PDA

View Full Version : влюбенасам



мирослава
02-06-2006, 22:05
влюбенасам в едно момче но то сега ходи с наи-добратами
приятелка разбирасе не си говоря снея мисля че и тои изпитва нешто кам мен имахме случки но това беше само една целувка кажете ми как во да направя зада ме хареса
какво ли неопитвах все пак мие запърви път се влюбвам така истински чакам савет
:smt008 :( :( :( :smt049 :smt049 :smt055 :smt057 :smt057

LadyDi
02-06-2006, 22:08
Ха, честито.
Съветът ми е да си кротуваш на задника, докато той не направи нещо.

Kianna
02-06-2006, 22:09
to puk chak tolkowa nekadurno napisano moje li ...

i wupros...kak taka ne si goworish s nai-dobrata si priatelka?

мирослава
02-06-2006, 22:13
абе хора тя ми открадна гаджето да видиш гаджето ти да се целува с наи-добратати приятелка как 6те реегираш :oops:

[PITBULL]
02-06-2006, 22:13
mmm... ako trae6 moje da si pomisli 4e ne izpitva6 ni6to kam nego... no 6tom hoi s nai dobrata ti priqtelka ako si re6ila 4e si4ko e svar6ilo mejdu vas deistvai ti.. no moeto mnenie e zapazi priqtelstvoto a ne gledai nego.. priqtelstvoto ostaa za cql jivot a gadjeta ima mn..

dEnIsTy
02-06-2006, 22:22
i smee6 da kaje6 "nai-dobrata mi averka"bahti dvuli4ieto...kvo 6te prai6!?ni6to razbira se.nali ti e priqtelka misli za neinoto 6tastie e!!! :evil:

мирослава
02-06-2006, 22:27
тя може да ми е наи добрата но не само тя имам друга с която дружим от 5 годинки така4е не ба6 наи добрата но все пак зане мои ли4ни таини а че и вече се превърнала
в к*****А на селото немога да се меся всички приказват то това сега приателстволие кажете ми няма да правя ни6то нека тои направи 1 ход :cry: :cry: :cry: :oops: :oops:

WILD__BOY
02-06-2006, 22:31
моят съвет е да се научиш да пишеш!



влюбена сам
нешто (ти за щ чувала ли си)


Няма да коментирам пропуснатите запетай. И да те питам? На 12 или на 13 си?! Айсиктир!

pipi`e`golqma
02-06-2006, 22:32
Нещо не разбрах... уж ти е най-добра приятелка апак не говориш с нея :shock: :roll:
И друго как така като я ходи с него и твърдиш 4е ти е приятелка искаш ти да си с него... не мисля че е много правилно...
Ако скъсат и престанат да се обичат тогава вече по може,но в момента докъто ходят да им развалиш връската... не мисля че е редно

LadyDi
02-06-2006, 22:43
моят съвет е да се научиш да пишеш!



влюбена сам
нешто (ти за щ чувала ли си)


Няма да коментирам пропуснатите запетай. И да те питам? На 12 или на 13 си?! Айсиктир!



Моят съвет е да даваш съвети в област, в която си наистина компетентен. Множествено число никога не може да завърши с Й. А прекрасната българска думичка "айсиктир" е всъщност 2 думи "ай" (като съкращение от "хайде") и "сиктир".
Прелест просто... :?

Kianna
02-06-2006, 22:47
моят съвет е да се научиш да пишеш!



влюбена сам
нешто (ти за щ чувала ли си)


Няма да коментирам пропуснатите запетай. И да те питам? На 12 или на 13 си?! Айсиктир!



Моят съвет е да даваш съвети в област, в която си наистина компетентен. Множествено число никога не може да завърши с Й. А прекрасната българска думичка "айсиктир" е всъщност 2 думи "ай" (като съкращение от "хайде") и "сиктир".
Прелест просто... :?



