PDA

View Full Version : pls pomo6t v bezizhodica sam!



angelski_o4i
02-07-2006, 12:38
zdr hora!molq predvaritelno samo tezikoito sa dobronamereno nastoeni da mi pi6at,za6toto naistina mnogo sam naranena v momenta!
hodih s edno mom4e godina(i dnes stavat i 1 mesec)az go obi4am NAISTINA BEZUMNO MNOGO I POVE4E OT SEBE SI!
v sabota bqhme na kupon v edin negov priqtel.ta moi4kiq sedarje6e adski stranno.(vse edno ne sa6testvuvam)po edno vreme kato otidoh pri nego toi me pridarpa i me zaceluva(tva za okolo 2 min)posle prosto si ostanahme hu6nati i ot tozi moment toi mlakna.ne produma ni6to! :-# az mu govoreh i go moleh da mi kaje ne6to,no toi-ne ne produma.posle edin negov priqtel stoe6e pri nego i mislq 4e govoreha i az posle go pitah kvo stava s moq,a toi-nz.az:''ve4e ne go razbiram'',a priqtelqt mu:''tva sam go 4uval ot drugi macki i koftito e 4e e bilo predi da skasame''.kazah mu da mersi i izlqzoh.po kasno sled mnogo ugovorki ot tozi mu priqtel nai nakraq uspqh da se vidq s moq na same za da pogovorim. i toi otnovo samo mal4e6e i se darje6e za glavata.sled mnogo ugovorki mi kaza samo 4e 4uvstvata mu sa se promenili.mnogo darjal na men,no nz kvo izpitva.ne iskal da sme samo priqteli i uj ne go bilo strah,no......ne znael.trqbvalo da pomisli.i trqsna vratata i izleze ot staqta.ostavih go sam.sled okolo 4as 4ukam na vrata kadeto be6e i go pomolih za malko da doide(toi ve4e se hile6e i govore6e s edna macka i edin priqtel)napravise na interesen kakto vinagi,no izleze .pitah go dali 6te mi kaje ne6to taq ve4er-toi-ne.a dali 6te moje da mi obesni ne6to po podrobno-a toi"ne ne me karai molq te''.pitah go sega ako si tragna 6te mi se obadi6 li utre-toi:da.
no na sutrinta ne mi se obadi.az zvannah-toi ne digna,zvanqh i na priqtelq v koito be6e ,no i toi ne mi vdigna.bqh kato poparena!4ak sledobed kam 18 4asa moq mi prati sms v koito mi se izvinqva 4e ne mi e zvannal,no taka mu bilo po lesno.bil obarkan i tva koeto 4uvstval bilo mnogo slojno i iskal vreme za da si podredi mislite i da re6i kvo 6te pravi.da sam mu dala vreme i da ne sam nasilvala ne6tata!
i sega az 4akam,4akami ne znam kvo da pravq!
sno6ti se vidqh s priqtelite mu,te me gledaha adski jalno i mnogo guzno.ama naistina mnogo guzno.samo razbrah 4e 6tom sam si tragnala toi se e napil brutalno.
molq vi hora pomognete mi!kakvo da pravq sega!dokoga da 4akam!znam 4e nasila ne moga da go darja,prosto iskam da razbera kakav e problema i dali 6te go re6im i 6te sme pak zaedno ili 6te skasame.dali 6te ostanem priqteli ili pove4e nqma da go vidq?
napravo sam v zadanena ulica!
kazah mu (kato govorehme na kupona)4e go obi4am i iskam da e 6tastliv i ako e 6tastliv bez men,ok tva si e samo moi problem!
molq vi daite mi savet i kajete kvo mislite!6TE SE POBARKAM!
napravo ne znam kak 6te prodalja ako ne6to stane(v smisal skasame),a o6te po malko ako toi izob6to ne se obadi i ne mi kaje kvo e re6il(dori i 4rez sms).
plsssssss pomognete mi! :( :( :( :( :( :smt010 [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< :cry: :cry: :cry: :cry:

voinika
02-07-2006, 12:54
kazah mu (kato govorehme na kupona)4e go obi4am i iskam da e 6tastliv i ako e 6tastliv bez men,ok tva si e samo moi problem!

Това си го гледало по сериалите на БТВ. Вярваш ли си когато казваш такива реплики?

