PDA

View Full Version : Кажете ми сега какво да правя?



Арсенал-Фен
02-09-2006, 09:34
Момчета и момичета сигурно има доста такива случки като мята но незнам какво да правя.Запознах се наскоро с две момичета(те са много добри приятелки)и едното момиче ме харесва,а аз нея не.Аз харесвам приятелката и както и тя мен тя ми го казвала и аз на нея.Обаче проблема е там че няможем да бъдем заедно заради другото момиче защото те ще се скарат.Аз съм се опитвал да говоря с това момиче което ме хареса а аз нея не обаче тя веднаха сменя темата.Какво д аправя ми кажете защото почнах да се изнервям??????

IdontGiveaFuck
02-09-2006, 09:38
Интересно как си толкова сигурен,че приятелката и те харесва ?Може да флиртува с теб и т.н,но това не значи нищо.И аз много обичам да флиртувам дори с хора които изобщо не харесвам !
И ако наистина са добри приятелки не би трябвало да се скарат.

Absconding
02-09-2006, 09:39
И от къде си сигурен, че ще се скарат като не си имал възможност да говориш с другото момиче? А пък ако това момиче, което ти харесваш, няма против да сте заедно, въпреки приятелката й.. ми действайте.

А ако верно се скарат.. Е*ати приятелките да се карат заради коч :D:D:D

amarno
02-09-2006, 09:45
Приятел ако това момиче те харесва да ти кажа последното което ще я интересува как ще реагира приятелката и по простата причина, че ще иска да се чувства добре с теб. ако нищо не направи значи не си заслужава. Или вие е добре на вас двамата или не. Това Е!

SeXyTo_f
02-09-2006, 10:19
Момчета и момичета сигурно има доста такива случки като мята но незнам какво да правя.Запознах се наскоро с две момичета(те са много добри приятелки)и едното момиче ме харесва,а аз нея не.Аз харесвам приятелката и както и тя мен тя ми го казвала и аз на нея.Обаче проблема е там че няможем да бъдем заедно заради другото момиче защото те ще се скарат.Аз съм се опитвал да говоря с това момиче което ме хареса а аз нея не обаче тя веднаха сменя темата.Какво д аправя ми кажете защото почнах да се изнервям??????
miii, kaji na drugoto momi4e koeto ne haresva6 4e haresva6 priatelkata i,no ne iska6 da se skrat...ako trugnat da se karat...po dobre gi ostavi i 2te :) ne razbivai edno priatelstvo...ima i tip mom4eta koito ne im puka kvo 6te stane s drugoto momi4e...i im teglqt mainata...ako sa tolkova dobri priatelki oba4e...nqma nito edna da se razsurdi..... 8-[

teenkopele
02-09-2006, 13:08
...И ако наистина са добри приятелки не би трябвало да се скарат.

И аз така мисля. :wink:

gorskata_feja
02-09-2006, 13:12
Pri polojenie, 4e 6te si 6tastliv s tova momi4e, ne trqbva da te interesuvat drugite!!! Deistvai, no ako slu4aino se skarat i obesni na drugata macka, 4e ne iska6 da imate ni6to ob6to i 4e ne iska6 da se karat zaradi teb... UspeH

ChoCoLAte_
02-09-2006, 13:42
От къде верно знаеш, че другата те харесва, може само да флиртува :) И те ако са истински приятелки няма да се скарат, спокойно. А ако се получи така, че да се скарат остави на нея(тази, която те харесва) да прецени какво ще правите. ;)
Късмет!

CVETELLINA
02-09-2006, 14:58
...И ако наистина са добри приятелки не би трябвало да се скарат.

И аз така мисля. :wink:даамм :wink: :wink:

RoSsY88
02-09-2006, 15:36
Ами ти си мн сигорен,че приятелката те харесва...Едва ли ще се скарат ако са добри прияелки ама се пак ще има ревност...

dEnIsTy
02-09-2006, 16:48
Интересно как си толкова сигурен,че приятелката и те харесва ?Може да флиртува с теб и т.н,но това не значи нищо.И аз много обичам да флиртувам дори с хора които изобщо не харесвам !
И ако наистина са добри приятелки не би трябвало да се скарат.
mda taka e :lol:

WILD__BOY
02-09-2006, 16:51
Заеби. Тая система е тъпа. Запознаваш се с момичето. Тръгвате и чак след две седмици се запознаваш с приятелките й! Иначе стават е такива мазала!