PDA

View Full Version : REDNO ILI NE



sladYR
02-08-2006, 15:44
i taka hora..ima edna ot moeto daskalo..tia e na 14 i nikoga ne e imala gadje ,nikoga ne se e celuvala..sashtnost taia ne e tolkova grozda daje na mene mi haresva,no problema e che vsichki i se podigravat za tva i nikoi ne i obrashta vnimanie..mnoo e shibano taka..edin kato kaje che e sduhana i drugite se vodiat po akala mu i nikoi ne i obrashta vnimanie,zashtoto gi e strah i tiah da ne gi pomisliat za zduhni..EGATI TAPOTOOO..
VIE KAK MISLITE..
REDNO LI E DA SI NA 14 I DA NE SI IMAL GADJE?
REDNO LI E ZARADI EDIN,VSICHKI DFA TE OTBIAGVAT?

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 15:52
Стадна психология му се вика на това... аз затова вече откак станах на 10 не съм овца, ами съм вълк... и точно затова ме отбягват :twisted: . Иначе казано... за какво ми е да съм плячка след като мога да съм ловец :twisted: !

Относно другия въпрос... ми аз съм на 16 и все още не съм имал сериозна връзка... ма не ми и пука особено... защо? Защото 99,99% от момичетата които познавам (а те са доста) макар да са красиви единственото което бих им дал е един МНОГО ТОПЪЛ в аналното отверствие :evil: ! Иначе казано... шибани кучки :evil: !

Ekita
02-08-2006, 15:54
Въх! #-o
на 14,а да няма гадже!!!! :smt010
милата,край,живота й превършва вече,а няма гадже!!!Подгответе церемонията,отписваме я вече...

Я се вземи в ръце!Време колкот искаш.А ти вместо да се бунтуваш срещу държанието на съучениците си спрямо нея в някакъв си форум,защо не отидеш да я заговориш,а?И ти ли се страхуваш да не бъдеш жигосан като "сдухан"
:smt013

sladYR
02-08-2006, 15:59
Въх! #-o
на 14,а да няма гадже!!!! :smt010
милата,край,живота й превършва вече,а няма гадже!!!Подгответе церемонията,отписваме я вече...

Я се вземи в ръце!Време колкот искаш.А ти вместо да се бунтуваш срещу държанието на съучениците си спрямо нея в някакъв си форум,защо не отидеш да я заговориш,а?И ти ли се страхуваш да не бъдеш жигосан като "сдухан"
:smt013
MILICHKA TI MAI NE SI PROCHELA TOVA,KOETO SAM PISAL.SIGURNO SI MNOGO KRASIVA SLED KATO SI TOLKOVA GLUPAVA..NE SE OBIJDAI..ZVANNI MI NIAKOIAT :wink: :wink: :!: :!:

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 16:01
Я махни капс лока иначе ще ти звънна АЗ, а аз като звъня става лошо :twisted: !

Ekita
02-08-2006, 16:05
Аз съм хубава,умна и най-вече скромна,както обича да изтъква приятелят ми... :smt016
Шегата настрана,от поста ти разбирам само,че я харесваш,но не я заговаряш,тъй като всички останали не го правят,права ли съм?Ако не съм,просто обясни като за нас,по-глупавичките,къде в поста ти пише,че ти се държиш по-различно с нея от останалите тъпаци?

А относно подигравката с възрастта и гаджетата,абсолютно заставам зад думите си.

И един любезен съвет,ако имаш нещо против мнението ми го обори с доводи,а не пиши само изтъркани глупости.Иначе някак си звучиш плоско и не на място.

sometimes_
02-08-2006, 16:08
Mda, prava si e Ekita,kato se vazmushtavash,napravi neshto po vyprosa,ili si prekaleno zavisim ot chujdoto mnenie??? :evil: Nali ti haresva momicheto...K`yv ti e problema da q zagovorish?

sladYR
02-08-2006, 16:18
purvo milichki az sam mnogooo po-goliam ot neia..ne sam kazal che iskla mda ia svaliam..kazah samo che ne razbiram zashto govoriat taka za neia kato tia e hubavo momiche..ima egati grozilite pak imat gadjeta!!!!
pak i az veche sam brakuvan :oops:
sorka ako sam vi naranil chuvstvata... 8-[

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 16:20
Хаха на кой нараняваш чуствата бе... много ни е еня за теб. На мене ми е по- кофти за момичето...
Най- много да нараниш учителката си по литература с тоя правопис :twisted: !

sladYR
02-08-2006, 16:23
:smt019 :smt011

sometimes_
02-08-2006, 16:27
Takam...Hubavo,che si se zainteresuval za momicheto :) ,vypreki che ne vijdam k`yv beshe smisyla da ni spodelqsh,no nqma znachenie.A kato ne ti haresva nachina, po koito se dyrjat s neq...mojesh da promenish neshtata...

P.S: Ako moje samo da mi obqsnish s kakva umisyl napisa dumata "brakuvan",shtoto az ne mojah da razbera,poneje taq duma ima 1 znachenie,a to malko ne si pasva... :-k

sladYR
02-08-2006, 16:41
brakuvan=> imam si gadje..
napisah taia tema za da razbera vsichki li shte reagirat taka..are priznaite si,che vse pak ako ima niakoi ot klasa vi i povecheto ne go haresvat i ti niama da govorish s nego ,za da ne zapochnat i teb da te otbiagvat :!: :!:
iskah da polucha poveche otgovori,koito da mi pokajat,che teenovete dnes ne sa samo oligofreni, a che ima i cool people..nz kak e v tvoito daskalo,no v moito zaicite sa pod vsiakakva kritika ](*,) ](*,)

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 17:21
А мене на стоковата борса са ме извели => си няма гадже... пич първо се виж себе си какъв си и после казвай за другите, че са загубени.
И не не говоря с човека неприятен на целия клас поради една причина... защото самия човек ме дразни. Както вече казах не съм овца, а вълк => всички които не са с мен са против мен... нуублет :twisted: !

sladYR
02-08-2006, 17:34
:-({|=

02-08-2006, 19:10
brat na4i az sym na 17 i sym nqmal gadje typo e ma ne me ebe a tebe da ne te ebe kfo 6te kajat drugite gledai na tebe d ti e qko pyk te kato vidqt 4e ne gi ebava6 6te spryt (pone az taka mislq) :) :)