PDA

View Full Version : kak da se spravq s mirizmata na krakata????



burning_boy
02-06-2006, 19:36
nalaga mi se vseki den da si smenqm 4orapite za6toto sled kato se vuirna ot daskalo te miri6at potresava6to...opri4inata ne e vuv obuvkite za6toto sum smenil mnogo 4ifta i efekta e edin i su6t...tezi ot vas koito imat tozi problem kak se spravqt s nego? dokoloto znam ima edin dezodorant za kraka po aptekite no nz dali v tozi slu4ai bi mi pomognal...4akam vashite mneniq

02-06-2006, 19:42
qvno ima6 gybi4ki
ima lekarstva za tazi rabota, moje6 da pita6 v aptekata
ne e vypros na higiena, za6toto si e zabolqvane
i az imah podoben problem i mi mina kato si vzeh edin dezodorant za kraka na avon :/ mn e stranno, no naistina mi pomogna
az sym momi4e i pri men problemyt be6e o6te po-nepriqten
no za dosta kratko vreme prestanaha da mi miri6at krakata i sega se pryskam rqdko - kogato se setq i nqmam nikakvi problemi
probvai ako iska6, a za po-sigurno pitai za nqkakvo lekarstvo v aptekata

Gabsi-to
02-06-2006, 19:49
Опитай но нз дали действа:Вечер преди лягане потърквай кората на лимон в стъпалата си може и да помогне

02-06-2006, 20:07
"nalaga mi se vseki den da si smenqm 4orapite"

Налага ти се? Казваш го така сякаш ако можеш ще си ходиш с едни и същи по няколко дена.. :-s .. Тогава защо се чудиш от къде иде проблема? #-o

DrSmurph
02-06-2006, 20:11
nalaga mi se vseki den da si smenqm 4orapite za6toto sled kato se vuirna ot daskalo te miri6at potresava6to...opri4inata ne e vuv obuvkite za6toto sum smenil mnogo 4ifta i efekta e edin i su6t...tezi ot vas koito imat tozi problem kak se spravqt s nego? dokoloto znam ima edin dezodorant za kraka po aptekite no nz dali v tozi slu4ai bi mi pomognal...4akam vashite mneniq

Mисля, че е почти излишно да ти казвам за миенето на краката - ПРОСТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Освен това - само памучни чорапи! След измиване краката да се подсушават ПЕРФЕКТНО. И терапия с ЛАМИЗИЛ КРЕМ комбинирана с препарата АНТИ МИКО БЕТА с който посредством тампонче за уши ще мажеш кожата между пръстите на краката = 10 дни!

anonimen
02-06-2006, 20:58
Мий се всеки ден и си сменяй чорапите поне веднъж на 2 дни.

teenkopele
02-06-2006, 21:46
Мий се всеки ден и си сменяй чорапите поне веднъж на 2 дни.

Само така. :lol: :wink: 8)

InSOMnIAaa
02-06-2006, 22:13
Abe normalnite hora si smenqt chorapite seki den puk za vas neznam :roll: