PDA

View Full Version : lubovta ili priqtelstvoto koe bixte izbrali ?



ani88
02-07-2006, 17:49
Ako se vlubite v nai dobriq si priqtel ili priqtelka koeto bixte izbra li- da si zapazite priqtelstvoto i tq ili toi nikoga da me oznaqt za chyvstvata vi ili da si priznaete kakvo izpitvtate kum tqx?Vqrvate li v priqtelstvoto mejdu momi4e i mom4e :)

voinika
02-07-2006, 17:49
Ами много зависи от ситуацията.

DiabolicAngel
02-07-2006, 17:51
Приятелството :!:

voinika
02-07-2006, 17:51
Приятелството

В каква ситуация ?

chestra_f
02-07-2006, 18:10
zavisi v kva situaciq vse pak :!:

LadyDi
02-07-2006, 18:16
Любов, приятелство... Офффф... Дае, това е голяма глупост. Защо непременно любовта да не може да завърши с приятелство.
Ей го на, аз например, си имам едно момче, което ми е супер близък приятел. Знаем всичко един за друг, дори начинът си на мислене. Някога... много отдавна, бяхме повече от това. Не се получи... "Скъсахме"... И сега пак сме супер близки и не можем един без друг. И не ми казвайте, че това е любов... Не е любов -> приятелство е и то в най-чистата си форма.

ani88
02-07-2006, 18:18
emi v situaciq na nai dobri priqteli momi4e i mom4e koeto bixte izbrali da si priznaete chyvstvata ili priqtelstvoto

Kianna
02-07-2006, 18:21
priatelstwo ili liubow..wse edno mene pitash dali da budete zaedno ili ne..az sum 100% sigurna,che i sled edna razdiala (lubowna) moje da sushtestwuwa goliamo priatelstwo..s moe biwshe gadje sme super dobri friendz..taka,che ewentualno ako ne se poluchi mejdu was..ako suomeete da zapazite priatelskite si otnoshenia shte ste super-pone niama da se chudish "ami ako mu biah kazala..?!?!?!"

sh3_1s_7h3_0n3
02-07-2006, 18:37
Bqh v takava situaciq i izbrah priqtelstvoto. zashtoto s gadjeto si mojesh da se razdelish i pove4e nikoga da ne si progovorite no priqtelite ti ostavat... ili pone istinskite

He3HauKa
02-07-2006, 18:45
Mila veche ti go kazah i pak shte ti go kaja .. po dobre mu kaji kak sedqt neshtata zashtoto trqbva da pomislish za sebe si ,da spresh da se trovish zaradi nego... [-(

IdiOtKa
02-08-2006, 07:03
как така 6а се жлуби6 в твои приятел не ми е ясно ....деа знам те са ми приятели е маина ... ! тц не тва е тапо ,но както и да е ..но има вариант 4е ако му каже6 и ако тои наистина ти е дубар приятел и не изпитва ни6то кам теб 6те тря един вид да прекасните приятелството си ...деа знам поне аз така мисля 6тоо тои 6те се 4увства гузно и тапо !

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 07:18
Между хубаво момиче и момче никога не може да съществува приятелство. Винаги момчето ще има някакви макар и малки странични намерения. Естествено има и изключения... *пу за мене :) *... и един модератор тука дето има афинитет към музиката също е изключение... поне от това което знам за него :) !

sladYR
02-08-2006, 15:36
priatelstvo niama...izbiram liubovtaa :!: :!: :!: :!:

scorpiass
02-08-2006, 15:38
Ako se vlubite v nai dobriq si priqtel ili priqtelka koeto bixte izbra li- da si zapazite priqtelstvoto i tq ili toi nikoga da me oznaqt za chyvstvata vi ili da si priznaete kakvo izpitvtate kum tqx?Vqrvate li v priqtelstvoto mejdu momi4e i mom4e :)
любовта...

love_delight
02-08-2006, 19:33
Ako se vlubite v nai dobriq si priqtel ili priqtelka koeto bixte izbra li- da si zapazite priqtelstvoto i tq ili toi nikoga da me oznaqt za chyvstvata vi ili da si priznaete kakvo izpitvtate kum tqx?Vqrvate li v priqtelstvoto mejdu momi4e i mom4e :)
Рискувай! Признай чувствата си! Понякога е по-добре да направиш нещо и да видиш резултата сега, а не да се чудиш после ако си му бил казал какво е щяло да стане ..

