PDA

View Full Version : Сяра



Josefinne
02-07-2006, 10:15
Темата е доста комерисална, ангели, любов, омраза, кръв...По принцип отбягвам да пиша на такива теми, защото са станали чак досадни, толкова много има изписано за тях. Но така и така вече съм го надраскала, кажете какво мислите. Не се притеснявайте да изразявате и негативно мнение, ако не ви харесва :roll: Стига да е обосновано, разбира. Нека това не ви спира да обосновавате и положителни мнения, ако има такива. Е, дано някой все пак прочете написаното ( Знам, че като е повече от 5 реда цъкате на следващата тема...)

Сяра

„Мразя те” – каза тя и стисна ножа по-силно. „Мразя те, чуваш ли!?” – прозвуча гласа й и нотките на омразата се отразиха в едно гърлено, но далечно „р” накрая. „Ако можех щях да те подпаля с поглед. Дано да изгориш! В Ада!”
-------------censured----------------
Find the full version on:

HTTP://BeYou.ABDMP.ORG

Gabsi-to
02-07-2006, 10:32
Дълго ама много интересно!Аз си падам по такива кървави историй! :evil:

02-07-2006, 10:43
Uff...dosta depresirashto,ako pitash men,no e i malko trudno za razbirane...Ne mojah da razbera kakva e bila vsyshtnost celta na Sqr,inache mi haresa.Bravo! =D> :D

Josefinne
02-07-2006, 11:00
Uff...dosta depresirashto,ako pitash men,no e i malko trudno za razbirane...Ne mojah da razbera kakva e bila vsyshtnost celta na Sqr,inache mi haresa.Bravo! =D> :D

Ами идеята беше, че Сяр е ангел, който изпитва любовта на ангелите към хората, т.е. отрича се изцяло от себе си, за да помага на тях - затова са ангелите, те така се раждат. А той иска да изпита любовта, която имат хората, пламенната любов, малко егоистичната любов, онази, от която ем си най-щастливия човек на свет, ем боли... И Иска от Сара да му я покаже, а тя в замяна не иска да я боли, и той й взима любовта, за да не я боли.

02-07-2006, 12:18
Много добро!отдавна не бях чела нещо твое :wink:
още има едно разказче, дето май така и не
му дочаках края(аххах всеки път като постнеш
тук се сещам за въпросното разказче :wink: )

Mandy2
02-07-2006, 12:21
Mnogo e depresira6to!I mi stava o6te po-gadno za6toto vav momenta az sam nqkakva stranna forma na depresiq,za6toto se razdelih sas 4oveka koito obi4am!Ne sam sas nego ve4e pove4e ot 2meseca no kolkoto pove4e vremeto minava tolkova pove4e se ubejdavam 4e go obi4am makar i da go otri4am pred drugite,pred nego i pred sebe si dori!I az sam ispitvala sa6toto jelanie kato Sara,no vinagi e imalo nqkoi koito da mi pomogne,no sega nezmam dali iskam da mi pomagat...

piFka_LP
02-07-2006, 12:26
zaslujava si da go pro4ete6 =D>

Josefinne
02-07-2006, 12:36
Много добро!отдавна не бях чела нещо твое :wink:
още има едно разказче, дето май така и не
му дочаках края(аххах всеки път като постнеш
тук се сещам за въпросното разказче :wink: )

Дневника ли? Ми още си няма край :-D


Mnogo e depresira6to!I mi stava o6te po-gadno za6toto vav momenta az sam nqkakva stranna forma na depresiq,za6toto se razdelih sas 4oveka koito obi4am!Ne sam sas nego ve4e pove4e ot 2meseca no kolkoto pove4e vremeto minava tolkova pove4e se ubejdavam 4e go obi4am makar i da go otri4am pred drugite,pred nego i pred sebe si dori!I az sam ispitvala sa6toto jelanie kato Sara,no vinagi e imalo nqkoi koito da mi pomogne,no sega nezmam dali iskam da mi pomagat...

Мацка, знам какво ти е. Аз се разделих с голямата ми любов преди 4 месеца. За това време съм написала 4 разказа. Научих мнгоо неща в тоя период, минах през много емоционални състояния и знам ТОЧНО как се чувстваш. Ще ти кажа нещо - Колкото по-скоро осъзнаеш, че връщане назад НЯМА, толкова по-бързо ще ти мине. Не е сложно, лесно се разбира, трудно се проумява, но всеки път, когато си помислиш как искаш тойд а се върне си кажи това и се отърви то мисълта. И не го виждай, не говори с него, не го търси. Кажи си,ч е той не съществува вече за теб. Казвам ти, по-лесно ще ти е. Късмет ти пожелавам!

