PDA

View Full Version : Зле ми е,кофти ми е!



Tupac Shakur
02-08-2006, 13:22
Значи току-що бях баннат от форума на списание PCMania.Това беше любимото ми интернет място(И все още е),но сега като съм баннат не знам какво да правя.Добре че го има този форум,та ще мога в него да пиша и мисля да си остана тук.Но все пак кажете какво да направя за да ми олекне!Сега ще ида да се напуша и понапия(Не само заради това)и така ще мине деня.

02-08-2006, 13:25
Смени си интернет достав4ика. Така ще полу4иш ново 1Р и ще можеш да се регистрираш отново.

Tupac Shakur
02-08-2006, 13:29
Смени си интернет достав4ика. Така ще полу4иш ново 1Р и ще можеш да се регистрираш отново.
Е,вярно,но трябва да чакам много време,докато майка решат да ми го сменят.

scorpiass
02-08-2006, 13:35
Значи ще ти кажа едно(надявам се да няма цензура)
Това е най-тъпия задръстен форум,пълен с комплексари>Визирам Style,ЗуброЗубрев,и тем подобни гадове,щото зубро го знам как го бият секи ден в даскало и е на 1 удар живот,същото се отнася и за STYLE,По-тъп форум няма,НЯМА ТЕМА,КОЯТО ДА НЕ Е СУПЕР ОСРАНА,ПРЕЦАКАНА ОТ Закоравелите Юзери!
Така че човек мога да ти кажа един БЪГ във форума,където и да си баннат,пак можеш да влизаш,но чисто и просто искам да те предпасяс от малоумните постове на тъпаците от PC маниа.

korn___
02-08-2006, 13:43
prosto govori s teq ot neta ti da ti smenqt IP-to ti i pak se regni ...

Tupac Shakur
02-09-2006, 14:43
Значи ще ти кажа едно(надявам се да няма цензура)
Това е най-тъпия задръстен форум,пълен с комплексари>Визирам Style,ЗуброЗубрев,и тем подобни гадове,щото зубро го знам как го бият секи ден в даскало и е на 1 удар живот,същото се отнася и за STYLE,По-тъп форум няма,НЯМА ТЕМА,КОЯТО ДА НЕ Е СУПЕР ОСРАНА,ПРЕЦАКАНА ОТ Закоравелите Юзери!
Така че човек мога да ти кажа един БЪГ във форума,където и да си баннат,пак можеш да влизаш,но чисто и просто искам да те предпасяс от малоумните постове на тъпаците от PC маниа.

О Скорпи,как си?Сега вече те разбирам защо беше наприл онази тема Довиждане. :wink:
И все пак можеш ли да ми кажеш този начин за да влизам отново(Без да сменям IP-та,или доставчици)?

ProstoAz
02-09-2006, 20:35
11 точка от правилника!
Благодаря!