PDA

View Full Version : амфетамин



unhappy
02-07-2006, 11:57
Може ли да не ми стане ако се насмъркам преди акта?И по принцип има ли разлика в чувството?

InSOMnIAaa
02-07-2006, 12:06
She ti stane spox :) :smt006

e4o
02-07-2006, 15:34
6te svur6i6 mnogo po-bavno

S8K
02-08-2006, 16:43
mi zavisi kolko...6e ti e po-got,a za svar6vaneto i az sam 4uvala 4e 6e e po-bavno...

Pilchard
02-09-2006, 02:19
Абе вие акъл в тези глави имате ли ве ? Я оставете пак дъртият наркоман да се изкаже по темата. Първо не съм съгласен с нито един от отговорите. Истински амфетамин (химическа формула - алфа метил бензен етан амин) в България няма да намерите. Ще Ви пробутат някое стрито на прах екстази от което не ще свършиш по бавно ами и напротив, пишката ти няма да падне и ще свършиш по-бързо от обичайното. А това за гъбите дето всяка гъба се яде самоче някоя само веднъж в живота - от амфетамина неможеш да умреш освен ако не си с прекалено високо кръвно по принцип или ако имаш проблеми с белите дробове. Аз лично си земам Холандско амфетче сяка седмица по веднъж, като по часовник. Знаете ли какво, само ме кара да се чувствам по-добре ! Така че какъв е извода деца ? DO DRUGZ and FEEL GOOD !! !

voinika
02-09-2006, 02:46
Абе вие акъл в тези глави имате ли ве ? Я оставете пак дъртият наркоман да се изкаже по темата. Първо не съм съгласен с нито един от отговорите. Истински амфетамин (химическа формула - алфа метил бензен етан амин) в България няма да намерите. Ще Ви пробутат някое стрито на прах екстази от което не ще свършиш по бавно ами и напротив, пишката ти няма да падне и ще свършиш по-бързо от обичайното. А това за гъбите дето всяка гъба се яде самоче някоя само веднъж в живота - от амфетамина неможеш да умреш освен ако не си с прекалено високо кръвно по принцип или ако имаш проблеми с белите дробове. Аз лично си земам Холандско амфетче сяка седмица по веднъж, като по часовник. Знаете ли какво, само ме кара да се чувствам по-добре ! Така че какъв е извода деца ? DO DRUGZ and FEEL GOOD !! !

Айтъй искаме наркотици да има УРАААА :smt007

dilar
02-10-2006, 20:13
Не се занимавай с тях. Вземи алтернатива!

02-11-2006, 14:20
Може ли да не ми стане ако се насмъркам преди акта?И по принцип има ли разлика в чувството?
Еми ще ти стане. Ще станеш малоумен боклук-наркоман-утрепка, виж за малоумието може би вече те е хванало дори и преди да си пробвал.

02-14-2006, 09:12
не бъркайте амфетите с коката..
от кока ставаш железен направо, докато от амфетата може и да не ти стане, да ти стане трудно, да не се втвърди добре или да е болезнено изпразването..

ХИМИ$ЕСКИ ДРОГИ $UX!!!
да живеят натуралните!! 4ашка мурсласки 4ай или мляко с мед и индийско орех4е преди акта и масур4е преди да повториш е тва е истината, щото в Бг 4исто бели4ко няма , има само амфета на разли4ни цени и с разли4ни примеси. А амфетата СЪКС!
:smt033 :mrgreen:

teenkopele
02-14-2006, 17:04
6te svur6i6 mnogo po-bavno


...и аз така съм чувал. :wink:

CpecaH
02-14-2006, 20:54
"Пънк , цици , наркотици !" \:D/

WILD__BOY
02-15-2006, 07:45
Дали амфети или мазилка ще сшмъркаш тука в бг е едно и също. Не се занимавайте с наркотици! Особено синтетични щото ебават майката на мозъка. Ще докарат до параноя :D :evil: [-X [-( :smt011 :smt012

He3HauKa
02-18-2006, 09:06
Shti stane ne se trevoji.Po princip kato si mn namazan mojesh da chukash s chasove (ama zavisi ot kachestvoto na tva koeto si zel) Po princip men me kefi pove4e kato zema bonbon da praq sex shtoto amfetamina pove4e na agresiq izbiva i prosto ne ti sa zanimaa sas sex i s takia havi iskash si slushash myzikata da si vlezesh vav fulma i nikoi nmz :mrgreen:

02-22-2006, 22:57
"Пънк , цици , наркотици !" \:D/

Ново поколение... Ней си истинската фраза :
”Бира, Секс и Рокендрол”

evelin85
02-28-2006, 01:48
az mislq 4e zavisi ot amfetamina.garanciq 4e nema da svar6i6 barzo.verno zabavq.no mi se e slu4valo s priatelq mi da ne sme spali 2-3 dni i da sme super naperkani i se 4ukame,no parvite 5 min e dobre i posle mu namalqva erekciqta.tfa e amfetite i ot tova kolko si vzel