PDA

View Full Version : v uchilishte ...



KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-07-2006, 21:02
zabelqzala sam 4e nikoi ne e sebe si tam . seki gleda da e po-golqm gyzar ot toia do nego ... mnogo me drazni tova :? :? :?

MAFIOZO
02-07-2006, 21:30
emi qvno izibvat kompleksi

teenkopele
02-07-2006, 21:56
zabelqzala sam 4e nikoi ne e sebe si tam . seki gleda da e po-golqm gyzar ot toia do nego ... mnogo me drazni tova :? :? :?

И мен ме дразни,но какво да се прави.Нали някой трябва да е 'голямото дупе'. Погледнати отстрани са смешниииии.... :lol: :lol: :lol:

voinika
02-07-2006, 23:23
mnogo me drazni tova

Ами какво ? Направи нещо като те дразни.

white_chik
02-08-2006, 07:58
emi po4ti si4ki go praim dori ponqkoga da ne se use6tame.No ima hora koito prekalqvat s guzariqte.Za tqh moje samo da se kaje.4e sa kompleksari.A we da se opravqt.

02-14-2006, 18:25
moq klas si e super zadrusten i kvoto i da naprai6 te si4ki te mislqt za guze 8)

AnnG
02-14-2006, 19:27
Ami taka e za jalost.Tezi koito sa sebe si i ne se praqt na golemite guzari ostavat na zaden plan,a drugite se radvat na golqma po4it,pone v moito daskalo e taka.Golqma tupotiq,no i na tva 6te mu otmine vremeto. :evil:

WILD__BOY
02-14-2006, 19:32
Стига с тея комплекси ве :D

Просто се правят на интересни. Всеки обича да привлича вниманието. Въпроса е че малко знаят как е начина ;)
Не е важно да си гъзар, а да си развит човек, а не някой ограничен фешъняр, който само за косата си мисли.

AnnG
02-14-2006, 19:50
Fe6unqr,ei taq duma mnogo me izkefi,ne bqh q 4uvala,e obogatih si re4nika po bulg. ezik :P suglasna sum s teb wild_boy,vqrno e tva koeto kaza.
No ot druga strana me kefqt tiq hora,6toto sa nqkvi mnogo osvobodeni takiva,6emeti. :wink: :smt016

WILD__BOY
02-14-2006, 19:53
Fe6unqr,ei taq duma mnogo me izkefi,ne bqh q 4uvala,e obogatih si re4nika po bulg. ezik :P suglasna sum s teb wild_boy,vqrno e tva koeto kaza.
No ot druga strana me kefqt tiq hora,6toto sa nqkvi mnogo osvobodeni takiva,6emeti. :wink: :smt016

Фешъняр и аз не съм го чувал. Туко що си го измислих. Тъй дойде тъй го написах.
Та да споделя - Има разлика между шемет и ограничен човек ;) Не мислиш ли?

AnnG
02-14-2006, 20:28
E ima razlika razbira se.Ama v moito daskalo teq hora deto po nqkuv na4in ne sa sebe si i igraqt nekvi si roli,ot edna strana me kefqt 6toto sa nekvi super osvobodeni,ne im puka za ni6to osven za tova ot koi 4as da izbqgat za da otidat na kafe,e tva i az go pravq de,ama karai.Awe gotini hora sa,trqbva samo da nameri6 ob6t ezik s tqh i si ureden v nai-gotinata kompaniq,6toto imeno teq hora sa na po4it v daskaloto i se pi6at za nai nai \:D/

strange__
02-14-2006, 20:29
Емиии има си ги тея "дупета-та"...кво да се прави :) Единствено,ако не са ти приятни ги избягвай,а понякога факта,че имаш мн приятели в даскало не означава,че се правиш на фашион бой/гърл,а че просто си общителен,нали?!Но,то от километри се вижда кой позира и кой е естествен :wink:

[прАсковкА]
02-15-2006, 20:02
Позираме, щото искаме непременно да се харесаме на повечето хора около нас! В такава възраст като пубертета искаме да ни забелязват, да сме най-добрите, да сме душата на компанията...а в същото време ние самите не се държим към другите с достатъчно уважение,че да го очакваме от тях! Очакваме твърде много, разочароваме се, затва позираме! Мислим,че ако сме естествени няма да ни харесат-тъй като на нашата възраст на повечето самочувствието ни куца, а тея, които се праят на големите гъзари всъщност са най-големите комплексари!

piFka_LP
02-18-2006, 15:32
]Позираме, щото искаме непременно да се харесаме на повечето хора около нас! В такава възраст като пубертета искаме да ни забелязват, да сме най-добрите, да сме душата на компанията...а в същото време ние самите не се държим към другите с достатъчно уважение,че да го очакваме от тях! Очакваме твърде много, разочароваме се, затва позираме! Мислим,че ако сме естествени няма да ни харесат-тъй като на нашата възраст на повечето самочувствието ни куца, а тея, които се праят на големите гъзари всъщност са най-големите комплексари!
ti si absoluitno prava !

Master_88
02-18-2006, 15:59
На малко хора са приятни т.нар "дупета". Факт е че са комплексари. А относно привличането на внимание и доброто впечатление - мислите ли че може да се постигне само и единствено ако се правиш на "дупе".

terry
02-18-2006, 16:49
]Позираме, щото искаме непременно да се харесаме на повечето хора около нас! В такава възраст като пубертета искаме да ни забелязват, да сме най-добрите, да сме душата на компанията...а в същото време ние самите не се държим към другите с достатъчно уважение,че да го очакваме от тях! Очакваме твърде много, разочароваме се, затва позираме! Мислим,че ако сме естествени няма да ни харесат-тъй като на нашата възраст на повечето самочувствието ни куца, а тея, които се праят на големите гъзари всъщност са най-големите комплексари!
ti si absoluitno prava !dobre kazano