PDA

View Full Version : Уместно ли е .... ?



бофчо
02-07-2006, 08:05
уместно ли е да подаря нещо на най-добрата си приятелка (аз съм м) за 14 февруари и ако да предложете някакви идеи(без да си помисли че я харесвам или нещо такова)

Primetime
02-07-2006, 08:07
уместно ли е да подаря нещо на най-добрата си приятелка (аз съм м) за 14 февруари и ако да предложете някакви идеи(без да си помисли че я харесвам или нещо такова)
Бутилка вино по случай "Трифон Зарезан" :D

dEnIsTy
02-07-2006, 08:09
abe poprincip se podarqvat podaryci samo na horata koito obi4a6..no moje i da mine6..ako mnogo dyrji6 :lol: nqma lo6o...hmm....moje da i podari6 prosto EDNA roza(rozova) makar 4e e rozova...tova e roza i e v znak na lubov.moje6 moje6...kvo moje6...mi neZnam kakvo haresva tq,no az bih se zaradvala na plu6eno me4e ili ne6to to sorta:)

CVETELLINA
02-07-2006, 08:19
миии според мен няма проблеми, аз подарявам подаръчета и на приятелите ми :lol: :lol: ,но все пак не трябва да е нещо натрапващо,за да не остане с грешна представа, според мен някво сладко сувенирче би я зарадвало
O:) O:) O:) :wink:

Primetime
02-07-2006, 08:24
abe poprincip se podarqvat podaryci samo na horata koito obi4a6..no moje i da mine6..ako mnogo dyrji6 :lol: nqma lo6o...hmm....moje da i podari6 prosto EDNA roza(rozova) makar 4e e rozova...tova e roza i e v znak na lubov.moje6 moje6...kvo moje6...mi neZnam kakvo haresva tq,no az bih se zaradvala na plu6eno me4e ili ne6to to sorta:)
Роза=ЛЮБОВ.Той не иска да изглежда така

dEnIsTy
02-07-2006, 19:49
Primetime za vtori pyt 6te te pomolq da 4ete6 vnimatelno...ili ti si 4ete6 m/u redovete i ne izneverqva6 na tova...vse pak da kaja,4e go spomenah!!!

teenkopele
02-07-2006, 21:16
Няма проблем :) . То и аз съм подарявал подаръци на приятелки :wink: .
А за това какъв да е подаръка, зависи от интересите и предпочитанията на приятелката ти. Ти трябва да решиш.
Успех. :wink:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-07-2006, 21:20
уместно ли е да подаря нещо на най-добрата си приятелка (аз съм м) за 14 февруари и ако да предложете някакви идеи(без да си помисли че я харесвам или нещо такова)

hehe bash na 14 i to zavisi kakfo i podarish :wink:

pipi`e`golqma
02-07-2006, 21:28
М аз смятам че идеята ти е супер... аз много ще се зарадвам ако някое момче(приятел) ми подари нещо за празника в израс на уважение приятелство.... [-X Не бих си помислила че ако ми поради било то роза било то някакъв подарък ще е че изпитва нещо към мен защото едно че имам гадже др. че все пак ми е приятел :)

WILD__BOY
02-07-2006, 21:30
една бяла роза в знак на пряителство :)

love_delight
02-08-2006, 19:12
уместно ли е да подаря нещо на най-добрата си приятелка (аз съм м) за 14 февруари и ако да предложете някакви идеи(без да си помисли че я харесвам или нещо такова)
Да! Уместно е! Сигурна съм, че много ще се зарадва на този жест на внимание. Можеш да й вземеш нещо традиционно - играчка, малко бижу, някакво щура джаджа .. парфюм също може.