PDA

View Full Version : Malko kraino neobhodima kritika!



SamoNaminavam
02-07-2006, 14:19
O6te ot samoto na4alo iskam da zaqvq 4e vikritikuvam ne za da vi obijdam a za da vi dam pravilna nasoka i se nadqvam 4e nqkoi 6te se zamisli nad napisanoto ot men. I sy6to taka za6toto me izkefi 4e foruma e qko pose6tavan a ina4e e mn zle po-slednite pri4ini:

1 - MODERATORITE SPQT! Osyznaite se be hora! Pylno e s bezsmisleni temi koito samo zadystvat foruma. Na nikoi ne sa nujni 8757885 posta za sveti valentin naprimer ili 999999 posta na tema "Kak da q zagovorq?". Samite temi pyk sa prepylneni sys o6te po-bezsmisleni otgovori. Moje li v post za podaryci za sveti valentin 3/4 ot otgovorite da sa "6e praznuvam trifon zarezan" ili "az pyk si nqmam gadje"!? Vreme e moderatorite da se osyznaqt i da po4nat da triqt tiq bezumiq za da pridadat nqkyf normalen vid na foruma si!

2 - Kraino vreme e samite potrebiteli da zapo4nat da se dyrjat adekvatno i da otgovarqt samo hora koito mogat da pomognat a ne nqkvi 13 godi6ni da syvetvam "kakite" i "batkovcite" s absoliutno bezsmisleni otogovori ot tipa na "prosto si pogovorete" ili "vsi4ko 6te se opravi".

3 - Stiga s postove na koito prosto nqma kak da se otogovori ili otgovora e pove4e ot qsen! Naprimer nqkoi koito e sramejliv kvo o4akva da polu4i v toq forum - vyl6ebnata formula kak da stane Kazanova ili kato pro4ete 5-6 otgovora i 6te se prevyrne vyv legendaren svalq4. Ili pyk na vyprosi ot tipa na "kak da q zagovorq?" mi e interesno kakyf otgovor o4akvate. Nqkoi da napi6e 5-6 reda drug da gi nau4i na izust i damata na syrceto mu 6te se vliubi v nego - PROSTO Q ZAGOVORETE S NE6TO!!! Napravo razcepvat i vyprosi ot tipa na "Dali me haresva?" - otgovora e syvsem prost - Nikoi v toq forum neznae - a dori da moje da se otg koeto e dosta rqdko to predi tva 6te e nujen opisatelen post dylyg pone 3-4 stranici! A be razbrahte mi misylta :)

P.S. - pi6a tazi tema tuk za6toto imenno kym tozi podforum e naso4ena pyk ako smetnete za dobre premstete q. Nadqvam 4e nqma da se zasegnete a 6te poglednete trezvo nad kritikata mi. Pyk ako se setq drugi nerednosti 6te gi otbeleja i tqh :)

Primetime
02-07-2006, 14:24
O6te ot samoto na4alo iskam da zaqvq 4e vikritikuvam ne za da vi obijdam a za da vi dam pravilna nasoka i se nadqvam 4e nqkoi 6te se zamisli nad napisanoto ot men. I sy6to taka za6toto me izkefi 4e foruma e qko pose6tavan a ina4e e mn zle po-slednite pri4ini:

1 - MODERATORITE SPQT! Osyznaite se be hora! Pylno e s bezsmisleni temi koito samo zadystvat foruma. Na nikoi ne sa nujni 8757885 posta za sveti valentin naprimer ili 999999 posta na tema "Kak da q zagovorq?". Samite temi pyk sa prepylneni sys o6te po-bezsmisleni otgovori. Moje li v post za podaryci za sveti valentin 3/4 ot otgovorite da sa "6e praznuvam trifon zarezan" ili "az pyk si nqmam gadje"!? Vreme e moderatorite da se osyznaqt i da po4nat da triqt tiq bezumiq za da pridadat nqkyf normalen vid na foruma si!