Absconding
02-08-2006, 21:13
Бих избрала любовта, просто няма смисъл да се измъчвам и да си крия чувствата. Кофти е. Ясно е, че винаги има риск ама нали знаете - Който ни играе, ни пичели :-D

Draconis
02-08-2006, 22:51
LadyDi, тука малко не съм съгласен, след раздялата, когато двамата останат приятели, винаги в единия остава и любов, просто винаги единия ще изпитва нещо повече от приятелство към другия, виждал съм го много пъти това и просто е кофти, за този който трябва да прикрива чувствата си по някакъв начин, защото другия вече го обича само като приятел и съответно е с друг/а.
А като цяло по темата понеже това си е леко отклонение, значи аз бих избрал приятелството, някой ще кажат, че е тъпо, но лично аз не бих рискувал едно добро приятелство, заради една връзка, която знаете ли колко ще продължи, най-вече от факта, че любовта съществува до първите 2-3 години, максимум 4, след това всичко започва да става въпрос на търпимост, приятелство, уважение, а понякога и дотам свършва, а едно добро приятелство може да изтрае, дори до края на живота ви, така че аз бих избрал приятелството.

Frank_Lampard
02-08-2006, 22:58
Приятелството ... за мен то е много по-ценно от любовта

dEnIsTy
02-08-2006, 23:28
Бих избрала любовта, просто няма смисъл да се измъчвам и да си крия чувствата. Кофти е. Ясно е, че винаги има риск ама нали знаете - Който ни играе, ни пичели :-D
=D> absolutno sym syglasna :lol:

roken
02-08-2006, 23:33
A zashto li ne i dvete i lubovta i priatelstvoto :?:

Frank_Lampard
02-09-2006, 00:04
Може да не можеш да си прикриваш чуствата, но приятелят е ценен поради няколко причини. Винаги може да ти даде БЕЗПРИСТРАСТЕН съвет, винаги в труден момент е до теб/особено, ако трудния момент е с любовта/. Независимо дали се забавляваш или тъжиш заедно с него ти го чустваш страшно близък, а и той е човек, който не би те изоставил/ за разлика от любовта...при определени обстоятелства винаги има такава възможност/ ... Все пак наистина няма да е лошо приятелството и любовта да са на 1 ниво

dEnIsTy
02-09-2006, 00:09
A zashto li ne i dvete i lubovta i priatelstvoto :?:
za6toto mnogo rqdko vzaimootno6eniqta m/u priqtelite i gadjetata sa mnogo dobri :roll:

Frank_Lampard
02-09-2006, 00:14
Ако наистина са ти приятели, ще се постараят да са добри ...

dEnIsTy
02-09-2006, 00:17
ako sa ti istinski priqteli 6te sa iskreni s teb :lol:

Frank_Lampard
02-09-2006, 00:19
Какво общо има искреността със старанието да не си скаран с гаджето на приятеля ти ? :)Според мен няма общо... Ако ти е приятел би положил усилия, това не пречи да е искрен с теб и да ти каже как стоят нещата

dEnIsTy
02-09-2006, 00:26
ako pyk ti...off ne mi se pi6e :lol: pak ti 6te izleze6 prav prosto nqma smisyl :wink:

voinika
02-09-2006, 00:33
Е кажете се мнението де. Аз според ситуацията.

remember_the_name
02-09-2006, 09:42
emi...mnogo qsno 4e priqtelstvoto 6toto na men li4no mn 4esto mi se e slu4valo da zastavam pred takava situaciq i kato izbera lubovta posle sradam s meseci ako pita6 men po dobre priqtelstvoto za6toto lubovta si otminava no ako ste naistina blizki,priqtelstvoto vi nqma da si otide ;)

