PDA

View Full Version : някога



lina15
02-08-2006, 20:50
Абе някога чувствали ли сте се толкова депресирани и оплашени че да си мислите че няма как да продължите да живеете?че всички момчета/момичета са еднакви?Губели ли сте вяра?!?
щото от 2 години незнам с колко момчета съм ходила но не съм имала връзка по дълга от 1 месец...Всички са еднакви.В началото всеки ми изглежда различен,но после разбирам че е същия като предишния,който е бил като по-предишния...и така вече втора година!Ебати незнам обаче напоследък ми се случиха шит работи и вече незнам как ще продължавам така!Всеки ден,всеки човек става все по еднообразен и развален...Останали ни нещо на което може всички да сме щастливи???



sorry za temata ama sum qko depresirana i neznam kakvo da pravq :smt010 :smt010 :smt010

BaBy^FoR^YoU
02-08-2006, 20:57
Гледай на момчетата като на играчка...всички са еднакви.А излез някъде събота неделя ще ти е по добре и гледай да си далеч от момчета :P

sometimes_
02-08-2006, 20:58
Vseki ima takiva momenti,i ti sama si "pomagash" da se depresirash poveche i poveche,i poveche...i se zakopavash sama nakraq.I az sym bila na mnenieto,che vsichki sa ednakvi,no ne e taka,prosto ne si namerila choveka,s koito naistina da si pasnesh.Ako jivota beshe idealen,nqmashe da e interesen,nali? Ne gledai vinagi ot loshata strana na neshtata,nali znaesh,che vsqko zlo e za dobro.Nedei da govorish taka vse edno jivota ti e svyrshil,imash tolkova vreme pred sebe si...Ne se predavai tolkova lesno. :wink:

WILD__BOY
02-08-2006, 21:05
Гледай на момчетата като на играчка...всички са еднакви.А излез някъде събота неделя ще ти е по добре и гледай да си далеч от момчета :P

[-X ](*,) :smt013 :smt011

определено не съм съгласен!



Ми явно не си подбираш момчетата по правилен критерии. Дигни летвата :) Всичко ще е наред. А и н етичай от момче на момче. Опитай да намериш друго занимание. Любовта сама идва.

AmoelidaviprusnamozukaA
02-08-2006, 21:11
Хабсолютно съм съгласен с Уайлд Бой... дигаш летвата и спираш за малко да търчиш по момчетата... все ще се намери някой олигофрен като мен който да е различен от "масата" :twisted: !

midnight...
02-08-2006, 21:16
наистина не е нужно да сменяш
момче след момче, защото най-накрая
според мен ще се почувстваш ужасно
употребена... не е нужно да се раздаваш
на всеки нов приятел, важно е да търсиш
хубавото, а не поредното кандидат гадже
една любов идва с времето и търпението,
след това връзката се гради на доверие,
разбирателство и търпимост
просто понякога не ти търсиш любовта,
а тя те намира :wink:

[C][S][K][A]
02-08-2006, 21:17
аЪГхах да има мноу изруди :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: дет немат нищо общо с реалноста

Draconis
02-08-2006, 23:03
lina15 като гледам какво си писала и ми става адски тъпо за теб, просто ти тръгваш едва ли не на всеки срещнат като казваш, че си била с много момчета за близките 2 години, което води до извода, че не подбираш кой знае колко момчетата, с които си била, според мен трябва да се стегнеш малко, да не тръгваш с първия казал ти 2-3 сладки приказки, да поизтормозиш момчетата, за да си сигурна, че този, който излезе най-търпелив, ще е може би правилния, а не поредния от масовката, затова вслушай се в съвета на останалите, които казаха да "вдигнеш летвата" на изискванията си спрямо момчетата, започни да ги подбираш, тогава може би ще се намери някои различен, и няма да ти се струва еднакъв с останалите, а депресията, това си е напълно нормално за твоите години, и аз се депресирах едно време, когато бях още хлапе и не мислех трезво, сега обаче, след всичката вода дето изтече оттогава досега, не съм се депресирал, а и сигурно няма и да се депресирам, просто няма причина, откакто набрах малко опит и разум през годинките и видях, че просто няма смисъл, живея си живота, правя каквото си искам, когато го искам, където го искам, и не ми пука за мнението на останалите, живота си е мой и си го живея както аз си искам :)
Съвета ми е и ти да правиш същото, с малката разлика, че трябва да се съобразяваме от време на време с близките си, защото дори всички останали да ни оставят, родителите ни никога няма да ни изоставят, било то в добро или лошо :)

Frank_Lampard
02-08-2006, 23:06
Хахахахахаха, момчетата били еднакви ... Ти си ги изредила всичките без никакви чуства и говориш, че момчетата били еднакви ... Пфф ... Може би трябва да си постоиш така сама, няма да ти е за лошо :) Замисли се дали не ти си еднообразната, дали не ти постъпваш всеки път по един и същ начин ...

roken
02-08-2006, 23:43
Niama ednakvi hora nezavisimo dali sa maje ili jeni!!!

