PDA

View Full Version : Мечка страх-мен... също ме е страх



devil's_plaything
02-06-2006, 18:20
Вероятно е имало такава тема и преди, съжалявам, ако ви занимавам за нти път, но за мен това е доста сериозен въпрос, за чието решение се нуждая от вашата помощ...
Та, имам връзка с мъж, който е с мн години по-голям от мен, а освен това е женен и с дете... Отношенията ни(естествено) не са особено публични, защото той е хм... обществена личност, но напоследък тенденцията е към ПРЕКАЛЕНА публичност. Почти всеки ден съм с него навсякъде, все повече хора ни виждат заедно, дори веднъж ме сбъркаха с жена му! ](*,)
Напоследък той има доста проблеми с нея, вероятно заради мен, но всеки път, когато започна темата, той ме кара да спра да говоря. Не мога да се разделя с него, това само ще влоши нещата, защото знам, че той няма да го позволи. но, от друга страна, аз бях на същата възраст като дъщеря му, когато родителите ми се разделиха и знам колко много боли! Наистина не знам какво правилно в този случай. Най-лошото е, че изпитвам страшно силни чувства към него. Моля ви, помогнете ми по някакъв начин! [-o<

Kianna
02-06-2006, 18:49
a tai,kato uspeesh da se razdelish s tozi si nameri niakoi starche na 60godini...

chestra_f
02-06-2006, 19:32
ostavi go :x ima sem i dete iska6 li te da prijiveqt takova ne6to ima 1999999999999999999999999 muje po sveta i sa svobodni a da be6e samo gadje da ama toi s dete jena [-X po dobre da go ostavi6 i ne mu pravi problemi ako go obi4a6!bdw na kolko si ?

one_touch
02-06-2006, 20:46
v mn slojna situaciq si.4estno da ti kaja neznam kakvo o4akva6 to4no da ti kajem ili da te posavetvame.t'va re6enie dali da si s nego ili ne trqbva da si go vzeme6 sama.vs tuk 6te ti kajat , 4e e glupavo da si s nego i da mu razbiva6 sem sledkato zne6 kakvo e roditelite ti da sa razdeleni.i predstavi si kakvo 6te si pomisli da6terq mu i kakvo bi si pomislila ti,ako be6e razbrala ne6to podobno za tvoq ba6ta.hubavo si pomisli

02-06-2006, 21:04
Да ти кажа иде ми да ти тегля една ... дълга и широка псувня. Аз съм дете на разведени родители. Всички ги хвалеха 'колко добро семейство, колко си приличат' и хоп дойде една такава пикла ... и *пуф*. От тогава съм се зарекал че никога , за нищо на света няма да съм причина за раздялата на семейство ка мо ли да има и дете ... Ако наистина ваще са разведени предполагам ще знаеш верния подход. =;

Siseetoo
02-06-2006, 21:35
Мила имам един въпрос .. след като казваш,че си била на възрастта на детето му,когато вашите са се разделяли...какво още чакаш да стане че да го оставиш?? ](*,) ? Или ти е било хубаво през този период ???? :shock: Я се осъзнай малко ! :?

Kianna
02-06-2006, 22:11
kakwo li sme trugnali da dawame suweti,towa e niakakuw absurd...goliama dilema,goliamo neshto... :smt011

adi4ka
02-06-2006, 22:16
Я се осъзнай малко ! :?
Да!Ами аз съм човек,който безрезервно вярва,че за любовта няма възраст,но по дяволите...има граници!Граници на нормално(не казвам прилично,морално,а просто нормално)човешко поведение...Коя си ти,че да разваляш семейство,градено...няма как,вложена е любов в изграждането!Коя си ти,че заради детска прищевка да проваляш не един,а няколко живота..та дори и своя..мислиш,че след месец-2 няма да ти писне от него?мислиш,че ваще няма да разберат..?ако не мислиш за тва дете и тази жена,помисли малко и за себе си!Не си сртува откъдето и да го погледнеш...Е какво баткото,който те опъва сяка вечер и бил с някво положение в обществото..ако е така,нали се сещаш,че клюката бързо ще тръгне..и за всички около вас двамата ти ще си просто малката курвичка на господина!не го приемай лично,не те познавам,но погледни реално на нещата!!!