2 - Kraino vreme e samite potrebiteli da zapo4nat da se dyrjat adekvatno i da otgovarqt samo hora koito mogat da pomognat a ne nqkvi 13 godi6ni da syvetvam "kakite" i "batkovcite" s absoliutno bezsmisleni otogovori ot tipa na "prosto si pogovorete" ili "vsi4ko 6te se opravi".

3 - Stiga s postove na koito prosto nqma kak da se otogovori ili otgovora e pove4e ot qsen! Naprimer nqkoi koito e sramejliv kvo o4akva da polu4i v toq forum - vyl6ebnata formula kak da stane Kazanova ili kato pro4ete 5-6 otgovora i 6te se prevyrne vyv legendaren svalq4. Ili pyk na vyprosi ot tipa na "kak da q zagovorq?" mi e interesno kakyf otgovor o4akvate. Nqkoi da napi6e 5-6 reda drug da gi nau4i na izust i damata na syrceto mu 6te se vliubi v nego - PROSTO Q ZAGOVORETE S NE6TO!!! Napravo razcepvat i vyprosi ot tipa na "Dali me haresva?" - otgovora e syvsem prost - Nikoi v toq forum neznae - a dori da moje da se otg koeto e dosta rqdko to predi tva 6te e nujen opisatelen post dylyg pone 3-4 stranici! A be razbrahte mi misylta :)

P.S. - pi6a tazi tema tuk za6toto imenno kym tozi podforum e naso4ena pyk ako smetnete za dobre premstete q. Nadqvam 4e nqma da se zasegnete a 6te poglednete trezvo nad kritikata mi. Pyk ako se setq drugi nerednosti 6te gi otbeleja i tqh :)
Abe ti nali samo minawash ae pali :smt019

flying_girl
02-07-2006, 14:52
Аз съм съгласна до някъде.Има мноооооого глупави въпроси....а пък за някои от отговорите просто оставам без коментар.... :D

02-07-2006, 15:10
1 - MODERATORITE SPQT! Osyznaite se be hora! Pylno e s bezsmisleni temi koito samo zadystvat foruma. Na nikoi ne sa nujni 8757885 posta za sveti valentin naprimer ili 999999 posta na tema "Kak da q zagovorq?". Samite temi pyk sa prepylneni sys o6te po-bezsmisleni otgovori. Moje li v post za podaryci za sveti valentin 3/4 ot otgovorite da sa "6e praznuvam trifon zarezan" ili "az pyk si nqmam gadje"!? Vreme e moderatorite da se osyznaqt i da po4nat da triqt tiq bezumiq za da pridadat nqkyf normalen vid na foruma si!

Ами първо да кажа, че съм от много години вече в тоя форум просто бях спряла да пиша, защото бях безкрайно възмутена от анархията, която беше настъпила в тоя сайт.
На мнение съм, че не модераторите спят, а са прекалено малко. Има разни малки форумчета, в които има по 10-12 модера ние тука в тоя огромен сайт имаме най-много 5-6, което е абсурдно. Толкова много теми е непосилно да се проверят освен, ако модера не спи в тоя форум.
Много пъти съм казала, че трябва да има повече контрол, но Шефа е решил, че така е добре и не прави нищо.
Аз за това изгубих и желание да влизам тук. Пълно е флудери, пълно с безмислено теми, незправилни заглавия, излишни постове, 5-6 теми на една и съща тематика оставени така. Направо ми писна да гледам за всеки празник по хиляда теми. Направете една тема и там пишете само за Свети Валентин (Трифон Зарезан), направете си една тема за подаръци, една за флиртове и т.н.
Тук е пълен безпорядък на всякъде всякакви теми, почти никога не се спазват подразделите, да не говорим, че повечето юзери тук са само за ебавка. Ми трябва да има някакъв ред все пак! Излишните теми и постове да се трият, заглавията да се променят, темите да се местят в подходящия раздел и т.н. Ама за тая работа трябват модери и то съвестни!


