,но ако се тъпчеш няма да имат ефект.

zai4ety13
06-06-2009, 08:03
Лида Защо искара старата тема бе!???
Едва ли на момичето вече му трябва :x

Bianca
06-06-2009, 08:07
Аз гледам да се храня по-здравословно, но само си върнах старите килограми, и то доста лесно. Но искам да отслабна още. Е, не става. И спортувам от време на време. Та, въпросът ми е с кои хапчета да съчетая що-годе здравословното хранене и спорта? :-o

chicho
06-06-2009, 08:07
ако искаш пии по 1 кофа хапчета и са тъпчи като свиня, и ще свалиш доста кг със сигурност.

pinki
06-06-2009, 08:43
Лида Защо искара старата тема бе!???
Едва ли на момичето вече му трябва :x
то си е моя работа БЕ ;) и се пише иЗкарвам, а и като виждате, че е стара не пишете!

clever
06-06-2009, 10:08
Аз гледам да се храня по-здравословно, но само си върнах старите килограми, и то доста лесно. Но искам да отслабна още. Е, не става. И спортувам от време на време. Та, въпросът ми е с кои хапчета да съчетая що-годе здравословното хранене и спорта? :-oне използвай хапчета
не си дебела .. яж каквото си искаш и бъди активна

zai4ety13
06-06-2009, 11:57
Лида Защо искара старата тема бе!???
Едва ли на момичето вече му трябва :x
то си е моя работа БЕ ;) и се пише иЗкарвам, а и като виждате, че е стара не пишете!Ако ми кажеш и какво имаш предвид под "Лида" , ще си ми отговорила на всички въпроси.

ReBeL
06-06-2009, 16:18
^ Лида са хапчета за отслабване :)

YaNcHeToOo
06-07-2009, 09:09
спри месото

Глупости!
Спортувай, колкото можеш повече! :)

clever
06-07-2009, 09:15
спри месото


от това по-голяма простотия незнам къде има . . . :-s

pinki
06-07-2009, 09:17
спри месото


от това по-голяма простотия незнам къде има . . . :-s
спри МАЗНОТО месо ДА 8-)

clever
06-07-2009, 09:27
спри месото


от това по-голяма простотия незнам къде има . . . :-s
спри МАЗНОТО месо ДА 8-)така по става . . . 8-)

zai4ety13
06-07-2009, 10:52
^ Лида са хапчета за отслабване :) А то вобще има ли ефект от тези хапчета?

slim__shadygirl
06-07-2009, 12:33
вие не сте наред с тия хапчета :? :? :?

ReBeL
06-07-2009, 12:48
^ Лида са хапчета за отслабване :) А то вобще има ли ефект от тези хапчета?

Ами аз лично не съм пила, защото са много скъпи за мен и не мога да си ги позволя, но съм чувала , че има голям ефект, обаче имало и много кофти странични ефекти като безсъние, сухота в устата, ставаш много нервен ... такива неща съм чувала :(

weezybaby
06-07-2009, 12:59
Лида Защо искара старата тема бе!???
Едва ли на момичето вече му трябва :x
то си е моя работа БЕ ;) и се пише иЗкарвам, а и като виждате, че е стара не пишете!Ако ми кажеш и какво имаш предвид под "Лида" , ще си ми отговорила на всички въпроси.

Лида ДайДайХуа е името на хапчетата.Имам няколко приятелки,които ги пият.Ефекта е поразителен,но като слушам за страничните ефекти,направо свят ми се вие.А и плюс това има много ментета :) И при продажбата на самите хапчета,на опаковката няма срок на годност и такива неща..Около 60-70 лева са :)

Bianca
06-07-2009, 13:00
ДАЙДАЙХУА!!!
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pinki
06-07-2009, 15:44
Лида Защо искара старата тема бе!???
Едва ли на момичето вече му трябва :x
то си е моя работа БЕ ;) и се пише иЗкарвам, а и като виждате, че е стара не пишете!Ако ми кажеш и какво имаш предвид под "Лида" , ще си ми отговорила на всички въпроси.