pipi`e`golqma
02-06-2006, 22:30
Я се осъзнай малко ! :?
Да!Ами аз съм човек,който безрезервно вярва,че за любовта няма възраст,но по дяволите...има граници!Граници на нормално(не казвам прилично,морално,а просто нормално)човешко поведение...Коя си ти,че да разваляш семейство,градено...няма как,вложена е любов в изграждането!Коя си ти,че заради детска прищевка да проваляш не един,а няколко живота..та дори и своя..мислиш,че след месец-2 няма да ти писне от него?мислиш,че ваще няма да разберат..?ако не мислиш за тва дете и тази жена,помисли малко и за себе си!Не си сртува откъдето и да го погледнеш...Е какво баткото,който те опъва сяка вечер и бил с някво положение в обществото..ако е така,нали се сещаш,че клюката бързо ще тръгне..и за всички около вас двамата ти ще си просто малката курвичка на господина!не го приемай лично,не те познавам,но погледни реално на нещата!!!
Много много си права :!:
И както вече казаха знаеш какво е и си го изпитала замисли се малко за това дете ... :x :x

[PITBULL]
02-06-2006, 22:35
mnogo si tapa maaaa...... :smt013 ako az sam na tova dete 6te te prebiq na sred centara i 6te te zarovq v blizkite cvetq 6matka.... na kolko si ta mi se vla4i6 s jenen koito em 4e e jenen ami ima i deca tolkova li nqma dr mom4eta??? pfffff ovcaaaaaaa :smt013

devil's_plaything
02-06-2006, 22:36
по дяволите, там е работата-опитвала съм се да го оставя поне десет пъти през това време! обяснявала съм му всичко това са семейството и т.н., но той продължава и ме преследва! това е основният проблем!
Няма как да се измъкна, не зная как... Какво ли не съм опитвала...

[PITBULL]
02-06-2006, 22:38
ima 1000000000000 na4ini po da go zareje6.... tva da ne ti e nqkoq sapunka pomisli malko... fani si nqkoi priqtel i neka doide pak da te pritesnqva... i kat prodalji mu natro6at kokalite i se oprai raotata

Frank_Lampard
02-06-2006, 22:39
Аз просто нямам думи...
Значи 1вото което е ти сама казваш, че имаш силни чуства към него. Интересно ми е как така изведнъж ? Не си ли мислила когато е било време ? Не мога да ти дам съвет, но мога да ти кажа какво бих направил аз.
Колкото и да обичам някой, ако тя има семейство веднага ще се откажа от нея, най-малко заради децата й. Аз нямам никакво право да се намесвам в това семейство и да го провалям от морална гледна точка. Когато сключваш брак даваш обет пред Господ и когато нарушаваш този обет разкриваш лекомислие и неопитност. Въобще ми е Х как може големи хора като вас да правят глупости... Но пак казвам решението си е твое. Ако си готова заради "любовта си" да унищожиш семейство го направи, само че мисля, че смелостта ти няма да стигне :evil:

ChoCoLAte_
02-06-2006, 22:42
Много гадна ситуация наистина...Обаче и аз мисля, че е по-добре да го оставиш..едно, че има жена и дете, друго, че ти знаеш колко боли от раздяла на родители :roll: , а и по-вероятно е да ти писне след месец, два...а пък да не говорим за клюките, които ще тръгнат, ако е наистина известна личност както казваш.Ние не можем да ти кажем какво да правиш, но седни и си помисли много хубаво. Помисли какво печелиш, какво губиш, и малко или много какво причиняваш на другите.

