PDA

View Full Version : Protivoza4atu4no...?



Sugar_metalka
02-08-2006, 23:11
6te mi e za purvi put, a iskam da sum sigyrna 4e niama de se poly4i nqkoi gaden fal, ta zatova vi pitam osven prezervativ, kakvo dr moga da vzema? i kakvo e tova "prostinod duo", podhodia6to li e za men? pls :roll: pomognete mi...

02-08-2006, 23:15
постинора е ако знаеш, че е станал гафа
и се пие до 72 часа след въпросния гаф
споко, презервативите действат в повечето случаи
а постинор е огромна доза хормони която ти
прави организма на каша, така че недей да го пиеш
без да си сигурна, че има за какво

успешен първи път ти желая

roken
02-08-2006, 23:49
Sugar_metalka :) mislq che i prezarvativa hte ti svarshi rabota :P

Sugar_metalka
02-08-2006, 23:56
Blagodarq ti mnogo 8-[ , no vse pak znae6 li niakakvi prtivoza4atu4ni podhodia6i za men. Ako ne se pritesnqvam za riska ot zabremenqvane, 6te si izkaram po-gotino ;-) , taka 4e mi se iska i o6te ne6to da predpriema osven prezervativa, a i na priqtelqt mi 6te my e za purvi put...

voinika
02-09-2006, 00:42
osven prezervativ, kakvo dr moga da vzema?

Библията :D :lol: :D :lol: :D :-D

midnight...
02-09-2006, 08:13
пффффф противозачатъчните се предписват САМО ОТ ЛЕКАР
недей да си правиш експерименти [-X един презерватив е достатъчен да си спокойна, но щом толкова се притесняваш да не забременееш-най-сигурният начин е да не правиш секс =;

Петър
02-09-2006, 09:03
Виж не че те плаша ама щом и ти и на приятеляти ще го правите за първи път работата ще е оплескате затова се преготви да ставаш майка.

Leave`S Eyes
02-09-2006, 10:25
Blagodarq ti mnogo 8-[ , no vse pak znae6 li niakakvi prtivoza4atu4ni podhodia6i za men. Ako ne se pritesnqvam za riska ot zabremenqvane, 6te si izkaram po-gotino ;-) , taka 4e mi se iska i o6te ne6to da predpriema osven prezervativa, a i na priqtelqt mi 6te my e za purvi put...

Противозачатачните само ще ти осерат организма няма смисал...по-добре си кретай с презерватива,а в случай на гаф пий постинор струва 12лв. и нещо.. :smt023

Insomniaaaaaaaaaa
02-09-2006, 10:25
Petu li si kuv si nz ama vuobshte ne e vqrnooo che she opleskat rabotata na 100% !Moq purvi put beshe sushto s momche koeto ne beshe prailo sex i sichko si beshe na 6! I daje napraotiv taka she sa po vnimatelni :) Upsehhh :mrgreen:

SeXyTo_f
02-09-2006, 10:30
6te mi e za purvi put, a iskam da sum sigyrna 4e niama de se poly4i nqkoi gaden fal, ta zatova vi pitam osven prezervativ, kakvo dr moga da vzema? i kakvo e tova "prostinod duo", podhodia6to li e za men? pls :roll: pomognete mi...
ot protivoza4atu4nite se napulnqva....mi trqbva da ima6 doverie 4e toi 6te te opazi :mrgreen:

LadyDi
02-09-2006, 12:16
6te mi e za purvi put, a iskam da sum sigyrna 4e niama de se poly4i nqkoi gaden fal, ta zatova vi pitam osven prezervativ, kakvo dr moga da vzema? i kakvo e tova "prostinod duo", podhodia6to li e za men? pls :roll: pomognete mi...

"Постинор Дуо" е хапче за спешна контрацепция. Приема се ако си правила секс без предпазни мерки и се притесняваш, че партньорът ти може да е свършил в теб. Трябва да го изпиеш до 72 часа след половия акт.
На каква възраст си :?: 13 :?: 14 :?: "Постинор Дуо" въобще НЕ е подходящо за теб. Както и другите противозачатъчни. Така че единственото, което можеш да използваш при първия си път на тази възраст е ПРЕЗЕРВАТИВ.
И гледай да не се скъса...

Sugar_metalka
02-10-2006, 14:26
na 15 godini sum.

Мрън
02-11-2006, 23:41
SeXyTo_f, от противозачатъчните може и да напълнееш, може и да отслабнеш, зависи от организма ти! А доверието, че някой ще те пази, можеш да имаш само при сериозен и зрял приятел.

А за девойката с въпроса - няма подходящи противозачатъчни за теб! Хапчета се изписват от лекар след преглед и при положение, че водиш редовен полов живот, а не се пият според мнения из форуми!

`Death`Whore`
02-11-2006, 23:45
Има чудеса като хапчета, които се поставят във вагината и убиват сперматозоидите.
А противозачатъчните се пият известно време, преди да подействат.