2 - Kraino vreme e samite potrebiteli da zapo4nat da se dyrjat adekvatno i da otgovarqt samo hora koito mogat da pomognat a ne nqkvi 13 godi6ni da syvetvam "kakite" i "batkovcite" s absoliutno bezsmisleni otogovori ot tipa na "prosto si pogovorete" ili "vsi4ko 6te se opravi".

Именно. За това ми е малко трудно да обвинявам юзърите, защото и аз съм била на тази възраст и всяко второ мнение ми беше напълно безмислено... ама с времето се усетих и пиша само там, когато смятам, че мога да кажа нещо по проблема или да помогна по някакъв начин на човека. Така мисля, че трябва да прави и всеки от нас. Все пак това е форум, за да обменяме опит и знания, а не мнения, лишени от смисъл.
Излишните мнения да се трият!


3 - Stiga s postove na koito prosto nqma kak da se otogovori ili otgovora e pove4e ot qsen! Naprimer nqkoi koito e sramejliv kvo o4akva da polu4i v toq forum - vyl6ebnata formula kak da stane Kazanova ili kato pro4ete 5-6 otgovora i 6te se prevyrne vyv legendaren svalq4. Ili pyk na vyprosi ot tipa na "kak da q zagovorq?" mi e interesno kakyf otgovor o4akvate. Nqkoi da napi6e 5-6 reda drug da gi nau4i na izust i damata na syrceto mu 6te se vliubi v nego - PROSTO Q ZAGOVORETE S NE6TO!!! Napravo razcepvat i vyprosi ot tipa na "Dali me haresva?" - otgovora e syvsem prost - Nikoi v toq forum neznae - a dori da moje da se otg koeto e dosta rqdko to predi tva 6te e nujen opisatelen post dylyg pone 3-4 stranici! A be razbrahte mi misylta :)

И тука си прав, ама си е напълно нормално. На тази подрастваща възраст всеки се вулнува от такива неща, но не осъзнава, че ние не можем да му дадем адекватен отговор, просто защото всеки човек е различен и има различен подход към нещата. С времето и това се разбира и тогава спират да се пускат такива теми, но докато се израстне винаги ще ги има.
За това и да се възмущаваме и да не се няма голям смисъл.


P.S. - pi6a tazi tema tuk za6toto imenno kym tozi podforum e naso4ena pyk ako smetnete za dobre premstete q. Nadqvam 4e nqma da se zasegnete a 6te poglednete trezvo nad kritikata mi. Pyk ako se setq drugi nerednosti 6te gi otbeleja i tqh :)

Не мисля, че някой трябва да се засяга от това, което си написал, а да седне и да го обмисли хубаво, защото има много истина.
И искам тази тема да не се трие, поне да се заключи!!! Защото знам, че много от "управителите" на сайта не обичат да четат такива мнения и теми... но аз пък обичам да им повтарям как не всичко е розово тук ... може пък най-накрая се усетят, че има нещо вярно в това, което казвам.

*Между другото държа да отбележа, че сайта ми е прекалено наблъскан. Понякога съм влизала с цел да напиша нещо, и просто като видя каква каша е и ми се изпарява желанието за каквото и да е ...

Peace \/

Нищо лично към никой.

мечтател
02-07-2006, 17:59
ще ви кажа само едно нещо - Дон Кихот. странно, а? не толкова. писан е във време, когато всички са чели рицарски романи. нищо особено, освен че това е доста регресивно - само да четеш, без да правиш нищо. имало е забрани, изгаряне на тези книги. но нищо не помогнало, освен тази пародия. хората тогава разбрали що за стока са тези романи. т.е. - пародията му е майката. колкото и да казвате на хорицата тук че празнословят няма да има резултат. т.е. - пародирайте ги.