Давайте още мнения за разказа ;)

rusalkata_
02-07-2006, 13:34
:cry: :cry: :cry: за мен пък не е толкова депресирашо колкото тъжно...това да се откажеш да обичаш завинаги...и самият ангел който е тъжен за това че й е отнел любовта...тъжно си е,но много хубаво!отново ме впечатли мацка!!! :-D

bloody_angel
02-07-2006, 13:48
Ами понеже аз съм страшна фенка на такъв тип разкази(и скромно мога да отбележа,че също аз пиша и моите творби не са за изхвърляне :mrgreen: ) трябва да кажа,че твоят разказ наистина е много добър и бих се радвала ако продължиш да пишеш във форума подобни неща.Страхотна си продълавай в същия дух \:D/ :smt006

Disorder
02-07-2006, 14:45
Bravo :) I kakto kaza nqkoi predi men... DNEVNIKAAAAA :) Dovyrshi go tozi hubav razkaz nai nakraq :) Pozdravleniq za talanta.

Josefinne
02-07-2006, 15:26
Aз поствам отдавна, bloody_angel, ама ги трия, щото хората умират да ме направят "известна" понякога и в един момент някой ми казва, че плагиатствам собствените си разкази, понеже го бил чел същия разказ някъде другаде, постнат от някой друг, представил се за автор. И така. Дразня се просто. Иначе отбягвамд а пиша за ангели, кръв и любов и омраза на едно място, ама тоя път нещо така се получи. Дано не е станало твърде комерсиално, само от това се страхувам, че мразя плоските разказчета.
Дневника...Ее, тряя още да се ошлайфам като писателка, за да напиша подобно крупно произведение като тоя разказ ;)

rusalkata_
02-07-2006, 16:35
Josefinne може ли да ти поискам мнението за моето разказче? :roll:

zElEnA^mAsLiNkA
02-07-2006, 19:12
0lee Strah0tn0 e! :) Mn d0bre si se spravila! Tfa e 1vata tf0q tf0rba, k0qt0 4eta, n0 sym naprav0 zaplenena! Bahti ... ei tfa e da ima6 talant! Evala ...
Neznam za6t0, n0 v t0q razkaz az p04ustvah sam0 b0lkata 0t liub0vta ... Never0qtn0 eii!
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

P.S. Ve4e sym ti fenka! ;)

MaD_CaT*
02-07-2006, 19:32
И на мене..мноого ми хареса..
само не разбрах последното изречение :-k
„Сяра, майко...Нека съм Сяра...” -сяра,т.е. веществото ли ? :smt017 В къв смисъл?
Не искам да критикувам,защото като цяло творбата ме грабна...и края е много красив...но малко като че ли прекалената употреба на описателни изрази,епитети..бла бла...объркват...или просто не си ги отделила правилно...НО това е единствената ми забележка,останалото от шестобалната система е просто на 7 :mrgreen:
Продължавай в същия дух..и чакаме други разказчета ;-)
:smt006

Josefinne
02-07-2006, 22:12
Josefinne може ли да ти поискам мнението за моето разказче? :roll:

Link, pls.


И на мене..мноого ми хареса..
само не разбрах последното изречение
„Сяра, майко...Нека съм Сяра...” -сяра,т.е. веществото ли ? В къв смисъл?
Не искам да критикувам,защото като цяло творбата ме грабна...и края е много красив...но малко като че ли прекалената употреба на описателни изрази,епитети..бла бла...объркват...или просто не си ги отделила правилно...НО това е единствената ми забележка,останалото от шестобалната система е просто на 7
Продължавай в същия дух..и чакаме други разказчета

Стила ми по принцип е описателен, но ще се постарая да намаля епитетите, щом съм прекалила. Целта е да предам най-точно това, което виждам в главата си.
Края - ами той е Сяр, ангелът, който не познава любовта. Той й взима любовта , нали? Сяра, като името(забележи главната буква все пак), не като веществото, т.е. като него.

rusalkata_
02-08-2006, 11:47
Ами в раздела любов е-"Ледена кралица". :roll:

Josefinne
02-08-2006, 14:47
Ами в раздела любов е-"Ледена кралица". :roll:

Found it.

Devilsplaymate
02-08-2006, 17:53
Хареса ми :) Много беше хубаво , браво !