П.П. Всичко ще се оправи, ако той реши, следователно накарай го да го реши и без такива реплики от сапунки.

somtimes_
02-07-2006, 13:04
Tctct tva ni e problema na momichetata - mnogo sme naivni... Vij sega, toi se samnqva v chuvstvata si (ako vaobshte gi ima),bila sym v podobna situaciq i znam kakvo e da chakash,no edva li ima smisyl.V sluchaq ima 2 varianta : Pyrviq: shte ste zaedno otnovo,toi shte osaznae,che te obicha i vsichko shte e idealno.Vtoriq:moje bi nqma da ti se obadi,ili ako go napravi shte e,za da ti kaje,che ne iska da ste zaedno.Pomisli dali ima smisyl da si trovish nervite s nego [-X ,samo shte stradash,i ako se syberete,postoqnno shte si v strah dali nqma da se poluchi syshtoto otnovo.Mislish li,che shte se chuvstvash dobre?Znam,che e trudno da zabravish nqkoi,koito obichash(ili pone mislish,che obichash),no ponqkoga nqmame drug izbor...Toi qvno ne e stoka,za da se dyrji i podigrava taka s teb...Ne se tormozi izlishno,izberi sama kak shte prodyljish.Pojelavam ti kysmet!{}

voinika
02-07-2006, 13:14
Pojelavam ti kysmet!

Аз също.

SamoNaminavam
02-07-2006, 14:30
Ima 2 varianta
1 - Ima druga
2 - Ve4e ne iska da ste zaedno (omryznala si mu ili mn se karate - nz ima mn vyzmojni pri4ini) no i ne iska ei taka da zagyrbi vryzka prodyljila nad godina i zatova se kolebae

Edva li moje6 da nrpavi6 ne6to - zavisi si i ot 4oveka vse pak, no moq syvet e TI da go skysa6 max byrzo - ako iska6 po4akai nqkoi i dr den da vidi6 dali 6te ima promqna no ne6tata spored men si otivat kym pylen krah - neka si fa6ta pytq kato neznae kakvo iska! Nqma smisyl da se my4i6

angelski_o4i
02-07-2006, 14:55
kazah mu (kato govorehme na kupona)4e go obi4am i iskam da e 6tastliv i ako e 6tastliv bez men,ok tva si e samo moi problem!

Това си го гледало по сериалите на БТВ. Вярваш ли си когато казваш такива реплики?

П.П. Всичко ще се оправи, ако той реши, следователно накарай го да го реши и без такива реплики от сапунки.
vij sega ne e replika ot film. :x :x :x
NAISTINA,ISTINSKI GO OBI4AM! :smt007 :smt007 :smt007 znam 4e na mnogo ot vas moje bi ne vi se vqrva,no istinata e 4e go obi4am daje pove4e ot sebe si!(i tva opredeleno ne e samo fraza ili poza,POVQRVAITE MI!)to4no zatova nqma nito da go molq nito da go ubejdavam da e s men,ako toi tvardo mi kaje 4e ve4e ne iska ili ne moje!
mnogo iskam da se izqsni sas sebe si 4as po barzo,za6toto ve4e se pobarkvam ot tazi neizvestnost!
povqrvaite mi znam razlikata mejdu prosto da haresva6 i da si privle4en ot nqkogo i da go obi4a6(OBI4AM PONE ZA MEN E MNOGO SILNA DUMA!)
NAISTINA ISKAM DA RE6I PO SKORO I NAI VAJNOTO DA MIKAJE VEDNAGA,NO 6TOM TOI ME E POMOLIL ZA VREME,AZ KAKVO MOGA DA NAPRAVQ OSVEN DA 4AKAM...........I DA SE IZMA4VAM !? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

bebs``
02-07-2006, 15:03
По това което прочетох стигнах до този извод,че щом той се съмнява за нещо и както в случая за чувствата си прсто според мен няма смисъл въобще да си правиш труда да го чакаш и да се надяваш на нещо,кофтито е само че ние момичетата когато обичаме човека до себе си много трудно се отказваме от него! :cry:

DiabolicAngel
02-07-2006, 18:00
Дай му време.Ако се върне при теб значи и той те обича,ако не...всеки по пътя си.Ще срещнем много други.Не е единствен.

