PDA

View Full Version : Machoka?



02-07-2006, 11:56
Zdraveite:)4eta ot dosta vreme temite vuv foruma i sum si izgradila mnenie za potrebitelite.No mi e mngo interesno za machoka-izkazut mu e na visok stil,nikoga ne spodelq ni6to li4no.Nqkoi ima li predstava na kolko e godini,ili pone dali e teen?A ako toi pro4ete temata-pozdravqvam te,izglejda si naistina inteligenten 4ovek:)

`Death`Whore`
02-07-2006, 11:58
След като той не споделя, би било просташко ние да говорим за него.

02-07-2006, 12:15
зависи какво влагаш в понятието тийн
има хора, които са на години големи, а на акъл малки... има и обратното...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

02-07-2006, 12:21
виж му подписа, не му гледай аватара..
предполагам 4е щом се държи все едно сайта си е негов, зна4и наистина може би е негов, или поне ба4ка за шефовете.

По принцип никога не се заяждам, а с шефовете не споря за да не стават проблемации.
ако нещо не им харесва-трият, заклю4ват.. политика на фирмата.

п.с. Дале4 не във ви4ки БГ форуми има свобода на словото. :-#

voinika
02-07-2006, 13:00
Ами аз незнам.

voinika
02-07-2006, 13:09
П.П. Нямам търпение да се запозная с този индивид ! Ще го чакам тва лято на морето !

Ама ти сваляш ли го?

Mystery
02-07-2006, 13:27
И аз като автора на темата, поздравявам machoka за култирата на писането. Наистина май не е казвал нищо лично за себе си.

IdontGiveaFuck
02-07-2006, 13:34
А да не би да е длъжен да говори лични неща за себе си ?Мне...

Death_F
02-07-2006, 13:35
Щом неказва значи си има причина бе бахти кфо се бъркате в личния живот на другите и аз знам само 1 нещо за него: че си пада по лесбийски двойки хахаахах :P ама както и да е SHAME ON YOU!

Gabsi-to
02-07-2006, 13:38
Така като гледам изказа му и стила на писане той е един много възпитан човек!Евалата на родителите му и мисля че той щом не говори за себе си не иска да знаем нищо!Не е нужно да се ровим в живота на другите

rusalkata_
02-07-2006, 13:40
въх...падал си по лезбийски двойки? :shock: нямам мнение за него...

02-07-2006, 13:55
Щом неказва значи си има причина бе бахти кфо се бъркате в личния живот на другите и аз знам само 1 нещо за него: че си пада по лесбийски двойки хахаахах :P ама както и да е SHAME ON YOU!


hahahaha..po goliama nelepost ne biah 4uval skoro..MACHOKA i nesto ot Sveta na sexa...ABSURD!!!!
Ta otnosno nego....inteligentno mom4e e,no e dosta tesnograd,koeto za moderator opredeleno go darpa nazad..)))) :lol:

мечтател
02-07-2006, 14:43
Мачока е много умно момче. нз по какви двойки си пада, но мога да кажа, че е наистина много умен. беше ми направил впечатление още преди да стане мод.

machoka
02-07-2006, 14:55
@Авторката
Мерси, правя каквото мога.

А иначе, длъжен ли съм да казвам нещо повече за себе си? Длъжен ли съм да слагам свои снимки /и то не да се показвам нарочно, а просто да си ги кача в директорията/ и после да намирам теми в пиъра с тях, в подигравателно написани думи? Или пък да ме разнасят като този човекоподобен Jarhead☻


Следя те като сянка, мачока !

Следи, следи.. ти можеш да бъдеш само това, сянка на някого.. а не можеш да разбереш, че съм достигнал това ниво, в което казвам само това, което искаш да чуеш. Подхвърлям ти нещо, като на кученцата, пък ти ми доставяш удоволствие, като те гледам как го разнасяш и си мислиш, че си 'открил' нещо за мен. Аматьор, подценяваш ме 8)

Това е, научете се да не разкривате много от себе си във виртуалното пространство, защото винаги има кой да го използва срещи вас, с користна цел. Има дадени хора от форума, с които съм се запознавал - с едни съм се виждал един път, с други се виждам постоянно. Мога да ви уверя, че нито съм 'с едно око, нито нямам глава'. Но в интернет -> до тук!

Пп. На онзи споменах ли му, че няма да има повече постове тук? Довечера ще се занимая с теб.

Пожелавам ви всичко най-хубаво и ... умната, пазете се.