Frank_Lampard
02-08-2006, 23:45
Чувал ли си за типизация ? :) Не твърдя, че има еднакви хора, но типизацията е съвсем друго нещо

roken
02-08-2006, 23:46
estestveno!

voinika
02-09-2006, 00:39
Абе някога чувствали ли сте се толкова депресирани и оплашени че да си мислите че няма как да продължите да живеете?че всички момчета/момичета са еднакви?Губели ли сте вяра?!?
щото от 2 години незнам с колко момчета съм ходила но не съм имала връзка по дълга от 1 месец...Всички са еднакви.В началото всеки ми изглежда различен,но после разбирам че е същия като предишния,който е бил като по-предишния...и така вече втора година!Ебати незнам обаче напоследък ми се случиха шит работи и вече незнам как ще продължавам така!Всеки ден,всеки човек става все по еднообразен и развален...Останали ни нещо на което може всички да сме щастливи???



sorry za temata ama sum qko depresirana i neznam kakvo da pravq :smt010 :smt010 :smt010

Ами незнам може или да се самоубиеш или да се бориш. Избирай. Ако исбереш да се бориш кажи, ако избереш другото пак кажи :D :-D (ама не в последствие)

BaBy^FoR^YoU
02-09-2006, 13:00
Гледай на момчетата като на играчка...всички са еднакви.А излез някъде събота неделя ще ти е по добре и гледай да си далеч от момчета :P

[-X ](*,) :smt013 :smt011

определено не съм съгласен!



Ми явно не си подбираш момчетата по правилен критерии. Дигни летвата :) Всичко ще е наред. А и н етичай от момче на момче. Опитай да намериш друго занимание. Любовта сама идва.


Виь сега има много и момчета които са добри и свестни,но има и такива,които са само за играчка.Не трябва да се впрягаш толкова за едно момче.това ми беше идеята \:D/

AmoelidaviprusnamozukaA
02-09-2006, 13:03
Ама вие за играчки ли ни взимате :twisted: ! ХАХА... ще има последствия :twisted: !

teenkopele
02-09-2006, 13:06
Гледай на момчетата като на играчка...всички са еднакви.А излез някъде събота неделя ще ти е по добре и гледай да си далеч от момчета :P

[-X ](*,) :smt013 :smt011

определено не съм съгласен!



Ми явно не си подбираш момчетата по правилен критерии. Дигни летвата :) Всичко ще е наред. А и н етичай от момче на момче. Опитай да намериш друго занимание. Любовта сама идва.


Аз съм на същото мнение. :)

gorskata_feja
02-09-2006, 13:07
наистина не е нужно да сменяш
момче след момче, защото най-накрая
според мен ще се почувстваш ужасно
употребена... не е нужно да се раздаваш
на всеки нов приятел, важно е да търсиш
хубавото, а не поредното кандидат гадже
една любов идва с времето и търпението,
след това връзката се гради на доверие,
разбирателство и търпимост
просто понякога не ти търсиш любовта,
а тя те намира :wink:

I az taka mislq \:D/

lina15
02-09-2006, 20:59
Ami mersi vse pak za otgovorite...No toq vupros e i za vas...Imate li o6te vqra 4e ne6to moje da se promeni kum dobro???kakvo?

WILD__BOY
02-09-2006, 21:04
Ami mersi vse pak za otgovorite...No toq vupros e i za vas...Imate li o6te vqra 4e ne6to moje da se promeni kum dobro???kakvo?

Разбира се! Ако почнем да се променяме самите ние, всеки сам да преосмисли живота си и да почнем да се променяме към добро :)

Хаха аве като стрелец съм страшно наивен оптимист нали

lina15
02-09-2006, 21:08
Ami mersi vse pak za otgovorite...No toq vupros e i za vas...Imate li o6te vqra 4e ne6to moje da se promeni kum dobro???kakvo?

Разбира се! Ако почнем да се променяме самите ние, всеки сам да преосмисли живота си и да почнем да се променяме към добро :)

Хаха аве като стрелец съм страшно наивен оптимист налиot tvoita usta v bojeite u6i...I az se nadqvam no v dne6no vreme vsi4ki stavat vse po zle!nikoi ne trugva kum dobro :-k

lina15
07-31-2006, 00:06
Благодаря ви за мненята :)

EnJoY
07-31-2006, 09:53
Абе някога чувствали ли сте се толкова депресирани и оплашени че да си мислите че няма как да продължите да живеете?че всички момчета/момичета са еднакви?Губели ли сте вяра?!?
щото от 2 години незнам с колко момчета съм ходила но не съм имала връзка по дълга от 1 месец...Всички са еднакви.В началото всеки ми изглежда различен,но после разбирам че е същия като предишния,който е бил като по-предишния...и така вече втора година!Ебати незнам обаче напоследък ми се случиха шит работи и вече незнам как ще продължавам така!Всеки ден,всеки човек става все по еднообразен и развален...Останали ни нещо на което може всички да сме щастливи???



sorry za temata ama sum qko depresirana i neznam kakvo da pravq :smt010 :smt010 :smt010

Просто не си имала кьсмет да срещнеш любовта.. Вярвай ми като е срещнеш друга песен ще запееш и тогава може да си депресирана само и защото си я загубила тази.. Охх да ти имам проблемите 8)