PDA

View Full Version : kude e lubovta mi?



Eva_kiss_you
02-08-2006, 15:58
oh ami ot kude da zapo4na... 4uvstvam se ujasno; predi okolo 2 godini bqh adski vlubena v edno mom4e ot klasa mi, toi su6to me haresva6e, no ne si stanahme gadjeta, tova be6e po skoro"duhovna lubov" podkrepqhme se, obi4ahme se, no v tozi period o6te bqhme deca(13g.) ve4e sme na po 17, dnes razbrah 4e se e premestil v drug klas i nqma da se vidim pove4e(sigurna sum v tova)predi da napusne ne se bqhme vijdali 1-2 meseca, kakto i da e, sigurno si ima svoite pri4ini za da napusne, NO TOLKOVA MI LIPSVA :cry: use6tam nqkakva praznina, mrazq go za deto si trugna taka, vupreki 4e nqma hubav na4in za da si trugne6; ve4er predi da zaspq si mislq za nego, za na6ite si momenti, za na4ina po koito me pregru6ta6e.... vqrno v edin moment po4ti ne si govorihme, no samoto mu prisustvie me kara6e da se 4uvstvam spokoina...
toi nqma da se vurne-znam; no az se 4uvstvam vse po-zle. kajete kakvo da pravq?

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 16:00
Еми телефон имаш... звънкай 8) !

Иначе как преди 2 години сте били на 13, а сега на 17? :twisted:

НУУБЛЕТИ, копеле!

sometimes_
02-08-2006, 16:14
Emi ne mislq,che nqkoi bi ti pomognal...Moje bi shte se pochuvstvash po-dobre ako mu kajesh tova,koeto napisa na nas... :?

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 16:17
Провери в контакта ама бъркай с нещо метално :twisted: ! Туко виж станеш ШИБАН ПРОВОДНИК :twisted: !


Сега отново сериозно. Кажи му ВЕДНАГА, докато не е късно :evil: ! Ако не му кажеш ще дойда и ще те набия... :twisted: ! Поеми риска... така и така щом няма да се виждате давай...

LP_girl_14
02-08-2006, 17:59
Е добре де,тва че се е преместил в друг клас не значи че няма да се виждате.Да не би всички хора ,които си имат гаджета да са от един клас?Просто трябва да осъществиш контакт с него-да му намериш адреса,или домашния или мобилния,или ника му в mIRC,skype или където и да е другаде и му кажи че трябва да се видите и да поговорите.Все имате общи познати щом сте били в един клас.Нищо не е изгубено или поне засега.Вместо да складираш тези чувства в себе,покажи му ги O:)

pipi`e`golqma
02-08-2006, 18:08
Е добре де,тва че се е преместил в друг клас не значи че няма да се виждате.Да не би всички хора ,които си имат гаджета да са от един клас?Просто трябва да осъществиш контакт с него-да му намериш адреса,или домашния или мобилния,или ника му в mIRC,skype или където и да е другаде и му кажи че трябва да се видите и да поговорите.Все имате общи познати щом сте били в един клас.Нищо не е изгубено или поне засега.Вместо да складираш тези чувства в себе,покажи му ги O:)
Така е ... Нали пак сте в един град... кфо като е в друг клас не в твоя. Айди успехх \:D/

dEnIsTy
02-08-2006, 19:02
Eva_kiss_you
po zaglavieto na temata...lubovta ti e v vremeto predi 2 godini ostanala...a kolkoto do tova kakvo da pravi6...mi otiva6 v "ima6 po6ta" haha sry ama samo tam ima takiva raoti ili "more ot lubov"..sega seriozno...nqma6 li mu telefona tva onova,abe i da go nqma6 ako ima6 jelanie 6te go nameri6 obadi mu se..kaji mu 4e ti lipsva...ne mislq 4e momi4e na 14 kato men moje da ti dade po-dobyr savet ot samata sebe si...predpolaga se 4e si s pove4e jiveiski opit i t`kam...uspeh:)

teenkopele
02-08-2006, 20:06
Еми имаш телефон. Обади му се и се разберете да се видите. Говори с него за станалото и всичко ще е ок.
Успех. :wink:

voinika
02-08-2006, 20:09
Еми имаш телефон. Обади му се и се разберете да се видите. Говори с него за станалото и всичко ще е ок.
Успех. :wink:

Ами да да направи така.

KOTETO_15
02-08-2006, 20:52
Exxxx milata ..kato m razkazva6 za tva mi stana dosta mu4no :smt009 mi gadni4ko e ami po dobre naistina mu zvanni da se vidite moje toi da e lubovta koqto tursi6.

gboy
02-08-2006, 20:58
samo ne razbrah za6to ne mu se obadi6 ????