PDA

View Full Version : Обилно Потене



poten_gyz_17_m
02-06-2006, 17:06
Здравейте.

На 17 съм и имам един проблем който все повече се задълбочава. В топлите месеци гъзът ми се поти постоянно. Това се появи когато бях на 14, но тогава беше по-слабо и се проявяваше само като карах колело и беше много горещо. Но от миналата пролет нещата станаха просто непоносими. Вече когато навън е 20 градуса по панталоните ми се образуват петна. Лятото оттам изтичат направо реки и чак усещам как бързо ми пресъхва устата. Когато седна в някакво кафе с кожени сепарета става истинска катастрофа. Много ме е срам от тези петна и не знам как да ги прикривам. Вече си купувам само тъмно сини дънки, защото на тях по-малко личи. Дори ходих на кожен лекар, но и той не ми помогна. Сега не знам какво ме чака като се стопли. Отчаян съм.

Моля ви, споделете мнението си за моя проблем, и ако можете предложете някакво разрешение.

poru4ai_mi_vodka
02-06-2006, 19:27
qvno na teb sa ti problem kilcatya...kolko kg si?

SkA7er
02-06-2006, 19:39
Това независи само от килограмите !
И килограмите са важни , но особено важни са и хормоните и нервите.Само по гъза ли се потиш или оп цялото тяло ?
Защото жлезите които оделят пот са из цялото тяло, и ако навсякъде отделят пот , то не е проблем , но ако само на 1 место се потиш тогава не е добре.
Инфекция е изключено , защото ти написа че това ти е пролбем от отдавна ;)

poten_gyz_17_m
02-06-2006, 19:54
Това независи само от килограмите !
И килограмите са важни , но особено важни са и хормоните и нервите.Само по гъза ли се потиш или оп цялото тяло ?
Защото жлезите които оделят пот са из цялото тяло, и ако навсякъде отделят пот , то не е проблем , но ако само на 1 место се потиш тогава не е добре.
Инфекция е изключено , защото ти написа че това ти е пролбем от отдавна

Килограмите ми са наред: 180см, 70 кг. Гъза ми е стегнат, няма мастни отлагания, защото карам колело редовно. Когато това започна, бях дори доста кльощав.
Когато е горещо, се потя се по цялото тяло, но на други места всичко е нормално. Но гъза е доста активна зона и се поти при по-хладно време, както казах 20 градуса, когато навсякаде другаде съм сух. А при жега доста бързо ми пресъхва устата и мисля че е свързано с това. Изпия една чаша вода, от това гъза ми се поти още повече и след половин час пак ми пресъхва устата, пак пия и пак се поти. Омагьосан кръг.

02-27-2006, 16:10
Това независи само от килограмите !
И килограмите са важни , но особено важни са и хормоните и нервите.Само по гъза ли се потиш или оп цялото тяло ?
Защото жлезите които оделят пот са из цялото тяло, и ако навсякъде отделят пот , то не е проблем , но ако само на 1 место се потиш тогава не е добре.
Инфекция е изключено , защото ти написа че това ти е пролбем от отдавна

Килограмите ми са наред: 180см, 70 кг. Гъза ми е стегнат, няма мастни отлагания, защото карам колело редовно. Когато това започна, бях дори доста кльощав.
Когато е горещо, се потя се по цялото тяло, но на други места всичко е нормално. Но гъза е доста активна зона и се поти при по-хладно време, както казах 20 градуса, когато навсякаде другаде съм сух. А при жега доста бързо ми пресъхва устата и мисля че е свързано с това. Изпия една чаша вода, от това гъза ми се поти още повече и след половин час пак ми пресъхва устата, пак пия и пак се поти. Омагьосан кръг.


Idi na lekar

chestra_f
02-27-2006, 17:26
ooooooooooooooooooooo lekar brato :!: :!:
ne6to sus jlezite

Master_88
02-27-2006, 18:12
Бягай на лекар. Може да имаш проблем с обмяната на в-вата