PDA

View Full Version : как разбирате,че любовта е свършила?!



I^VaMpIre
02-08-2006, 14:06
кажете...

Slun4o
02-08-2006, 14:10
Еми според мен когато не чуствам вече нищо към човека когото е с мен когато няма разнообразие във връзката и почна да се заглеждам и търся ново гадже. :smt057

I^VaMpIre
02-08-2006, 14:12
добре де, ами ако и двамата много се обичат,но имат проблеми,било то породени от разстояние и тн. дали винаги проблемите имат решение или ако станат прекалено много трябва да се прекрати връзката или трбва да се бориш

Slun4o
02-08-2006, 16:55
Според мен човек трябв да се бори до последен дъх независимо колко и какви средства щаму коства все пак"ЦЕлта оправдава средствата",Но когато и двамата си кажат че няма смъсъл и просто нищо няма да излезе и не искат да страдат то тогава се разделят но когато и двамта искат всичко е възможно защото любовта ще ги крепи! :smt007 :smt007 :smt007

dEnIsTy
02-08-2006, 16:59
Според мен човек трябв да се бори до последен дъх независимо колко и какви средства щаму коства все пак"ЦЕлта оправдава средствата",Но когато и двамата си кажат че няма смъсъл и просто нищо няма да излезе и не искат да страдат то тогава се разделят но когато и двамта искат всичко е възможно защото любовта ще ги крепи! :smt007 :smt007 :smt007
absolutno vqrno...makar 4e ponqkoga samo jelanieto i usiliqta na ediniq razpalvat otnovo plamyka na lubovta:) :smt007

Death^Forever
02-08-2006, 17:13
Във всяка връзка има конфликти и проблеми, но в никакъв случай не трябва да се позволява на поредните такива да провалят всичко. Смисъл да се продължи напред има само, ако и двамата имат желание и устрем към това, ако и двамата имат чувства и тръпката не липсва...