He3HauKa
02-07-2006, 18:50
Ami dori i da ima druga ili kakvoto i da e prosto ne go tarsi kakvoto ida stava ne go tyrsi.. [-X Ostavi go toi sam da si preceni i ako te obicha shte se varne ...Ako prosto te ceni kato priqtelka shte ti dade obqsnenie.. A ako ne mu puka za teb prosto nqma da ti se obadi ](*,)
I az ti jelaq uspeh zashtoto znam kolk oe gadno :smt010

Kianna
02-07-2006, 19:32
Izchakai go..na wseki se sluchwa da izpadne w niakakwo sustoianie,kogato wsichko mu e bezrazlichno.Ne priburzwai sus zakliucheniata predi da widish toi kakto shte kaje.Az mislia,che toi shte se wurne..Success! :wink:

IdiOtKa
02-08-2006, 06:59
vij sega ne e replika ot film. :x :x :x
NAISTINA,ISTINSKI GO OBI4AM! :smt007 :smt007 :smt007 znam 4e na mnogo ot vas moje bi ne vi se vqrva,no istinata e 4e go obi4am daje pove4e ot sebe si!(i tva opredeleno ne e samo fraza ili poza,POVQRVAITE MI!)to4no zatova nqma nito da go molq nito da go ubejdavam da e s men,ako toi tvardo mi kaje 4e ve4e ne iska ili ne moje!
mnogo iskam da se izqsni sas sebe si 4as po barzo,za6toto ve4e se pobarkvam ot tazi neizvestnost!
povqrvaite mi znam razlikata mejdu prosto da haresva6 i da si privle4en ot nqkogo i da go obi4a6(OBI4AM PONE ZA MEN E MNOGO SILNA DUMA!)
NAISTINA ISKAM DA RE6I PO SKORO I NAI VAJNOTO DA MIKAJE VEDNAGA,NO 6TOM TOI ME E POMOLIL ZA VREME,AZ KAKVO MOGA DA NAPRAVQ OSVEN DA 4AKAM...........I DA SE IZMA4VAM !? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
ами спри да се изма4ва6 ....4акаи го о6те малко и му еби маиката да не ти пука ....! или пакпоговори с него и го заеби ... :mrgreen:

angelski_o4i
02-08-2006, 18:20
mnogo blagodarq za otgovorite na tezi do tuk!
dosta ot tezi ne6ta si gi mislq i az no prosto te sa v protivore4ie(za6toto imam dosta variqnti v glavata),no vse pak naistina mersi 4e mi pisahte!
prosto naistina ve4e sam pred ludost!za6toto si nqmam i na ideq kvo mu stava v glavata i sarceto i za6to e 4ak na takav ''krastoput''(kakto toi kaza)! na nqkolkoto sre6i predi tva se darje6e normalno v ob6ti linii!
pak i ako 4uvstvata mu sa se promenili ot nqkolko meseca nasam,za6to 6te me vodi na obqd za kolwda v tqh,i daje i tehnite mi bqha kupili podarak!
prosto neizvestnostta ME UBIVA! i misalta 4e moje da ne go vidq pove4e nikoga i posledniq mi spomen za nego e tozi kak az si tragvam a toi daje i 4ao ne kazva e BEOPISUEMO BOLEZNENA I SMRAZQVA6TA!
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
NAISTINA MNOGO,MNOGO MOLQ I DRUGI DA MI OTGOVORQT!

voinika
02-08-2006, 18:29
mnogo blagodarq za otgovorite na tezi do tuk!
dosta ot tezi ne6ta si gi mislq i az no prosto te sa v protivore4ie(za6toto imam dosta variqnti v glavata),no vse pak naistina mersi 4e mi pisahte!
prosto naistina ve4e sam pred ludost!za6toto si nqmam i na ideq kvo mu stava v glavata i sarceto i za6to e 4ak na takav ''krastoput''(kakto toi kaza)! na nqkolkoto sre6i predi tva se darje6e normalno v ob6ti linii!
pak i ako 4uvstvata mu sa se promenili ot nqkolko meseca nasam,za6to 6te me vodi na obqd za kolwda v tqh,i daje i tehnite mi bqha kupili podarak!
prosto neizvestnostta ME UBIVA! i misalta 4e moje da ne go vidq pove4e nikoga i posledniq mi spomen za nego e tozi kak az si tragvam a toi daje i 4ao ne kazva e BEOPISUEMO BOLEZNENA I SMRAZQVA6TA!
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
NAISTINA MNOGO,MNOGO MOLQ I DRUGI DA MI OTGOVORQT!