WILD__BOY
02-06-2006, 22:43
пари има ли ... :D


Остави го намира :) не е нужно да му разбиваш семейството

devil's_plaything
02-06-2006, 22:44
]mnogo si tapa maaaa...... :smt013 ako az sam na tova dete 6te te prebiq na sred centara i 6te te zarovq v blizkite cvetq 6matka.... na kolko si ta mi se vla4i6 s jenen koito em 4e e jenen ami ima i deca tolkova li nqma dr mom4eta??? pfffff ovcaaaaaaa :smt013

по дяволите, когато всичко това започна изобщо не знаех! три месеца ИЗОБЩО не знаех! след това разбрах случайно, но той ми обясняваше, че "бракът им е свободен", докато сега не се оказа, че ме е излъгал! мамка му, не е дилемата да го оставя ли или не, а как да успея да го оставя! ](*,)

[PITBULL]
02-06-2006, 22:48
devil's_plaything
mi kazva6 mu ne iskam da te vijdam pove4e nqmam 4ustva imam ne6to kam drug naprimer i nz si kfo ako te e strah hvani tvoi priqtel koiot e po golqm ili dostata4no i se pravi 4e hodi6 s nego... a i 6te si po spokoina naprimer ako misli6 4e 6te ti posegne

ChoCoLAte_
02-06-2006, 22:49
Ами ако с обяснения не става, идеята с приятеля не е лоша.Направи така, че той да те засече с друг и да разбере, че вече не си с него.

LadyDi
02-06-2006, 22:49
Защо всички се нахвърляте така върху нея :?: Сигурно не сте попадали в такава ситуация, за това ви се вижда толкова просто отстрани. Но може да има хиляди фактори, които детските ви мозъци да не отчитат. Да, знам, че е неморално да имаш връзка със семеен човек. Да, знам, че е неправилно да си втората и да го делиш с жена и деца. Да, знам, че си мислите, че е за пари. И да, знам, че според вас е лесно да прекратите една такава връзка. Е, повярвайте, не е.
Той е по-възрастен от нея, той е личност с обществено влияние. Ако той я иска, тя не може да избяга, каквото и да прави.
Единственото, което ти остава е да се дистанцираш от него, до колкото той ти позволи. Остави го да командва парада. Ако действително жена му и семейството му са по-важни, той ще се осъзнае и сам ще прекрати отношенията ви.
Щом си осъзнала, че връзката ви е аморална и неправилна, значи си направила първата крачка. Сега остава единствено да го отблъснеш от себе си. ТИ не можеш да скъсаш с него. Но ТОЙ с теб може. Работи в тази посока.
Успех и дано успееш да превъзмогнеш чувствата си.

devil's_plaything
02-06-2006, 22:52
опитвала съм! и изобщо не завърши добре за момчето. тоя човек няма да ме нарани по никакъв начин, сигурна съм. но не мога да се измъкна!

[PITBULL]
02-06-2006, 22:55
Той е по-възрастен от нея, той е личност с обществено влияние. Ако той я иска, тя не може да избяга, каквото и да прави.
Единственото, което ти остава е да се дистанцираш от него, до колкото той ти позволи. Остави го да командва парада.
e kato e taka dai da prai kfoto i kaje naprimer da mi stane prostitutka ili pak da prai sex s negov priqtel li4i si koi e deckiq akal tuk.... i ako razbere jena mu posle da otidi ti i i obesni 4e ne e tq vinovna da probva si4ko ako ne stane ima si roditeli i kolkoto i da e vliqtelen... ako ne stane otiva pri jena mu i i kazva si4ko... makar 4e nqma da i povqrva no ima 6ansove

Frank_Lampard
02-06-2006, 22:56
по дяволите, когато всичко това започна изобщо не знаех! три месеца ИЗОБЩО не знаех! след това разбрах случайно, но той ми обясняваше, че "бракът им е свободен", докато сега не се оказа, че ме е излъгал! мамка му, не е дилемата да го оставя ли или не, а как да успея да го оставя! ](*,)[/quote]
Според мен го оставяй също поради причината, че е безпринципен човек, а за мен това не са хора ...
Проблем ли ще ти е да кажеш : Виж не мога повече да живея така... За мен всичко свърши ... ?