SeXyTo_f
02-09-2006, 10:21
Az vinagi ostavam priatelka s mom4eto koeto sum bila(makar i da sa samo 2ma)....i ako sme bili tolkova dobri priateli predi tova...i sled tova ostavame takiva....kakvo ot tova 4e na edinia sa mu sprqli 4uvstvata....i ni6to ne moje da napravi...naistina edinia strada ama se prejivqva i se gleda na pred :)

vibora85
02-09-2006, 11:46
Да аз вярвам в ПРИЯТЕЛСТВОТО между МОМЧЕ И МОМИЧЕ колкото и да са красиви :) а иначе бих избрала ПРИЯТЕЛСТВОТО :P

IKisseDAGirL
02-09-2006, 12:06
аз вярвам, че двете могат да бъдат съчетани, и ако приятелството е било наистина истинско, то ще си остане дори и след раздялата. Тя не може да попречи на искрените отношения м/у двама души:)
А иначе и само приятелство м/у момиче и момче също е възможно

BaBy^FoR^YoU
02-09-2006, 13:36
Зависи си изцяло от хората.Ако си допадате защо не.А определено има приятелство между момиче и момче.Точно едно момче може да ти бъде по добър приятел дори и от едно момиче.А за това кое бих избрала...незнам.Може би ако ми се случи тогава.. :wink:

CVETELLINA
02-09-2006, 13:43
Ako se vlubite v nai dobriq si priqtel ili priqtelka koeto bixte izbra li- da si zapazite priqtelstvoto i tq ili toi nikoga da me oznaqt za chyvstvata vi ili da si priznaete kakvo izpitvtate kum tqx?Vqrvate li v priqtelstvoto mejdu momi4e i mom4e :)ами то зависи каква е ситуацията, както казаха и другите,ако и той/тя има чувства ще е супер :P :P ,но бих си признала, според мен няма да навреди на приятелството, а по втория въпрос :arrow: ДА :!: вярвам даже едни от хората,на които имам пълно доверие са момчета O:) O:) O:) :wink:

cvety_i_bebeto
02-09-2006, 20:37
6te izbera priqtelstvoto-ako e dobro...kakto znae6 edin dobar priqtel trudno se namira...a i e po-dobre mom4e priqtel ot kolkoto momi4e....a lubovta ne vinagi zavra6va s priqtelstvo....

lina15
02-09-2006, 21:05
priqtelstvoto...Imam malko istinski priqteli no za teh bih napravila vsi4ko!Nikoga ne bih zaebala priqtel zaredi gadje ili tam kvoto e!Vuv vsi4ki situacii priqtelstvoto e po vajno za men

pipi`e`golqma
02-09-2006, 22:04
По добре да остана приятелка с него, защото все пак до някфа степен ще е до мен, а в противен случай мога да го загубя и като приятел... ВЯрвам да... защо да не вярвам аз имам 3 момчета приятели O:)

voinika
02-09-2006, 22:06
Ами според дадената ситуация ама между л=бовта и приятелството ако любовта е между момче и момче бих избрал другото.

Какво казах всъчност уфф :roll: :roll: :roll:

MurkaM{P}
02-10-2006, 11:46
ami 4esno kazano vinagi sum mislela 4e PRIQTELITE sa NAI...pred vsi4ko zastavat te ...vinagi sa do teb!!kogato bude6 naranen ot liubov koi e do teb/Priqtelite kogato ima6 problems s semeistvoto pak te sa a sre6ta pri absoliutno vseki problem ot jivota ti ti spodelq6 s priqtelite nali...;) :smt014 karate se no sled tova vinagi :smt008 se zdobrqvate \:D/ ....no tova ne slaga koi znae kolko LIUBOVTA po nazad!! :smt016

Sunny_stz
02-10-2006, 12:10
Priqtelstvoto e ve4no!A lubovta ne e!Estestveno ,4e su6testvuva priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e!A otnosno vuprosa ,ako se vlubq v nai-dobriq si priqtel ...ne mi se e slu4valo do sega i neznam kakvo e 4uvstvoto,no spored situaciqta 6te precenq kakvo da napravq.Spored men priqtelstvoto e edinstvenoto ne6to,koeto e ve4no,a lubovta....sled neq ni6to ne ostava!!!

MiLiNkOtO^
02-10-2006, 12:33
НЕ ПРИЯТЕЛСТВОТО :) :wink: