PDA

View Full Version : Какво мислите за такова момиче??



MoOn`Boy
02-08-2006, 13:51
Да ви разкажа малко повече.. Ходих с 1 момиче месец и половина.Отначало мога да кажа ,че тя потърси отношения с мен , след като от извесно време се познавахме от irc и тя имаше моя снимка ,но лятото неси бяхме писали и преди около 3 месеца почна пак да ми праща смс-и и подобни.Аз попринцип съм точно и сериозно момче и знаех ,че тя не е много за мен със държанието си ,но явно знае как да омайва момчета:).Нещата вървяха добре почти всеки ден получавах смс обичкам те и такива и какво ?Вчера получавам смс със нещо от сорта "Всяка връзка си има край и сега дойде края и на нашата" като забележете 6 ДЕНА преди това имах смс със обяснение в любов?? Аз очаквах нещо такова ,защото ми е говорила колко гаджета е имала преди това и такива ( не малко число ) а това е тъпо да се обсъжда , но както и да е.Все пак малко или много се бях привързал към нея.. :( Какво мислите за тази история? Защо има такива момичета ?? Чувствата ( ако има такива ) да се менят за 5 дена ? ИНТЕРЕСНО! :(

sometimes_
02-08-2006, 13:58
Samo ne mojah da razbera, vryzkata vi samo "v chata" li e bila? Ako e bilo taka...nqma kvo da govorim po temata, samo v chata i sys sms-i...Tva ne e vryzka!Moje i greshno da sym razbrala,popravi me ako e taka :wink:

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 14:02
ХАХА Пич ти си нереално жалък... стани от компютъра и си потърси истинско момиче... what's up with you.. are you 11 or sometihnig :shock: !
Как можеш да твърдиш, че обичаш някого след като изобщо не си го виждал... е има изключения само че 13 годишните лапета не са сред тях... 8) !

MoOn`Boy
02-08-2006, 14:19
ХАХА Пич ти си нереално жалък... стани от компютъра и си потърси истинско момиче... what's up with you.. are you 11 or sometihnig :shock: !
Как можеш да твърдиш, че обичаш някого след като изобщо не си го виждал... е има изключения само че 13 годишните лапета не са сред тях... 8) !
O M GПърво несъм жалък! И второ ЕСТЕСТВЕНО , ЧЕ ВРЪЗКАТА НИ НЕ Е БИЛА В ЧАТА да не съм келеш? Тя даже влиза много рядко в чата. И моля ви отговаряйте точно вече а тоя последния може да ми се извини!

MoOn`Boy
02-08-2006, 14:21
А и BTW AmoelidaviprusnamozukaA на 16 съм.

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 14:32
Хъхъ не си личи... можеше да поясниш бе нублет... защото от поста ти излиза, че само в чата сте си писали... и не няма да си извиня защото пак си си жалък :twisted: ... иначе на въпроса...

Значи това днешните пуберитетки са много лошо нещо... особено оня тип "кафе + чалга + кючеци на "мах"" ако е от този тип направо я отпиши... или няма да ти обърне внимание или ще се пробва да се върне... ти ще я приемеш тя пак ще ти извърти същия номер и така... докато не те употреби на максимум.
Другия тип са много рядко срещани, но в случая едва ли говориме за тях затова ги прескачам... тъй че виж какво съм написал по- горе и си вади изводите :evil: !

Г0ст
02-08-2006, 14:41
Samo ne mojah da razbera, vryzkata vi samo "v chata" li e bila? Ako e bilo taka...nqma kvo da govorim po temata, samo v chata i sys sms-i...Tva ne e vryzka!Moje i greshno da sym razbrala,popravi me ako e taka :wink:

Тъпо изказване !

sladYR
02-08-2006, 14:48
taq ne te zaslujava..otpishi ia..jalko e , che hubavite momicheta sa tolkova naduti..amaa..takav e jivotaa..shte namerish druga.... :? :twisted:

sladYR
02-08-2006, 14:50
PS: hubavi sa mnogo ,umnite sa malko, a hubavite i umnite sa unikati..ve che tolkova se zaglejdat vav vanshnostta si che zabraviat da misliat i da iadat i kato rezultat se poluchava samohodna tochilka s mozak kolkoto fustak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NE SE OBIJDAITE MOMICHETAAA :smt006

Josefinne
02-08-2006, 14:50
Mи може да е моментно объркване, но по-скоро тя ен е била никога сериозна към теб. Ще ти кажа нещо - колкото по-бързо осъзнаеш, че връщане назад няма, толквоа по-лесно ще ти мине. Това е. Забрави я. АКо тя наистина има някакви чувства към теб, що почувства нужда да се върне при теб, ако ти все още я искаш, де.

MoOn`Boy
02-08-2006, 18:47
Благодаря за отговорите.Един съвет от мен към пичовете във форума - ако излезете с някой мацка и ако забележите някакъв лош недостатък или тъпо държание несе занимавайте с повече с това момиче ако търсите някаква по-сериозна връзка

cannabinoid
02-08-2006, 18:50
таз е няква виртуална кучка :mrgreen:

dEnIsTy
02-08-2006, 18:57
mnogo ste neseriozni vsi4ki! :evil: MoOn`Boy
ako 4uvstva6 ne6to po-silno kym neq...prosto se bori za podnovqvane na vryzkata vi..pogovori s neq i 6te razbere6 i kakvo q e nakaralo da go napi6e ..moje ne6to da q e obyrkalo..slu4va se :-k ..zatova sa gadjetata da se podkrepqt ...ae kvo obesnqvam tva go znae6:)
dark soul aide bez da obijda6! :evil:

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 19:14
Синеочке... ти виждаш ли какво пишеш? :shock:
Тая ще ме заебе без даже да ми е дала шанс да направя нещо. Още повече, че най- вероятно е някакво лапе :evil: и аз ще ходя да й се извинявам и да я моля за прошка. Муун Бой... пич ако мислиш, че твърдението ми, че си жалък е вярно изобщо не и обръщай внимание... ако ли не... докажи, че си мъж бре :evil: !

Дееба това 70% ми връстници се изпедерастиха или станаха чалгари което е същото :evil: !

teenkopele
02-08-2006, 19:35
Еми какво да се прави...попаднал си на момиче- мъжемелачка-сменя ги едва ли не през ден и това води до някои неприятни последици,както в твоя случай. :?
Според мен се опитай да я забравиш и карай напред!
Ще намериш друго момиче, с което да си щастлив. :)
Успех. :wink:

[C][S][K][A]
02-08-2006, 20:34
Бих я изчукал и след тфа беше ми приятно довиждане...така се праи
както има еидн лаф курви варнете ми парите аз ще ви върна ебането...

BaBy^FoR^YoU
02-08-2006, 20:44
Ако мислиш,че тук е имало каквото и да е чувство много се лъжеш [-X

Hate_or_Love
02-08-2006, 22:19
PS: hubavi sa mnogo ,umnite sa malko, a hubavite i umnite sa unikati..ve che tolkova se zaglejdat vav vanshnostta si che zabraviat da misliat i da iadat i kato rezultat se poluchava samohodna tochilka s mozak kolkoto fustak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NE SE OBIJDAITE MOMICHETAAA :smt006
Dobre kazano...A po temata...taq qvno e ot tezi deto gi smenqt kat prevr1zka po vreme na cikal [-( ...taka 4e ne ti trqbva da se zanimava6 s takava...!!!

Frank_Lampard
02-08-2006, 23:17
Мисля, че не е моя работа...
Не мога да си се представя на твое място, защото не мога да бъда толкова наивен

roken
02-08-2006, 23:38
Ne e vaprosa dali si naiven ili ne! na men mi se e sluchvalo da hodq s momiche dalgo vreme i da mipovtarq postoqnno che me obicha i v edin prekrasenden mikaza che ne me obicha samo nekolko chasa sled kato mi tvardeshe che e luda po men! ta nekoi momicheta izobshto neznaqt kakvo iskat :)

Frank_Lampard
02-08-2006, 23:43
И това според теб как се нарича ? Не е ли наивност ? Такива момичета, ги заебаваш ... Няма ко да се занимаваш :wink:

roken
02-08-2006, 23:45
logihcno e da gi zaebavash :) da si troshat glavite

Frank_Lampard
02-08-2006, 23:49
Обикновено тези, които постъпват така, нямат мозъчен материал и няма как да си трошат главите, защото не се замислят какво правят. Важно е на теб да не ти трошат главата

voinika
02-09-2006, 00:37
То си зависи от ситуацията.

WILD__BOY
02-09-2006, 07:41
хаах
ти хубаво си на 16, а тя на колко е? 10? 11? :D

Може ли да ти се обяснява в любов и след тва да те скъса. И в двата случе не пред теб а с некви смс-и?! Тая те пуска по пързалката дразво, а ти й се връзваш. Не знам ама май AmoelidaviprusnamozukaA е прав.

Absconding
02-09-2006, 09:50
Абе при положение, че осъзнаваш, че не е за теб, виждаш детското й държание, просто не я мисли. А чувствата й се менят за 5 дена просто, защото не те е обичала. Човек не си казва "спирам да го обичам", щрака с пръсти и айдееее вече не го обичам. Не става така. За мен това момиче просто не знае какво иска или пък не знае как да те спечели и се пробва с някви такива смешни детски начини.

По-вероятно да не знае какво иска. Тоя проблем е често срещан.

SeXyTo_f
02-09-2006, 10:14
Mi, ako e bila vruzka po 4ata....kvo se kosi6...?spokoino nema da ti e posledna.... 8-[ :wink:

Slayer
02-09-2006, 10:21
Един въпрос имам: секс правихте ли - по време на вашата "връзка" ???

