PDA

View Full Version : kak mislite



mishi
02-06-2006, 17:35
hi all.zna4i s priqtelq mi ne sme pravili sex,toi si e pahal samo prastite parvo me boleshe s 1 posle s 2 a sega nqma bolka no nqma i koi znae kakvo udovolstvie...mislite li 4e kogato zapo4nem da pravim sex udovolstvie 6te ima??? :oops: :oops: :oops: i sled kato s dva prasta ne me boli ne sam devstvena??? mersi

miloto_girl_4e
02-06-2006, 17:39
удоволствието от секса не се появява още първия път .. всичко става постепенно :wink:
това,че не те боли като си вкарва 2 пръста изобщо НЕ значи,че не си девствена :!: Кръв имало ли е ?
а и лично според мен едно момиче НЕ е девствено,едва когато някое момче е проникнало в нея :!:

mirela_vd
02-06-2006, 18:00
Hi.Mislq 4e kogato go napravite 6te ima udovolstvie ot sexa.6tom se obi4ate i si s nego i iska6 da go napravi6 purvo s nego zna4i nqma za kakvo da se pritesnqva6 :)

midnight...
02-06-2006, 18:17
няма да си девствена чак когато хименът ти е разкъсан,а мисля като miloto_girl-4e
удоволствието идва с времето когато вече се отпуснеш и се научиш да доставяш и получаваш удоволствие
п.п. пишете на кирилица моля виииииии!

mishi
02-06-2006, 18:52
мда мацки прави сте че съм девствена...вярно е че щом още не сме го правили съм девствена...някои попита дали е имало крав-не нямаше. но въпроса ми е защо пъpвите пъти когато си е вкарвал пръстите ме болеше а сега не ме боли???мерси за отговорите 8-[ O:) {}