PDA

View Full Version : Какви продукти предпочитате-домашно приготвени или от купени



nervnahamsterka
02-08-2006, 18:33
Според мен е наи-добре да се доверяваме на самите себе си и да използваме натурални продукти за поддръжка.Е,и химиците си разбират от работата,но пък знае ли човек...А според вас???

Mystery
02-08-2006, 19:10
Аз съм на мнинието, че има изключително богат избор на козметични(придполагам,чи такива имаш в предвид) продукти и в тях са събрани най-добрите начини за премахване или предотвратяване на даден проблем или постегане на някакъв ефект. Хората си знаят работата и селектират най-доброто. Стига да ползваме качествена козметика, предназначена точно за нашите нужди.

Roxy
02-08-2006, 19:25
предпочитам да си купувам.не се доверявам на някви домашни боламачи

GreenLadyM
02-08-2006, 19:34
предпочитам да си купувам.не се доверявам на някви домашни боламачи
zavisi za kakvo stava vupros no i az obi4am kupeni neshta... ;-)

stel4eto__
02-09-2006, 13:53
Аз съм на мнинието, че има изключително богат избор на козметични(придполагам,чи такива имаш в предвид) продукти и в тях са събрани най-добрите начини за премахване или предотвратяване на даден проблем или постегане на някакъв ефект. Хората си знаят работата и селектират най-доброто. Стига да ползваме качествена козметика, предназначена точно за нашите нужди.
:wink:

[C][S][K][A]
02-09-2006, 14:17
Сапун от ония селските му е майката да го наречем сапун Петел машина е

mil4eto_
02-11-2006, 12:18
предпочитам да си купувам.не се доверявам на някви домашни боламачи
абсолютно съм съгласна!има толкова добри козметични марки,няма смисъл да се занимавам с някви глупости от времето на баба ми.

TSecret
02-11-2006, 23:34
i az predpo4itam kupeni no vapreki tova niakoi babe6ki recepri za po-dobri ot kupenite...

e4o
02-12-2006, 09:50
raznoobrazqvam :-D

heiress
01-07-2010, 19:58
Ами аз лично обичам много домашните неща.. и мисля че всички те имат ефект, но няма начин да ползвам само домашно приготвени продукти, затова разнообразявам.

stop_looking_at_me
01-07-2010, 21:26
А вие четете ли какво има в козметиката, която си купувате? Знаете ли колко "възможни" канцерогени и алергени има в козметиката. За пример ще дам презервантите парабени, които след като попият през кожата, могат да наподобяват естрогените... и увеличават риска за рак на гърдата. Гледам да използвам колкото се може по-малко козметика с такива вещества... и съм се върнала към по-обикновените кремчета, като това на нивеа... и към натуралните сапуни, които купувам естествено.
Определено съм решила да експериментирам с домашни маски и с минерална козметика, която си смесвам сама.
Така че, и двете използвам

TheNewReligion
01-08-2010, 09:48
Никога не съм опитвала домашни козметични продукти. Нямам нерви и време да забърквам някакви бърльочи, затова използвам купени.

n3siity
01-08-2010, 09:55
В повечето случаи предпочитам купените неща .. все пак сме в 21 век ;дд

Linns
01-08-2010, 10:23
Всеки човек е различен, всяка коса е различна, всяка кожа, всичко ..
Един продукт /закупен или не/ може да се отрази на мен добре, на друг не.. Всичко е много относително и не може да се слага под общ знаменател ..

nymphadora
01-08-2010, 11:21
Ами аз лично обичам много домашните неща.. и мисля че всички те имат ефект, но няма начин да ползвам само домашно приготвени продукти, затова разнообразявам.

:smt023

titinkaa
01-08-2010, 11:27
хубаво е да е домашно,но нямам възможности затова си копувам всичко,но гледам да е по качествено,не копувам квото ми хареса,а се допитвам предварително

Shia
01-08-2010, 19:55
Когато е сезона(най вече лятото) ползваме НАШИ си продукти.Имаме си малка виличка,където си правим доматки,грозде,череши,подп авки и вкусът е,определено,100% по-различен от този на купения домат от пазара отглеждан в парник с препарати,за да порастне и набъбне повече.
Домашното си е най-хубаво,защото поне знаеш ТИ какво си правил и усещаш истинския аромат на продукта.
Дори в пилешкото месо слагат ВОДА,за да набъбне и да дава повече грамаж и е едно лигаво.
Казват ти0мляко от тебешир,25годишно месо в магазините,гранясало олио... и ти отвратява да ядеш,но сега няма кой да почне да работи на лозето и да си отглежда всичко сам,защото няма време,желание,средтсва.
От магазините е по-достъпно,лесно и знаеш,че ще намериш всичко ,което търсиш.

Sigrina
01-08-2010, 20:38
Ами аз лично обичам много домашните неща.. и мисля че всички те имат ефект, но няма начин да ползвам само домашно приготвени продукти, затова разнообразявам.

:smt023