(добре е да отговориш честно)...

vibora85
02-09-2006, 11:53
Ох жалко че има такива момичета на истина колкото и да не ми се иска трябва да го кажа ТЯ не си заслужава :(

Ice_Queen
02-09-2006, 14:52
Да ви разкажа малко повече.. Ходих с 1 момиче месец и половина.Отначало мога да кажа ,че тя потърси отношения с мен , след като от извесно време се познавахме от irc и тя имаше моя снимка ,но лятото неси бяхме писали и преди около 3 месеца почна пак да ми праща смс-и и подобни.Аз попринцип съм точно и сериозно момче и знаех ,че тя не е много за мен със държанието си ,но явно знае как да омайва момчета:).Нещата вървяха добре почти всеки ден получавах смс обичкам те и такива и какво ?Вчера получавам смс със нещо от сорта "Всяка връзка си има край и сега дойде края и на нашата" като забележете 6 ДЕНА преди това имах смс със обяснение в любов?? Аз очаквах нещо такова ,защото ми е говорила колко гаджета е имала преди това и такива ( не малко число ) а това е тъпо да се обсъжда , но както и да е.Все пак малко или много се бях привързал към нея.. :( Какво мислите за тази история? Защо има такива момичета ?? Чувствата ( ако има такива ) да се менят за 5 дена ? ИНТЕРЕСНО! :(

Оо споко,на мен ми се случи 1 вечерта да ми пише :" обичам те ,липсваш ми!" и на др ден : "трябва да поговорим,нещо не върви"! ахахахах :-& ,е при мен след време пак имаше ОБИЧАМ ТЕ от същия човек ,ако ме разбираш ;) .
За твоята мацка..виж,просто има такива..ХОРА който обичат или да си играят с чувствата на другите ,или просто както се казва : " не могат да си намерят място" за това "прелитат" от момче на момче,или момиче на момиче.От части на това му се вика ХОРМОН !
Но споко и тя някой ден ще си намери майстора ;) .
Пак -горе главата ,опитай да забравиш !

MoOn`Boy
02-09-2006, 15:11
Сигурен съм ,че не ме е обичала истински а просто ме е иползвала ей така за бройката.Не виждам смисъл в това,но тя си знае може да и е кеф така :? А по въпроса за секса - не.Добре ,че не се привързах много към нея защото тогава щеше много да ме боли вече.Сега ще се оправя и ще си търся свястна приятелка :)

MoOn`Boy
02-09-2006, 15:12
Сигурен съм ,че не ме е обичала истински а просто ме е иползвала ей така за бройката.Не виждам смисъл в това,но тя си знае може да и е кеф така :? А по въпроса за секса - не.Добре ,че не се привързах много към нея защото тогава щеше много да ме боли вече.Щом тя ме е използвала за бройка и аз ще си го сметна така!!Няма да лягам да мра я!Сега ще се оправя и ще си търся свястна приятелка :)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-09-2006, 18:54
Да ви разкажа малко повече.. Ходих с 1 момиче месец и половина.Отначало мога да кажа ,че тя потърси отношения с мен , след като от извесно време се познавахме от irc и тя имаше моя снимка ,но лятото неси бяхме писали и преди около 3 месеца почна пак да ми праща смс-и и подобни.Аз попринцип съм точно и сериозно момче и знаех ,че тя не е много за мен със държанието си ,но явно знае как да омайва момчета:).Нещата вървяха добре почти всеки ден получавах смс обичкам те и такива и какво ?Вчера получавам смс със нещо от сорта "Всяка връзка си има край и сега дойде края и на нашата" като забележете 6 ДЕНА преди това имах смс със обяснение в любов?? Аз очаквах нещо такова ,защото ми е говорила колко гаджета е имала преди това и такива ( не малко число ) а това е тъпо да се обсъжда , но както и да е.Все пак малко или много се бях привързал към нея.. :( Какво мислите за тази история? Защо има такива момичета ?? Чувствата ( ако има такива ) да се менят за 5 дена ? ИНТЕРЕСНО! :(


.... kfo hodene kato si q poznaval samo ot 4ata bre ? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

02-09-2006, 20:34
Лелеле батенце ти си много зле!!! :smt005
Абе как можеш да се привързваш към някво момиче по смс-и
леле
ахахахахахахахахахах




Има само едно определение за такъв като теб:БАЛЪК

Slayer
02-10-2006, 13:39
Сигурен съм ,че не ме е обичала истински а просто ме е иползвала ей така за бройката.Не виждам смисъл в това,но тя си знае може да и е кеф така :? А по въпроса за секса - не.Добре ,че не се привързах много към нея защото тогава щеше много да ме боли вече.Щом тя ме е използвала за бройка и аз ще си го сметна така!!Няма да лягам да мра я!Сега ще се оправя и ще си търся свястна приятелка :)

ОМГ,
абе що занимаваш народа с глупости... Не правили секс ама имали връзка 1 месец (и на това му викаш връзка - значи аз съм имал над 1000 връзки досега - по тая логика), не правили секс - ама тя го използвала за бройка... Хахаха...
Всъщност трагично е, а не смешно...

-Slayer

obraten
02-10-2006, 13:49
MOon boy, ти кво й написа, бе пич.
Нещо си настъпил сигурно.
Друг вариант - на мацката й е скучно и се чуди как да се почеше.