PDA

View Full Version : Помогнете



nervnahamsterka
02-08-2006, 17:30
Значи аз ходех с едно момче малко по-голямо от мен.В началото чувствата бяха много силни,бяхме постоянно заедно,но в йивота ми се появи друго момче,но само като приятел...Но моето гадже ме ревнуваше от всичко и от всеки...и започна да ми се сурди.Аз нямям нищо освен приятелски чувства към другото момче ама проблема е как да му го докажа....Моля ви помогнете ако можете... ](*,)

LP_girl_14
02-08-2006, 17:52
Ми бъди с него,опитай се пак да го спечелиш,прави му малки изненадки,подаръчета,зарад вай го по някъф начин,покажи му с действията и с думите си че твоето сърчице бие само за него,не му давай излишни поводи за ревност.И ако след всичко тва той пак продължава да ревнува,тогава трябва да си проведете един сериозен разговор,защото прекалената ревност само трови една връзка и преплетена с недоверие води до провал на взаимотношенията

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 17:52
Много секс и чаша чай... чая винаги помага пък секса просто ей така за спорта :twisted: !

xOtkiSsSs
02-08-2006, 18:05
ami dokaji na tvoeto momche che za tebe sega toi e edinstven i nikoi dr ne te interesuva kazvai mu che go obichash(ako go obichash de)a pyk i idva Sv.Valentin iznenadai go po nqkakyv nachin :-) :) :wink:

teenkopele
02-08-2006, 19:44
Според мен, говори с него. Кажи му всичко така,както е.Ако той все пак не ти повярва,значи ти няма доверие, а без доверие една връзка е много трудна...да не кажа невъзможна.
Успех. :wink:

voinika
02-08-2006, 20:10
Значи аз ходех с едно момче малко по-голямо от мен

Колко по-точно? Това е важна информация.

BaBy^FoR^YoU
02-08-2006, 21:04
Според мен, говори с него. Кажи му всичко така,както е.Ако той все пак не ти повярва,значи ти няма доверие, а без доверие една връзка е много трудна...да не кажа невъзможна.
Успех. :wink: =D> =D> =D>

midnight...
02-08-2006, 21:07
1.приятелят ти явно е много ревнив.седнете и поговорете като големи хора
2.както каза p4elata_brumze една връзка без доверие не е истинска

02-09-2006, 08:16
1.приятелят ти явно е много ревнив.седнете и поговорете като големи хора
2.както каза p4elata_brumze една връзка без доверие не е истинска

ne sym syglasen 4e priqtelqt i e mnogo revniv, moje da e revniv, no 4ak pyk tolkoz "mnogo" + tova az sy6to sym bil v sy6tata situaciq i tq ako se vijda postoqnno i s drugoto mmom4e, e normalno da revnuva, bla bla bla

TheMaggie
02-09-2006, 08:22
Ми бъди с него,опитай се пак да го спечелиш,прави му малки изненадки,подаръчета,зарад вай го по някъф начин,покажи му с действията и с думите си че твоето сърчице бие само за него,не му давай излишни поводи за ревност.И ако след всичко тва той пак продължава да ревнува,тогава трябва да си проведете един сериозен разговор,защото прекалената ревност само трови една връзка и преплетена с недоверие води до провал на взаимотношенията


Drugo ne moje da se kaje. :-k

pgg
02-09-2006, 08:56
ami obqsni mu kak stoqt ne6tata za6toto mai jestoko se e zabludil!pogovorete i tova e nqma za kakvo da revnuva.a i kak taka te revnuva ot si4ko tova ozna4ava 4e ti nqma doverie ili pone az taka mislq .nai dobre pogovorete i si izqsnete ne6tata!

SeXyTo_f
02-09-2006, 10:26
Значи аз ходех с едно момче малко по-голямо от мен.В началото чувствата бяха много силни,бяхме постоянно заедно,но в йивота ми се появи друго момче,но само като приятел...Но моето гадже ме ревнуваше от всичко и от всеки...и започна да ми се сурди.Аз нямям нищо освен приятелски чувства към другото момче ама проблема е как да му го докажа....Моля ви помогнете ако можете... ](*,)
ol, az imam su6tia problem....i sega nai dobria priatel na moeto gadje me mrazi i go nagovarq protiv mene......mnogo mrazq nqkoi da mi se burka :( mi kaji mu 4e ne moje da te ograni4ava ot priateli...i mu kaji 4e si go obi4a6 i taka i 4e nqma da napravi6 nqkoq glupost...i go popitai dali ti ima doverie..... :-s

vibora85
02-09-2006, 11:26
И както забеляза мила само доверие и нищо друго-ами така си е че ако си нямате доверие няма смисал и да сте заедно:? поговори с приятеля ти за това момче не е лошо да поговорите и за ревноста му с нея до никаде няма да я докарате](*,) ](*,) ](*,)