PDA

View Full Version : Историята на "Спрайт"



SaD_GiRL
02-07-2006, 11:43
Ами ...да открих че моя най добър приятел на който винаги споделям всичко "ме желае" стана ми адски шибано защото сега тъкмо се получиха нещата с едно момче от нашета компания и изведнъж той започна да ми приказва колко ме обича и т.н. :cry: точно когато бях започнала да му разказвам как изкарах последната среща с момчето което харесвам и той ми го сервира тотално не можах да повярвам сигурно и на него му е адски шибано :smt010 пък аз го имам за супер приятел кото е моята утеха в тудни моменти и с него винаги си споделяме всико гадното е че на него напоследък не му върви в любовта и...сега остава и аз да го нараня и тотално ще го съсипя...вече незнам на кого да споделя най добрата ми преиятелка сега е далеч и...незнам какво да правя моля ви кажете ми какво да правя ще се побъркам!!! :cry:

Joanka
02-07-2006, 12:19
Mmm iskam pyrvo da te popitam ti haresva6 li go? :D Ako otgovoryt e da kakyv e problemyt prosto se syberete,6tom moje6 da mu spodeli6 vsi4ko mislq 4e nqma da e gre6ka ako opita6...dano se polu4i :wink:

[C][S][K][A]
02-07-2006, 12:55
Хахахах е то е нормално най-добрия приятел на момиче (момче) се наварта за да я ебе :) и в моя случаи е така :twisted: :mrgreen: :twisted:

SaD_GirL
02-07-2006, 13:12
Mmm iskam pyrvo da te popitam ti haresva6 li go? :D Ako otgovoryt e da kakyv e problemyt prosto se syberete,6tom moje6 da mu spodeli6 vsi4ko mislq 4e nqma da e gre6ka ako opita6...dano se polu4i :wink:Аз даже го обичам обаче като нищо повече от приятел ако ме привличаше като нещо повече нямаше да имам проблем...

midnight...
02-07-2006, 17:01
само че в рекламата на спрайт
любовта е несподелена
като гледам и тука...
няма смисъл да го лъжеш,
че го обичаш и да му даваш
напразни надежди-това е ужасно
по-добре да го фрасне
истината в лицето отколкото
да си се надява

teenkopele
02-07-2006, 22:02
...няма смисъл да го лъжеш,
че го обичаш и да му даваш
напразни надежди-това е ужасно
по-добре да го фрасне
истината в лицето отколкото
да си се надява

Така ще е най-добре. :)

voinika
02-07-2006, 23:21
...няма смисъл да го лъжеш,
че го обичаш и да му даваш
напразни надежди-това е ужасно
по-добре да го фрасне
истината в лицето отколкото
да си се надява

Така ще е най-добре. :)

Абе лъжи го така ще е най-добре.

teenkopele
02-08-2006, 08:21
...няма смисъл да го лъжеш,
че го обичаш и да му даваш
напразни надежди-това е ужасно
по-добре да го фрасне
истината в лицето отколкото
да си се надява

Така ще е най-добре. :)

Абе лъжи го така ще е най-добре.

:o

Joanka
02-08-2006, 13:12
skupa ne moga da ti pomogna v tozi slu4ai :oops: ,no po dobre 6te e da ne se otdrupva6 mn rqzko ot nego za6toto tova 6te mu napravi golqmo vpe4atlenie i 6te go narani!Ako iska6 pyrvo pogovori s nego :P

stop_the_war
02-08-2006, 13:47
някои беше писал във форума, че момичетата все му казват, че го искат за приятел, а не за гадже.
гадно ше му стане на момчето.
ама не разбрах ти изобщо ли не го харесваш или просто не искаш да си с него за да не си развалите приятелството.