=D> =D> =D> =D> =D>

02-06-2006, 22:52
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!! ОЛЛЕЛЕЛЕ! РАЗБИХ СЕ! АЙ СТИГА БЕ! ТОВА Е ПРОСТО ВЪРХОВНО! ”Тя ми е най-добрата приятелка, но не си говоря с нея”... Бате дай повече такива най-добри приятелки! Не това е просто бисера на хилядолетието! Стига ве! Просто чета всяка тема и тя е гениална! Такива по цял ден да мисля няма да успея! Това е по-яко от Дързост и Красота. Копеле убихте ме! Останах без мисли дори вече!

ashly besnata
02-07-2006, 07:03
pipi e absolutno prava
Нещо не разбрах... уж ти е най-добра приятелка апак не говориш с нея
И друго как така като я ходи с него и твърдиш 4е ти е приятелка искаш ти да си с него... не мисля че е много правилно...
Ако скъсат и престанат да се обичат тогава вече по може,но в момента докъто ходят да им развалиш връската... не мисля че е редно

dEnIsTy
02-07-2006, 07:41
тя може да ми е наи добрата но не само тя имам друга с която дружим от 5 годинки така4е не ба6 наи добрата но все пак зане мои ли4ни таини а че и вече се превърнала
в к*****А на селото немога да се меся всички приказват то това сега приателстволие кажете ми няма да правя ни6то нека тои направи 1 ход :cry: :cry: :cry: :oops: :oops:

pipi`e`golqma eto ti otgovora....nqmam dumi,mislq,4e i ti... :evil: a kolkoto do prodyljenieto na temata,dai 6tom tq se e prevyrnala v kurva i ti da ne izostava6..taka li?!?!tvoq si rabota :evil:

Primetime
02-07-2006, 07:45
Какво като е най-добрата ти прятелка?А ако той е голямата ти любов.Приятели можеш да си намериш винаги ама любов не.

dEnIsTy
02-07-2006, 07:48
Какво като е най-добрата ти прятелка?А ако той е голямата ти любов.Приятели можеш да си намериш винаги ама любов не.

ti nared li si?!vyzmu6tava se,4e priqtelkata i se e prevyrnala v kurva ....a tq samata postypva taka...off kvo ti obqsnqvam :evil: prosto 4eti gornite mneniq...kara6 me da se povtarqm!!!

Primetime
02-07-2006, 07:50
[quote="CuHu{{o4u}}"
ti nared li si?!vyzmu6tava se,4e priqtelkata i se e prevyrnala v k***a ....a tq samata postypva taka...off kvo ti obqsnqvam :evil: prosto 4eti gornite mneniq...kara6 me da se povtarqm!!![/quote]ю
Ми не се повтаряй

dEnIsTy
02-07-2006, 08:12
тя може да ми е наи добрата но не само тя имам друга с която дружим от 5 годинки така4е не ба6 наи добрата но все пак зане мои ли4ни таини а че и вече се превърнала
в к*****А на селото немога да се меся всички приказват то това сега приателстволие кажете ми няма да правя ни6то нека тои направи 1 ход :cry: :cry: :cry: :oops: :oops:

pipi`e`golqma eto ti otgovora....nqmam dumi,mislq,4e i ti... :evil: a kolkoto do prodyljenieto na temata,dai 6tom tq se e prevyrnala v k***a i ti da ne izostava6..taka li?!?!tvoq si rabota :evil:
Primetime
povtarqm se...no pone razbra li za kakvo govorq :-k

Primetime
02-07-2006, 08:26
Никога не се отказвай от любовта.А ако е единствената в живота ти?

dEnIsTy
02-07-2006, 11:07
Primetime
kak da te ubedq,4e ne si prav.. =; :-k

piFka_LP
02-07-2006, 12:16
e 6to ti e nai-dobrata priqtelka kak nema da si govorite togava za6to ti e nai dobrata priqtelka?? :roll: q pomisli ako naistina ti e nai-dobrata priqtelka ostavi q da bude 6tastliva ..gadjeto dnes e tuka , a utre ne a ISTINSKITE priqteli sa za vinagi zna4i ne ti e nai dobrata-priqtelka!!!