PDA

View Full Version : edin dosta golqm problem



hforce
02-06-2006, 18:54
s priqtelkata mi imame edin ogromen problem, az znam kakvo trqbva da naprava no iskam i va6to mnenie.
ta problema e sledniq: roditelite si i sa super zlobni i za si4ko q nakazvat, neska behme u teh no baba i ni vidq 4e tq sedi v mene i e izdrunkala si4ko na tehnite ta tehnite sa q bili dosta, tq kaza 4e 6te se iznasq i sigurno 6te doide pri mene, 6te ima malko raspravii s na6te ama sega te sa mi nai-malkiq problem, ta kakvo bihte q posuvetvali dali da se iznasq (da bqga ot vku6ti 6tot tq nqma da im kazva (6te im ostavi pismo))
ili da stoi pri tehnite i da turpi (do sega turpq dostatu4no spored men az ako bqh do sega da sum gi ubil no tq e momi4e i ne moje ni6to da napravi)

Kianna
02-06-2006, 18:58
Zaduljitelno da turpi tehnite,zashtoto ako se iznese roditelite i shte obwiniat teb(wse edno ti si ia nakaral) i shte stane oshte po-losho!

hforce
02-06-2006, 19:01
te ne sa me vijdali o6te, a az znam kakvo e prejivqla i 6te se poburka ako poturpi o6te malko, a ne mi dreme tehnite kakvo mislat, ako q potursat s policiq ni6to ne i pre4i da gi sudi za doma6no nasilie (ili kakto mu se vika na tva) nali taka ne su6tnost nqma kak da gi sudi no pone moje da se opla4e

Kianna
02-06-2006, 19:06
na kolko godinite ste i dwamata?

hforce
02-06-2006, 19:13
i 2mata po4ti 16, ne6tata mogat da se razviq to 2 na4ina, 1viq tehnite da umeknat i da si q zemat vku6ti, 2riq da se qdosat o6te pove4e togava prosto nqma da q dam, ako mi se izdurvat 6e gi naprava ludi

MAFIOZO
02-06-2006, 19:14
da verno! ako ste nepulnoletni si ostava6 pod zakrilata na roditelq i nemoje6 da gi sudi6 ili tem podobni

Kianna
02-06-2006, 19:20
na 16 godini ste i...dokude mislite,che shte stignete?Stoite si na dupetata i gledaite neshtata da se poutalojat,niama smisul ot nikakuw risk,zashtoto niama da spechelite nishto,koeto da e wuw washa polza..prosto se suobrazete.

hforce
02-06-2006, 19:28
znam i se drazna, ako beh pulnoleten 6teh da gi poburkam ama ne sum i ni6to ne moga da naprava, a po4nah da prevurtam i az, ako beh adekvaten 6teh da izmisla ne6to ama sega ne moga da misla, a tehnite sa izrodi, nqma da izdurji dulgo, a ne moga da i pomogna ili da q posuvetvam ni6to 6tot me e strah 4e 6e sburkam

Kianna
02-06-2006, 19:37
nai-wajno w momenta e da znae,che tia moje da ti se doweri i che ima chowek,zad gurba si..dokazwai i che ia obichash i po-tozi nachin pone shte i e po-leko..otnosno roditelite i:niama kakwo da naprawite,nai-mnogo da si uslojnite polojenieto,prosto da ne im obrushta wnimanie,da se suglasiawa s tiah,za da niama sporowe,po tozi nachin pechelite tochki.

a i da popitam otkoga hodite?tia zashto ne wi zapoznae s tehnite?sled ewentualno zapoznanstwo moje da ti imat goliamo dowerie..te kwo nemogat da se primiriat s misulta ,che dushteria im raste i che weche niama nujda ot barbie-igrachka,a ot momche do sebe si li?

asdasda
02-06-2006, 20:22
v momenta bqganeto ot vkyshti ne e reshenie na problema zashtoto rano ili kysno shte q namerqt i nai malkoto koeto moje da stane e da q schupqt ot boi i drugoto koeto moje da stane e da i zabranqt da izliza i da se vijda s teb.taka che tova ne e reshenie

MAFIOZO
02-06-2006, 20:26
predlagam da sprete da se vijdate za 1-2 sedmici MAX i tq malko da si poopravi otno6eniqta s roditelite i da se opita da im obqsni ako puk te ne6tat da q 4uqt ve4e go karaite da ne vi puka

hforce
02-06-2006, 20:33
ne mojeme da spreme da se vijdame 6tot sme v 1 daskalo :) sa polu4ih mail ot neq kaza 4e nqma da bqga (razubedih q)

M$M
02-06-2006, 20:39
dobre ste e da ne postypvate kraino- tq da bqga ot vkasti i pr. uspokoite topkata i malko poveche politika s roditelite i - vlezte im podkojata, 4e da moje da si pravite vasto.
Ako oba4e nestata sa super seriozni i te q myltretirat tejko,to tq trqbva da potyrsi pomosht- kato za nachalo pri uchilistniq psiholog, a ako se nalaga i do policiq moje da stigne.
No naistina adski mnogo zavisi ot konkretnata situaciq, a az ne sam napalno zapoznat s neq, taka che obmislete dobre nestata predi da pravite kakvoto i da e! :idea: :idea: :idea:

hforce
02-06-2006, 21:00
ne6tata sa pove4e ot super seriozni, samo 6tot ne si e opravila staqta i 6tot az sum bil u tqh i tq e sednala v mene sa i nabili nad 30 6amara, i to ba6ta i vakanciqta q nakazaha da ne izliza 6tot uspeha i bil 5.00 a ne 6.00, az ako beh kak mi odari edin 6akar go s4upvam ot boi ama tq e momi4e i ni6to ne moje da napravi :( a az sum nikoi tam i ne iskam da se vijdam s tqh

MAFIOZO
02-06-2006, 21:19
emi dobre kaji i da ne misli za teb a za tva kak da si opravi problemite v ku6ti da se otdrupnete 1 na drug v smisal ako moje da se razbere s texnite i togava si produljavate

02-06-2006, 21:26
Поговори с тяхните. Кажи им коклко държиш на дъщеря им и, че неискаш да става така...

MAFIOZO
02-06-2006, 21:32
Поговори с тяхните. Кажи им коклко държиш на дъщеря им и, че неискаш да става така...nqma da go razberat! te sa s ubejdenieto 4e toi iska samo da i smukne ga6ti4kite i da q zareje! a i mu nqmat doverie

ProstoAz
02-07-2006, 11:16
Ами аз мисля, че тя трябва да проведе един наистина сериозен разговор с родителите си. Не само относно теб, ами относно взаимоотношенията им попринцип. Няма да е лошо и ти да се запознаеш с тях.
Колкото за това, че я бият, естествено може да подаде жалба (придружена задължително от МЕДИЦИНСКО) или да се обади на един от "Горещите телефони" за домашно наислие. Ако има разбира се такова желание може да ги потърся и да ти ги дам.
Ако се стигне до нещо по сериозно тя трябва да се премести да живее при роднина, който да поеме попечителството, а родителите и най-вероятно ще получат забрана да се проближават до училището и, жилището и т.н. (местата които посещава). Но това в България е сложен процес.
Не мисля, че трябва да се стига чак до там. Най-добре е тя да поговори с родителите си, както вече казах и също така като за начало да потърси съдействието на някой близък роднина (баба, дядо, чичо, леля и т.н.)

И най-важното: ДОМАШНОТО НАСИЛИЕ НА ТРЯБВА ДА СЕ ТЪРПИ И ТОЛЕРИРА!!!

honey91
02-07-2006, 21:06
Po-dobre pogovorete s roditelite i i im obqsnete kak stoqt ne6tata!Bez nervi s dobro otno6enie vsi4ko se postiga!Uspex!!!

teenkopele
02-07-2006, 23:08
predlagam da sprete da se vijdate za 1-2 sedmici MAX i tq malko da si poopravi otno6eniqta s roditelite i da se opita da im obqsni ako puk te ne6tat da q 4uqt ve4e go karaite da ne vi puka

Съгласен. :)

MAFIOZO
02-08-2006, 17:55
predlagam da sprete da se vijdate za 1-2 sedmici MAX i tq malko da si poopravi otno6eniqta s roditelite i da se opita da im obqsni ako puk te ne6tat da q 4uqt ve4e go karaite da ne vi puka

Съгласен. :)e i az su6to :mrgreen:

[C][S][K][A]
02-08-2006, 18:17
Абе бате пиши ми ЛС ше опраим нещата :twisted:

flasher
03-11-2006, 19:45
bate ako se izmesti pri teb staa po losho...kofti e trypkata...zashtoto te i mrynkat za tva che ti e v skyta...pyk za biagstvo niam kvo da ti kaja...100% shte ia otkriat kade e ...vyzmojno e dori i da e chrez policia i togava stava mn mn losho moi chovek...nai losho shte stane ako ti si pylnoleten a tia e nepylnoletna... ](*,)

miNiTo
03-11-2006, 19:55
edna pr sa6to se oplakva ot darjanieto na tehnite, makar i po-leko da e.i tvardo e re6ila 4e pri navar6vaneto i na 16 godini 6te se izmesti pri sega6noto si gaje.misleh 4e ne trqbva i 4e ne moje,no tq tvardo me uveri 4e tova iska i pri navar6vane na nepalnoletie imala takiva pravo...nz dali e taka.
no az li4no bih napravila sa6toto kato tvoita priqtelka-bih si obrala ne6tata i dim da me nqma.ne moje za edna ne opravena na stqta 6amar!! :smt018
nedopostimo e!

favor_91
03-12-2006, 00:41
ba4ka nedeite da praite taka.po dobre da si stoi tq v tqh i ti u vas i se ukrivaite ot tehnite!6to trea da hodite to4no v tqh? moje kade li ne :)

aLakaZam
03-12-2006, 01:49
Според мен ти не я обичаш щом ще я накараш да избира между тебе и родителите си. Накарай я да говори с техните. Тя на колко е?