И аз те подкрепям наистина дано ти отговорят.

white_chik
02-08-2006, 18:40
az mislq 4e na vuprosniq kupon si napraila si4ko vuzmojno da izgladi6 ne6tata.6tom toi iska iz4akai malko ne pove4e ot sedmica nai mnoo dve i ako trq nasila idi pogovori s nego.Az milsq 4e ili ima druga,ili ne e siguren kvo 4uvstva kum teb-lubov ili silna privurzanost.stiskam palci si4ko da e ok :wink:

Malko momi4e
02-08-2006, 19:08
Nai-dobriq variant i izpitan ot men e:
hva6ta6 se s negov priqtel ili s drugo mom4e i se zabivate demek celuvate taka priqtelq ti 6te osuznae kolko mnogo te obi4a... :smt017 ili puk ne ... spri da go tursi6 ako naistina te obi4a toi samm 6te te pootursi...moje i da go iznenada6 v more ot lubov ako smee6.Uspeh!!! :D

BaBy^FoR^YoU
02-08-2006, 21:13
Не се отчайвай още.Той може наистина да държи на теб и сега да има причина.

Frank_Lampard
02-08-2006, 21:54
Виж, ситуацията според мен е много кофти. По принцип бих го обвинил, само че и аз съм попадал на неговотоя място и то не веднъж за жалост. Наистина е кофти да видиш как човек, който те обича е предаден от теб...За това вече предприемам връзки само по сериозни чуства, за да съм сигурен, че поне в близкото бъдеще няма да нараня никого ... Колкото до момчето мисля, че наистина трябва да си подреди мислите. Знам, че чакането е ужасно... всяка минута ти се струва като цяла вечност, но ако наистина искаш да сте заедно трябва да го оставиш сам със себе си, за да реши той сам какво да прави, без външни намеси. Пожелавам ти наистина успех, защото наистина си личи колко много го обичаш :roll:
П.с. Знай, обаче, че ако не стане нищо сега може да стане след определено време ... Ако не смяташ, че той е в състояние да си върне чуствата към теб, колкото и да го обичаш, се постарай да го забравиш, но това само ако си сигурна, че всичко е свършило... Засега най-сигурният ти съюзник е времето :wink:

dEnIsTy
02-09-2006, 00:14
Frank_Lampard =D> =D> =D> :lol:

voinika
02-09-2006, 00:35
Виж, ситуацията според мен е много кофти. По принцип бих го обвинил, само че и аз съм попадал на неговотоя място и то не веднъж за жалост. Наистина е кофти да видиш как човек, който те обича е предаден от теб...За това вече предприемам връзки само по сериозни чуства, за да съм сигурен, че поне в близкото бъдеще няма да нараня никого ... Колкото до момчето мисля, че наистина трябва да си подреди мислите. Знам, че чакането е ужасно... всяка минута ти се струва като цяла вечност, но ако наистина искаш да сте заедно трябва да го оставиш сам със себе си, за да реши той сам какво да прави, без външни намеси. Пожелавам ти наистина успех, защото наистина си личи колко много го обичаш :roll:
П.с. Знай, обаче, че ако не стане нищо сега може да стане след определено време ... Ако не смяташ, че той е в състояние да си върне чуствата към теб, колкото и да го обичаш, се постарай да го забравиш, но това само ако си сигурна, че всичко е свършило... Засега най-сигурният ти съюзник е времето :wink:

Оле колко е дълъг този пост.

IKisseDAGirL
02-09-2006, 13:49
ми виж сега, най-добре го остави на мира за известно време, така че да помисли и да вземе решение. Не му се обаждай и не го търси, за да може той сам са се сети за теб и да пожелае пак да е с теб :roll:
Човека сигурно се чувства объркан, защото все пак сте ходили доста време и сте били постоянно заедно, а на тая възраст по принцип не сме достатъчно..как да го кажа...узрели за по-сериозни обвързвания :oops:
той вероятно още има чувства към тебе обаче му трябва повече свобода и пространство, трябва му да "подиша чист въздух" и така да осъзнае, че се нуждае от теб. Бъди малко по-хладна от преди, отдръпни се, избягвай да сте заедно и той ще почувства липсата ти :wink:
Когато не усеща присъствието ти до себе си, ще се уплаши, че е напът да изгуби нещо ценно, и ще започне да те търси като жадния водата :shock: :)