PDA

View Full Version : Какво да подаря на мойта за Св. Валентин ?



lindeman_
02-08-2006, 15:06
Помагайте да избера подходящ подарак за момиче на 16-17 години :) :smt017

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 15:32
Ми купи и футболна топка, самобръсначка и спрей на който пише "За хора с умствен недостатък"... от другата година няма да се чудиш какво да подариш на приятелката си защото няма да имаш такава... нуублет :twisted: :twisted: !

Сега сериозно...
Пич ти трябва сам да знаеш... ако не знаеш какво би и харесало препоръчвам ти да не се занимаваш и да се зарежете един друг... в противен случай виж по- горното и я остави тя да те зареже... НУУБ! :twisted:

kiss^me
02-08-2006, 16:26
За моми4етата има много варианти.
:arrow: Ако иска6 да е не6то като за празника може да и вземеш някое плюшено сърце или друга сладка плюшена играчка.
:arrow: Ако сте по-близки може да и вземеш и белъо, но това не е мн препоръчително,защото все пак си зависи от момичето(да не вземеш че да я обидиш)
:arrow: някакво бижу. Има много магазини за женски джунджурийки.
:arrow: Може и парфюм, но гледай да е с по-стандартен мирис
:arrow: Може например и часовник!
:arrow: А защо не и дреха. Ако уцелиш размера й ще бъде много доволна! Някоя блузка например, но се посъветвай за дрехата с някоя нейна приятелка :P

Това е от мен. Дано да съм ти помогнала. а за момче ти какво би харесал като подарък. например одобряваш ли сребърна гривна като подарък за Св. Валентин?

dEnIsTy
02-08-2006, 16:54
kiss^me
bravo ,4e si se postarala...ima i dobri idei,no ne tova e celta na sveti valentin...podaryka trqbva da e ne6to po-malko,no da izly4va lubov :) edna bluza edva li moje da go napravi...az ti predlagam da podari6 na priqtelkata si pliu6eno me4e s edna roza 4ervena :) ili prosto otidi i napravi golqm buket ot rozi (15-21) ne6to takova...az bih se zaradvala to4no na tova:)

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 17:18
Хъхъ 16-20 направо... като за погребение :twisted: !

lindeman_
02-08-2006, 20:26
не не не ... ще и подаря парфюм, както каза кисчето ;) това е наистина добра идея :)) поне на този етап ми допадна :) :smt016

rowzz
02-08-2006, 20:27
аз ли да ти кажа.. ?!