Worthless
02-06-2006, 22:57
остави го. и как няя да позволи ебаси, тфа да не е развод... ако искаш достатъчно, можеш да се разделиш с него. казваш му "край!!!" и прекъсваш ВСЯКАКЪВ контакт с него. не отговаряш на обажданията, като го видиш на улицата го подминаваш...

LadyDi
02-06-2006, 23:06
]

Той е по-възрастен от нея, той е личност с обществено влияние. Ако той я иска, тя не може да избяга, каквото и да прави.
Единственото, което ти остава е да се дистанцираш от него, до колкото той ти позволи. Остави го да командва парада.
e kato e taka dai da prai kfoto i kaje naprimer da mi stane prostitutka ili pak da prai sex s negov priqtel li4i si koi e deckiq akal tuk.... i ako razbere jena mu posle da otidi ti i i obesni 4e ne e tq vinovna da probva si4ko ako ne stane ima si roditeli i kolkoto i da e vliqtelen... ako ne stane otiva pri jena mu i i kazva si4ko... makar 4e nqma da i povqrva no ima 6ansove

Не можеш да знаеш. Просто не си в нейната ситуация и нямаш правото да си толкова краен. Тя ИМА проблем, колкото и смешно да ти звучи. И ти казва, че въпроса не е ДАЛИ да го остави, а КАК да го остави.
Хайде сега, като си толкова зрял, дай идеи как да разкара дъртия перверзник и да си живее живота нормално. Защото, колкото и да не ти се вярва, за нея живота просто няма да е вече същия. Вярно, сама си е виновна, но нито ти, нито аз знаем точно как са нещата и по тази причина, НЕ МОЖЕМ да я съдим. А само да се опитаме да й помогнем. А като я обиждаме, това няма да стане. Ето тук е детския акъл.
Аз, за разлика от теб, си давам сметка дали може да се направи нещо. А ти, просто виждаш резултата, който и за малко дете е ясен. И до там... не си пораснал още достатъчно, за да помогнеш, нали :?:

[PITBULL]
02-06-2006, 23:10
hi4 ne mi e sme6no i ne sam kazal 4e sam zrql a kazvam 4e gre6i6 v tova koeto kazva6... toi da vodi parada daaa daaaaa mnogo tapo pomisli malko... ti ako iska6 da zareje6 nqkoe mom4e kakvo 6te napravi6.. kazva6 mu 4e ne iska6 da se vijda6 s nego i tn. i krai i da te tarsi se taq 6te q tarsi do edno vreme i 6te q ostavi a 6tom nqma da i posegne nqma ot kakvo da se pritesnqva...

air_soul
02-06-2006, 23:13
bravo LadyDi.Edin 4ovek v toq forum da govori normalno be z da se nahvarlq...
kolkoto do problema spodelqm na 100% mnenieto na LadyDi

LadyDi
02-06-2006, 23:13
]hi4 ne mi e sme6no i ne sam kazal 4e sam zrql a kazvam 4e gre6i6 v tova koeto kazva6... toi da vodi parada daaa daaaaa mnogo tapo pomisli malko... ti ako iska6 da zareje6 nqkoe mom4e kakvo 6te napravi6.. kazva6 mu 4e ne iska6 da se vijda6 s nego i tn. i krai i da te tarsi se taq 6te q tarsi do edno vreme i 6te q ostavi a 6tom nqma da i posegne nqma ot kakvo da se pritesnqva...