Лида ДайДайХуа е името на хапчетата.Имам няколко приятелки,които ги пият.Ефекта е поразителен,но като слушам за страничните ефекти,направо свят ми се вие.А и плюс това има много ментета :) И при продажбата на самите хапчета,на опаковката няма срок на годност и такива неща..Около 60-70 лева са :)
50лв струват хапчетата :) Ефекта е наистина поразителен, аз смъкнах 7 кг за 1 месец (те са за толкова де - 1 месец прием), но гореспоменатите странични ефекти за жалост са факт :)

zai4ety13
06-08-2009, 10:50
Знам, че не му е точно тука мястото да питам, но за да не пускам нова тема ще пиша тука.
Колко струва Л-карнитин?
И не съм сигурна дали в България се продава, но някой чувал ли е за лаксативи?
А диуретици?

pinki
06-08-2009, 11:22
Знам, че не му е точно тука мястото да итам, но за да не пускам нова тема ще пиша тука.
Колко струва Л-карнитин?
И не съм сигурна дали в България се продава, но някой чувал ли е за лаксативи?
L-carnitine последния път като си купих на Power Food 90 касули струваше 20,5лв има и по-евтин в зависимост от броя капсули. Ако ще си купуваш си купи течен!!! А лаксативите и диуретиците не са ли за разхлабване?!

zai4ety13
06-08-2009, 11:32
Знам, че не му е точно тука мястото да итам, но за да не пускам нова тема ще пиша тука.
Колко струва Л-карнитин?
И не съм сигурна дали в България се продава, но някой чувал ли е за лаксативи?
L-carnitine последния път като си купих на Power Food 90 касули струваше 20,5лв има и по-евтин в зависимост от броя капсули. Ако ще си купуваш си купи течен!!! А лаксативите и диуретиците не са ли за разхлабване?! Да. Мисля, че дядото на една приятелка пиеше такива за да може да се изходи...трябва да я питам колко струват

UnBelievable
06-08-2009, 11:43
Знам, че не му е точно тука мястото да итам, но за да не пускам нова тема ще пиша тука.
Колко струва Л-карнитин?
И не съм сигурна дали в България се продава, но някой чувал ли е за лаксативи?
L-carnitine последния път като си купих на Power Food 90 касули струваше 20,5лв има и по-евтин в зависимост от броя капсули. Ако ще си купуваш си купи течен!!! А лаксативите и диуретиците не са ли за разхлабване?! Да. Мисля, че дядото на една приятелка пиеше такива за да може да се изходи...трябва да я питам колко струват
Ако имаш проблем с 00 не това е начина
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_266078613

pinki
06-08-2009, 11:44
съжалявам за изказа си, но ти вярно като дрискаш ще отслабнеш, но като се нормализира вс пак ще си върнеш килограмите! Така, че този вариянт го забрави!!! :) Но все пак няма смисъл да си даваш парите за диуретици и т.н. пий малко развалена боза (има хубав вкус спокойно) и гледай какво става :-D

zai4ety13
06-08-2009, 12:43
Не ми трябва да отслабвам, но вече от 3 дена немога да се изходя и затова, колкото и глупаво да е, исках първо да пробвам с тези лаксативи, преди да отида на лекър.

UnBelievable
06-08-2009, 12:44
Не ми трябва да отслабвам, но вече от 3 дена немога да се изходя и затова, колкото и глупаво да е, исках първо да пробвам с тези лаксативи, преди да отида на лекър.
Пробвай зелен чай, пий много вода или яж нещо мазно!

KillerAna
06-08-2009, 12:53
Аз си бях купила лксативи за 13 и нещо от един сайт и бяха супер :grin: Свалих 5кг. за 3 седмици с тях :grin: Просто взимаш и повръщаш :grin:

zai4ety13
06-08-2009, 14:25
Аз си бях купила лксативи за 13 и нещо от един сайт и бяха супер :grin: Свалих 5кг. за 3 седмици с тях :grin: Просто взимаш и повръщаш :grin: :shock: :shock: :shock: Със всеки твой пост се чудя колко глупав може да бъде един човек :shock:

pinki
06-08-2009, 15:18
Купи си чай от майчин лист :) не е скъп от аптеките

KillerAna
06-08-2009, 17:54
Аз си бях купила лксативи за 13 и нещо от един сайт и бяха супер :grin: Свалих 5кг. за 3 седмици с тях :grin: Просто взимаш и повръщаш :grin: :shock: :shock: :shock: Със всеки твой пост се чудя колко глупав може да бъде един човек :shock: боже колко си проста :razz: :razz: :razz:

bubblebabe
06-08-2009, 17:59
^^простата си ти

KillerAna
06-08-2009, 18:07
^^простата си ти Знайш ли как ми пука? Докат си имам палт от глупави гаджета и баща да ми плаща сметките съм повече от вас!!

zai4ety13
06-08-2009, 18:08
:razz: :razz: :razz: Изпи ли си хапчетата?