PDA

View Full Version : Едно малко въпросче:)



SummeRLove08
02-08-2006, 00:14
Не знам дали темата не се повтаря,но ако да-модовете знаят какво да правят.
Таа когато имате гадже в училище срам ли ви е да се прегръщате,целувате...с приятеля/приятелката ви пред всички?Питам защото в моето даскало учениците нямат никакъв срам нито от учители нито от нищо. :|
Ааа темата е свързана главно с това дали ви е срам от даскали... :-k

scorpiass
02-08-2006, 00:45
Да ве срам..
Мене ме не е срам да ги цела с разкъсаните ми тетратки,пък от това ще ме е срам...
Нема кво да те е срам и та баш от пустиняк като даскала...

IdiOtKa
02-08-2006, 06:28
тц не мно ясно .... няма да ми пука .... :mrgreen:

flying_girl
02-08-2006, 11:38
Срам от даскалите хаххахах пъка камо ли от учениците какъв срам може даимаш ....гледаи си гаджето и това е :smt006

air_J
02-08-2006, 11:52
Естествено, че не одобрявам да се натискат лапетата в училище. Не ми се струва особено на място. Съжалявам, но така мисля аз, и явно само аз ще бъда на това мнение. :smt017

DevilWish
02-08-2006, 11:53
Ne.Kolko pyti gadjeto mi idva da me vidi i si puskam ezik s nego nai-bezceremonno.Ot kakvo da mi puka.Bih se mlqskala s vsqko edno moe gadje pred koito i da e bilo.Az pred maika mi 6te go iznasilq,pyk kamo li pred daskalite =P~

gia_bs
02-08-2006, 12:14
Естествено, че не одобрявам да се натискат лапетата в училище. Не ми се струва особено на място. Съжалявам, но така мисля аз, и явно само аз ще бъда на това мнение. :smt017

Е не си само ти! Откога разправям че съвременните училища са заприличали на бардаци.... облеклото няма да го коментирам... знанието също... поне елементарно поведение да има... Някакви лапитии на по 13 ще ми се натискат пред учител по литература примерно...има си кафета, хотели... Накъде върви това общество!!?? :-k

sometimes_
02-08-2006, 12:22
Естествено, че не одобрявам да се натискат лапетата в училище. Не ми се струва особено на място. Съжалявам, но така мисля аз, и явно само аз ще бъда на това мнение. :smt017

Е не си само ти! Откога разправям че съвременните училища са заприличали на бардаци.... облеклото няма да го коментирам... знанието също... поне елементарно поведение да има... Някакви лапитии на по 13 ще ми се натискат пред учител по литература примерно...има си кафета, хотели... Накъде върви това общество!!?? :-k

Мда,съгласна! И аз забелязвам в даскало какво ли не!Да се гушнеш с гаджето ДА!, ама да тръгнеш да се натискаш като в публичен дом...Е,извинявам се,ама даскалото не е предназначено за т`ва все пак... [-X

rusalkata_
02-08-2006, 12:29
и аз не одобрявам!има си места за тая работа! :roll:

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 12:37
Абе Скорпиас и кво... трябва да си горд че замеряш учител със скъсан тетрадки ли бе малоумник? Я ходи си тресни тъпата глава някъде в много твърда материя... туко виж поумнееш. Разбирам учителя да е тръгнал да те бие задето говориш и съответно да отвърнеш както се случи в нащо даскало ама е така безпричинно... аз като нищо бих те набил :evil: !

the_green_man
02-08-2006, 12:47
4estno kazano i az sum protiv tva v u4ili6tata tineijurite da se natiskat kudeto im padna (kakto ve4e be6e spomenato ima si mesta za tiq raboti). Az li4no sum xodil s momi4e ot moq klas i nikoga ne sme si pozvolqvali da pravim takiva raboti v daskaloto.
A i kato se zamislq do sega nikoga ne sum vijdal nqkoi v moito daskalo da go pravi :-k vupreki 4e smqtam 4e skoro i tva 6te vidq nqkude-napulni se s nqkvi gadni k*rveta na po 14-15 g. iiiii prosto kato gi vidq ve4e i mi stava lo6o...

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 14:07
Хъхъ абе ти май не си бил чак толкова зле бе Джархед... тъй де няма перфектни хора... освен мен :twisted: !
ЗащО?
ЗАЩОТО СЪМ ШИБАН ПРОВОДНИК БЕ КОПЕЛЕ!
Скорпиас в кое даскало викаш че учиш... да те посетиме с Джар :twisted: !

sladYR
02-08-2006, 15:06
NEMA LOSHO DA IA/GO CELUNESH AMA NE DA SE NATISKATE KATOOOOO........ :-# :smt008
TRIABVA DA SE NAUCHITE MALCHOVCI CHE ZA VSICHKO IMA MIASTO..MIASTOTO ZA NATISKANE E LEGLOTO ILI NIAKOI TAMEN AGAL,A NE UCHILISHTETOO :!: :!: :!:

02-08-2006, 15:30
Пфуу не ми харесва некви да се натискат по коридорите.
1 път някъв так се беше надвесил над гаджето си че имах чувството че ще и изпие стомашните сокове още малко [-X :smt017
Нека се обичат ама кво е тва показване на публични места, не на всеки му е приятно да гледа как се натискат до него :-#