Да зарежеш пикльо на твоите години е едно, а да зарежеш мъж на възраст е друго. Още повече -> влиятелен. Замисли се. Ако не иска да я остави, той няма да го направи. И единственото, което може да се случи е тя да пострада.
Начинът да се отърве от него е, като се дистанцира постепенно. Ако е твърде крайна, това може да го раздразни и няма да постигне нищо. Като казвам да го остави да води парада, имам предвид така да си изиграе картите, че накрая ТОЙ да я зареже. Замисли се. Понякога е необходимо да оставиш другия да победи, за да спечелиш ти.

^Pretty{}Girl^
02-06-2006, 23:14
a na kolko si ei s edna fr. se slu4va syshtoto baashta i si ima za lubovnica to4no edna pikla koqto
se ima za golqma rabota a e utrepka e tq predi ne e bila de ma sama e reshila da stane kurva i taka ta ti koi klas si ko kajesh 4e si deveti i ti ta priznaam i tebe za kurva ......

[PITBULL]
02-06-2006, 23:20
]hi4 ne mi e sme6no i ne sam kazal 4e sam zrql a kazvam 4e gre6i6 v tova koeto kazva6... toi da vodi parada daaa daaaaa mnogo tapo pomisli malko... ti ako iska6 da zareje6 nqkoe mom4e kakvo 6te napravi6.. kazva6 mu 4e ne iska6 da se vijda6 s nego i tn. i krai i da te tarsi se taq 6te q tarsi do edno vreme i 6te q ostavi a 6tom nqma da i posegne nqma ot kakvo da se pritesnqva...

Да зарежеш пикльо на твоите години е едно, а да зарежеш мъж на възраст е друго. Още повече -> влиятелен. Замисли се. Ако не иска да я остави, той няма да го направи. И единственото, което може да се случи е тя да пострада.
Начинът да се отърве от него е, като се дистанцира постепенно. Ако е твърде крайна, това може да го раздразни и няма да постигне нищо. Като казвам да го остави да води парада, имам предвид така да си изиграе картите, че накрая ТОЙ да я зареже. Замисли се. Понякога е необходимо да оставиш другия да победи, за да спечелиш ти.

ne gledam da spe4elq az toq spor a da izmislq ne6to da pomogna na momi4eto piklio sam 6tom kazva6 hubuuu... i kato ne iska kakvo kato e vliqtelen??? neka e da si nameri druga kato ima vrazki da ne e fanal gospod za madete??? ima na4ini po koito da go zareje kazva mu i tolkoz kato q tarsi kato i zvani nqma da otgovarq kato se vidqt na ulicata kazva 4e si4ko e svar6ilo i tolkoz.....

devil's_plaything
02-06-2006, 23:22
в началото бях на тази възраст и всичко ми се струваше просто забавление... но вече изобщо не е толкова лесно. все още съм тийн, но не съвсем... там е проблемът...

LadyDi
02-06-2006, 23:24
]

]hi4 ne mi e sme6no i ne sam kazal 4e sam zrql a kazvam 4e gre6i6 v tova koeto kazva6... toi da vodi parada daaa daaaaa mnogo tapo pomisli malko... ti ako iska6 da zareje6 nqkoe mom4e kakvo 6te napravi6.. kazva6 mu 4e ne iska6 da se vijda6 s nego i tn. i krai i da te tarsi se taq 6te q tarsi do edno vreme i 6te q ostavi a 6tom nqma da i posegne nqma ot kakvo da se pritesnqva...

Да зарежеш пикльо на твоите години е едно, а да зарежеш мъж на възраст е друго. Още повече -> влиятелен. Замисли се. Ако не иска да я остави, той няма да го направи. И единственото, което може да се случи е тя да пострада.
Начинът да се отърве от него е, като се дистанцира постепенно. Ако е твърде крайна, това може да го раздразни и няма да постигне нищо. Като казвам да го остави да води парада, имам предвид така да си изиграе картите, че накрая ТОЙ да я зареже. Замисли се. Понякога е необходимо да оставиш другия да победи, за да спечелиш ти.

ne gledam da spe4elq az toq spor a da izmislq ne6to da pomogna na momi4eto piklio sam 6tom kazva6 hubuuu... i kato ne iska kakvo kato e vliqtelen??? neka e da si nameri druga kato ima vrazki da ne e fanal gospod za madete??? ima na4ini po koito da go zareje kazva mu i tolkoz kato q tarsi kato i zvani nqma da otgovarq kato se vidqt na ulicata kazva 4e si4ko e svar6ilo i tolkoz.....

