PDA

View Full Version : obleklo



SoulMaster
02-07-2006, 09:05
taka vijdal sam kak se obli4at 4algarite, rapaire, house maniacite ama ne sam zabeliazvala kak se obli4a edin metal...ako niakoi moje da mi dade podrobna harakteristika 6te sam mu blagodaren :lol: :lol:

Master_88
02-07-2006, 09:51
Как се обличат house маняците?

Jamalska
02-07-2006, 10:00
Ти на колко си бе?

korn___
02-07-2006, 10:01
kolkoto razli4ni stila v mutla ima i tolkova razli4ni stilove na obli4ane ima :-D slojno e da se obesni ...

RoyTheReaper
02-07-2006, 10:27
ne znae6 kak se obli4at metalite :shock: ne si vijdala dalgokos 4ovek s lanci, teniska na metallica i grivni na piramidki i celiq v 4erno [-o<

tova e klasi4eskiq stereotip na metala. no ne vseki koito slu6a metal go sledva. :wink:

i'm so excited!
02-07-2006, 10:34
като цяло има два вида хора. едните се обличат по последните чалгарски 'модни' тенденции. другите се обличат както им харесва.
а метълите- предимно в черно=)

i'm so excited!
02-07-2006, 11:18
да добавя към мнението на експлойтедтийн
отвреме-навреме и кожени гривни с шипчета примерно :wink:

magesnik
02-07-2006, 13:50
Забравихте мешката бе хора.Обикновенно зелена която притежателя е изрисувал имената на любимите му групи.На мойта примерно съм си плеснал Дет и Меидън.

killing_loneliness
02-07-2006, 14:27
emi gothicite de gi izostawihte po pytq?! te sa si otedelen slu4aj :o))) Ama pri tqh e mn slozhno da se opi6e...mn sa razli4ni..A tipi4nite metyli(w moito daskalo- bol takiwa)- 4erna teniska na M.Manson, Metallica, Korn, Slipknot(blqqqh :smt013 otnosno poslednite) ili tam, koit da e i syotwetno 4erni dynki i s kubinki razbira se

i'm so excited!
02-07-2006, 14:39
iron maiden; ac/dc :-D

killing_loneliness
02-07-2006, 15:20
мммммм
виж сега...
готика няма нищо общо с метъла...
както и групите, които изреди... [-X

Emi vizh sega az ti kazwam po moite nabliudeniq, a kolkoto do gothicata...emi zashto ima stil gothic metal?!

Sinister_Doll
02-07-2006, 15:33
Ima Gothic muzika, Gothic Metul, Gothic Rock...
Tova sa tri razli4ni ne6ta.

Ina4e po temata...

Obli4at se, kakto si iskat puk!
Edno priqtel4e se obli4a s pantalon i sako, pod koeto e s teniska na Cradle Of Filth i nekvi 4erni obuvki, naka4il se e s naprustnik i bleizove... I lipsata na kubinki i kojeno qke ne go pravi po- malko metul. Kakto v tozi, taka i vuv vseki drug stil ima6 vuzmojnostta da experimentira6 i da si se obli4a6, kakto ti haresva...
Ina4e tva e tup vupros. Pra baba mi razpoznava metulite... Pone tezi re6ili da demonstrirat qvno muzikalnite si predpo4itaniq. Mn moje da se govori po temata. Ponqtieto metul se vuzpriema po razli4ni na4ini ot mn hora...

`Death`Whore`
02-08-2006, 19:10
emi gothicite de gi izostawihte po pytq?! te sa si otedelen slu4aj :o))) Ama pri tqh e mn slozhno da se opi6e...mn sa razli4ni..A tipi4nite metyli(w moito daskalo- bol takiwa)- 4erna teniska na M.Manson, Metallica, Korn, Slipknot(blqqqh :smt013 otnosno poslednite) ili tam, koit da e i syotwetno 4erni dynki i s kubinki razbira se

1. Казва се и се пише "готка", мъжкото е "гот", а множественото число - ГОТИ!
2. Менсън изобщо не е метъл.
3. Всъщност готик стилът не е толкова сложен, той е дарк вариант на пънка. Има и друга разновидност - роклички, корсетчета...но предимно е първото.

02-08-2006, 19:57
emi gothicite de gi izostawihte po pytq?! te sa si otedelen slu4aj :o))) Ama pri tqh e mn slozhno da se opi6e...mn sa razli4ni..A tipi4nite metyli(w moito daskalo- bol takiwa)- 4erna teniska na M.Manson, Metallica, Korn, Slipknot(blqqqh :smt013 otnosno poslednite) ili tam, koit da e i syotwetno 4erni dynki i s kubinki razbira se

1. Казва се и се пише "готка", мъжкото е "гот", а множественото число - ГОТИ!
2. Менсън изобщо не е метъл.
3. Всъщност готик стилът не е толкова сложен, той е дарк вариант на пънка. Има и друга разновидност - роклички, корсетчета...но предимно е първото.
Според мен множественото число е ГОТИЦИ, щото готите са били някакви германски племена доколкото знам.
Дали е дарк вариант на пънка, има нещо вярно но не съвсем. Лично спред мен истинския дарк вариант на пънка е пост-пънка, deathrock-a и horrorpunk-a!

02-08-2006, 20:11
готик простотията произлиза точно от хорорпънка аз доколкото знам...
и мисфитс, суйкси енд дъ наншийс...
сайкъбилито...
некфи ей такива...
Ами не знам дали произлиза от хорърпънка ама готика е супер според мен. А Souxie And The Banshees и Christian Death са мегавелики! Да не говорим за друг музикален стил в готика - industrial-a и неофолка!

Death In June просто къртят, нищо че са фашаги!

Swinkenhoffer
02-08-2006, 20:22
дис ис а стори абаут пийпъл ху лайк ту уейст тайм ... уейст май тайм, уест юр тайм, уейст деир тайм ... хаха :lol:
добра група, да.

иначе с риск да кажа някаква простотия и/или да повторя някой, ще кажа (!!), че доколкото знам, готикът си произлиза наистина от пънка (не знам кой точно ...) и някъде 80-те вече си се потвърждава като отделен стил, движение, култура и бла бла ...
а, да ... и за тези, които си мислят, че готикЪт е само гробища, трупове, бръснарски ножчета, гробища и т.н. - в грешка са, уви.

`Death`Whore`
02-08-2006, 20:31
Но всъщност темата не е за готик, а за метъл. Аз лично се дразня на тениски с всеизвестни групи, на бруталии /за незапознатите - гривни или кожи за врата с шипове/. Единственото метълско нещо по мен са кубинките.