Стискам ти палци, някой ден да се научиш да четеш.
А на въпроса: Въобще не съм споменавала, че се стремиш да спечелиш спора. Репликата ми се отнасяше до нейния проблем -> че ако го остави да си мисли, че той владее играта и печели, всъщност ще победи тя.
Но какво ти говоря за хитрост, мъжете сте твърде праволинейни и тесногръди в това отношение. Не мисля, че би могъл да разбереш ситуацията правилно. Пак ти повтарям -> този мъж не е десетокласник, който просто си развява пишката. Проблемът на момичето е много по-сериозен отколкото ти се струва на теб. На колко години си :?: 16 или 17 :?: Това е единственото, което оправдава начина ти на мислене.

[PITBULL]
02-06-2006, 23:29
na 16 sam...a i ti moi da mlakne6 i dai nqkoq po dobra ideq... li4no na men taq ne mi dopada [-X spiram 6toto nqkoi det sa na 18 19 se mislqt za bogini i 4e znaqt si4ko kato znaete aide davaite viq akali :smt018

LadyDi
02-06-2006, 23:40
]na 16 sam...a i ti moi da mlakne6 i dai nqkoq po dobra ideq... li4no na men taq ne mi dopada [-X spiram 6toto nqkoi det sa na 18 19 se mislqt za bogini i 4e znaqt si4ko kato znaete aide davaite viq akali :smt018

1. Мога да млъкна, но не мога да дам по-добра идея.
2. Не е важно дали ти допада на ТЕБ, а дали е ефикасно
3. На 21 години съм
4. Знам, че това ще свърши работа от ЛИЧЕН опит.
5. Не знам всичко, но знам НЕЩО по ТОЗИ въпрос

[PITBULL]
02-06-2006, 23:44
evala; a6kosun; ma6ala maior mihov; bravo kako dano pomogne na momi4eto iskreno se nadqvam... to ima edna pogovorka ne slu6ai starilo a slu6ai patilo ne sam starilo ama... da slu6a teb...

LadyDi
02-06-2006, 23:47
]evala; a6kosun; ma6ala maior mihov; bravo kako dano pomogne na momi4eto iskreno se nadqvam... to ima edna pogovorka ne slu6ai starilo a slu6ai patilo ne sam starilo ama... da slu6a teb...

Няма нужда от сарказъм. Не се опитвам да те победя в този спор. Просто искам да ти покажа, че с агресия и обиди няма да постигнеш нищо.

[PITBULL]
02-06-2006, 23:54
tva mi go kaza predi edin 4as no predi tva ima6e drugi dumi.. no nqma zna4enie stia s toq bezmislen spor...

02-06-2006, 23:55
Ма, ако ходиш с Евгени Минчев евала ти правя!

LadyDi
02-07-2006, 00:02
Ма, ако ходиш с Евгени Минчев евала ти правя!

Че той тоя женен ли е :?: :shock:

02-07-2006, 00:04
Е, че ебал ли съм го, та да знам?!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-07-2006, 00:10
heheheh kolko izvesten we da ne da hodish s brat pit ebati . ma tova nqma zna4enie koito i da e si ima semeistvo i ti nqmash mqsto tam ... az ako bqh na mestoto na jena mu shteh da ti strosha kofata. prosto nz ne ti li e pone neudobno . ma to si e za tebe de prai kfo znaesh :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt017 :smt017 :smt017
a tova 4e toi te presledval to ima 45234234312 na4ina da go razkarash

InHell
02-07-2006, 01:16
1.
Полиция > Съд > Ограничителна заповед

2.

Влиятелен бил > Постарай се да му пострада авторитета > Вестници, телевизии (жълтите особено)


Да продължавам ли!?

Спестявам си укори и обвинения защо въобще си се захванала с някой подобен индивид.

EDIT: @LadyDi - може би омъжен :-D

voinika
02-07-2006, 03:18
Обади се на жена му и кажи, че ти си новата.

ashly besnata
02-07-2006, 07:25
xaxa voinik mnoo hubava ideq dava6 nema 6to gleite sa za tva ne6to ne e samo tq vinovan 1. 4e tq e razbrala sled 3 meseca 2.ne e samo tq vinovna za dopuskaneto na taq vruzka 3.zaboga prestanete da se postavqte na du6terqta ili na maikata na mqstoto mnoo qsno 4e du6terqta 6e q zaboli mnoo i po-dobre e da se otturve6 ot nego aba4e sa neznam kak InHell dade dobri idei taka4e moje da deistva6 stiskam palci

chestra_f
02-07-2006, 10:28
kazva6 4e nemoje6 da go zareeje6 amala si silni 4uvstva ama ina4e 1000000000000000000 puti si probvala no toi te presledva q si kaji istinata

flying_girl
02-07-2006, 11:23
Ако човек обича истински се бори докраи за любовта си!!!Но има едно голямо НО... помисли какво можеш да получиш от този човек!Тои не може да бъде само твои!!! :? Нито можеш да го запознаеш с родителите си нито с приятелите си...прекалено е голям.Ако си решила да се бориш за него напражи го ако не откажи се... постави си ясни цели и помисли какви поравения нанасяш на семейството му.. :!: МИСЛИ!!!

stefan
02-08-2006, 08:47
napravo mi se povru6ta ot teb, imam nova priqtelka i tq mi kaza 4e ne sum edinstveniq a 4e izliza s edin 50-60 godi6en - jenen s deca, daje ima vnu4ka. nqma po-gadno ne6to za men ot tova. tq mi kazva 4e ne vijda bude6te s nego - prava e taka e, kazva 4e q boli za tova koeto mi pri4inqva - ako be6e taka nqma6e da e s nego, 6te6e da napravi ne6to po vuprosa. ne znam kakvo da pravq, turpenieto mi se iz4erpva, misulta za tova me ubiva. Iskam da popitam za6to si s nego, kakvo bude6te ima6 s nego??? otgovora e nikakvo!!! pomisli si malko za tova koeto ti kazah. Ako iska6 da razbie6 semeistvoto mu davai, tvoq volq. Evala mu pravq na 4oveka - ebe si po-mlado gaje i mu dreme, no do koga? kolko o6te 6te e aktiven??? zamisli se malko !!!

sladYR
02-08-2006, 16:34
mila kato znaesh kolko boli ,zashto karash deteto da strada..pak i liubovta ia ima v mnogo varianti..toi te izpolzva zashtoto jena mu go e otekchila..are stiga se prai..ax KOLKO GO OBICHAM..ako se razdelite shte go prejalish i shte si namerish niakoi mlad deto osven ti da mi pravish kef i toi da ti pravi :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt017 :smt017

Ekita
02-08-2006, 16:48
Повечето допускате една основна грешка в мисленето и съветите си-че тя е "разрушителката" на "перфектното" семейство,а детето цял живот ще страда заради нея и ще я проклина и мрази...
Което е глупост,защото едно семейство не се разваля отвън.Да,това е свещена институция,да,даваме обет за цял живот,но всички ние знаем,че онова заветно "завинаги" доста често е до време.И пак повтарям,виновника не е третия човек.За да започне единият от съпрузите да търси чужда компания,да бъде с друг,да се влюби в друг,значи семейството отдавна вече не е перфектно.А дали ще бъде тя или някоя друга...общо взето няма особено значение за крайния резултат-раздяла,сълзи,развод,сканд ли...
Което не означава,че я насърчавам да продължава да води тази връзка,аз също съм преживяла развода на родителите си и то много болезнено,но "любовницата" не беше виновна.Бяха неразбирателството между родителите ми,беше ранния брак,беше липсата на любов и прекалено многото проблеми.

scorpiass
02-08-2006, 16:55
НАПРАВИ ТАКА ,ЧЕ ТОЙ ДА СКЪСА С ТЕБЕ МА

IKisseDAGirL
02-09-2006, 17:12
колкото и силни да са чувствата си, нима ги поставяш над чувствата на едно дете, което обича баща си?!?!...над болката,която то ще изпита,..над разрушените му мечти?!
как може да казваш, че си преживяла подобно нещо, а да го причиняваш на друг? :evil: :!: :x
Незнам, според мен човек трябва да мисли не само за собствените си чувства, но и за това какво изпитват останалите..иначе любовта няма смисъл...не може да смяташ, че само ти обичаш.. :? :!:

rowzz
02-09-2006, 18:58
Несериозна тема

LoVe_RuSlAn
02-09-2006, 20:44
Ma ti si mngogo typa tva deto go pravi6 e ebati typata postypka 4estno ti kazvam mi kat ne si obi4a jenata da ne se e jenil za neq ao ti 6e si mu liubivnitza p hubavo da se razvejdat ebati typoto predstavi si 4e si na mqstoto na gorkata jena :x bojeeeeeeeee kvi hora imalo po sveta!!!

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 18:25
кво сички напрадате жената... няма да ти е лесно.. просто използваи женските хитрини за да го отблъснеш от себеси ... както си го накарала да те обикне така ще те и разлиуби.. аз съм успявала.. опитай и ти ! Успех мацка :smt006

flying_girl
02-11-2006, 10:34
стига сте тровили момичето достатъчни са и главоблъсканиците......тя иска просто съвет не я нападаите по този начин....попринцип за любовта няма граници стига да е истинска ама .... дали има смисъл в тази любов при положение че тои си има жена....

макчето
02-12-2006, 12:22
Добре, айде оставете вие гаджетата си, който толкова много обичате. Не можете нали? Как искате момичето да остави нейното?
А, добре... Към децата на разведени родители... На мас хубаво ли ви беше когато бащите ви страдаха по някоя друга и очевидно не бяха щастливи?
На мен например не ми е хубаво, като го гледам така баща ми. И трябва да съм голяма егоистка за да кажа че искам да остане при майка ми. Все пак всеки има право да греши, но и да поправя грешките си.
Какъв е смисълът мъжът да остане при жена си, когато веч не се търпят и когато детето става свидетел на всекидневни скандали..
Всяко едно дете би живяло по-щастливо, дори с един родител, ако в всекидневието ми не присъстват скандали.
Съветът: Ако наистина той те обича е по хубаво да останеш с него

FlowerinesS
02-12-2006, 14:22
Добре,а що не го заряза ,когато разбра,че е женен ,при тва с дете?!Чувствата ти не били достатъчно силни-тогава какво правиш още с него?Не можеш да го зарежеш?!Предполагам,че като е голям човек можете да поговорите 1 ден за този проблем и той да те разбере.Да разбере ,че е по-добре и за двамата да не сте заедно.Все пак разбирам да държи на теб,ама да те слага пред семейството си?Ами след някой друг ден като си хване трета така ще направи и с теб!Накарай го да осъзнае ,че не трябва да продължавате така.И не иска да те остави на мира?!Защо?имотите ли си дели с тебе :shock: При това каза,че дилемата ти не е дали да го оставиш,а как да го оставиш,нали?Ами според мен тва е начина-поговорете си като големи хора,дръж с емалко по-студено с него..пък може и да се усети накъде биеш :-k

FlowerinesS
02-12-2006, 14:25
А..и забравих-щом като е толкова влиятелен се разделете с добро,че да стане някоя беля #-o